ضد رشوه خواری صلیبی وام هدایت دست به زنان مهاجر

چرا شما باید مراقبت از

زیرا او ریشه کن کردن فساد و بلند کردن کسانی که به آن نیاز دارید.

Chinwe Esimai سفر به تبدیل شدن به یکی از با نفوذ ترین در جهان بانکداران آغاز شد و در سال 1995 هنگامی که او وارد امریکا به عنوان یک نوجوان با پدر و مادر و چهار خواهر و برادر. “من به یاد داشته باشید احساس بسیار خوش بینانه و احساس یک حس قوی از توانایی من برای انجام هر کاری می گوید:” Esimai که نام میانی Ijeoma به معنی “سفر” در او مادری زبان ایگبویی.

یک ربع قرن بعد از 41 سال لیست از دستاوردهای بار خوانده شده مانند یک رمان است.

نیجریه آمریکایی ها یکی از موفق ترین گروه های قومی در آمریکا بیش از 29 درصد از آنها بیش از 25 سال سن داشتن یک مدرک کارشناسی ارشد و Esimai پدر و مادر به سقوط به رده که پس از آن تقریبا انتظار می رود که دختر خود را خواهد. او ثابت کرد که آنها حق قایقرانی هموار از طریق موسسات معتبر از جمله دانشگاه هاروارد و در حال رفتن به تبدیل شدن به یک استاد حقوق با تمرکز بر آفریقا در حال ظهور بازار سرمایه در دانشگاه سنت توماس دانشکده حقوق در مینیاپولیس.

ضد رشوه خواری و فساد تحت سلطه مکالمات در سیاست و در میز شام.

Chinwe Esimai

همه از آن آموزش و پرورش است در مفید آمده است در جعل یک حرفه ای موفق است که همچنان به سرپیچی از انتظارات است. او تا به حال دو نانامی به بازی در گلدمن ساکس به عنوان یک معاون رئیس جمهور. در سال 2016 پس از چهار سال در سیتی گروپ او به نام رئیس ضد رشوه خواری و فساد افسر — اولین کسی که منصوب به نقش و مدیر عامل موثر او را با قرار دادن در بالای 1 درصد از نیروی کار جهانی.

در سیتی است که از 200,000 کارکنان و عملیات در بیش از 160 کشور او نظارت چگونه بانکی کنگلومرا راستا با مقررات در سراسر جهان است. “بذر شور و شوق من برای ضد رشوه خواری کار کاشته شد در سال های اولیه,” او می گوید. “گفتگو در مورد ضد رشوه خواری و فساد تحت سلطه مکالمات در سیاست و در میز شام.”

در حالی که در مینیاپولیس او شروع به داشتن مکالمات از یک نوع هدایت دیگر زنان مهاجر که با او تماس رویای آمریکایی ملکه در غلبه بر مسائل سیستمیک تبعیض جنسی و نژاد پرستی به درخشش به عنوان luxuriantly به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>