انکوریج موزه Anchorage Daily News and Marketplace در حال حاضر “بی سابقه” عمومی عکاسی و صوتی نصب برجسته آلاسکا تجاوز جنسی بازماندگان


“بی سابقه” عمومی جدید عکاسی, نصب و راه اندازی است که بنا شنبه در نمای از Anchorage موزه. شرکت-ارائه شده توسط لنگرگاه موزه Anchorage Daily News and Marketplace, نصب و راه اندازی ویژگی های 27 توانمند سازی پرتره از بازماندگان تجاوز جنسی از سراسر آلاسکا همراه با نقل قول از آنها در مورد تجارب خود را. پرتره و داستان در اصل منتشر شده توسط اخبار روزانه و ProPublica در طول ماه ژوئن به عنوان بخشی از یک مشترک پروژه گزارش به همین نام است. اشغال 27 نه پا پانل در موزه, هوای آزاد, نمای, عکاسی, نصب و راه اندازی همچنین شامل ضبط صوتی از بسیاری از افرادی که به معنای واقعی کلمه ساخت صدای آنها شنیده می شود. آن باقی خواهد ماند و در مشاهده از طریق اواسط سپتامبر.

برای بیش از یک سال و روزانه اخبار و ProPublica به بررسی خشونت های جنسی در آلاسکا که دارای بالاترین نرخ تجاوز جنسی در کشور — تقریبا چهار برابر میانگین ملی است. هنوز برای برخی از, آن است که یک راز طوری تعبیه شده در زندگی روزمره است که به بحث در مورد آن را مختل نمایند. بازماندگان ویژه در “بی سابقه” را انتخاب کرد به صحبت علنی در مورد تجارب خود را.

آنها از تمام جنبه های زندگی: آلاسکا از سنین 23 تا 73, مردان و زنان, شهری و روستایی, بومی و غیر بومی. افرادی که تبدیل به سیستم عدالت کیفری و بیشتر کسانی که نمی.

پرتره های نمایش داده شده در نصب و راه اندازی منعکس اساسی شجاعت و قوت هر فرد است. اخبار روزانه عکاسان لورن هلمز, مارک لستر و آن Raup خواسته افراد به انتخاب محل که در آن آنها می خواهم عکس و احساسات آنها می خواستند برای انتقال. روزنامه نگاران و طراحان (آدریانا گالاردو, Nadia Sussman و اگنس چانگ از Marketplace و کایل هاپکینز و میشل Theriault چکمه اخبار روزانه) ساعت را صرف صحبت کردن با هر یک از بازماندگان اجازه می دهد آنها را به انتخاب کنید که چگونه تجربیات خود را نشان داده خواهد شد.

آنها تصمیم به تصویر معنی دار در محل — از جنگل عمیق از غرب Anchorage به دلتا Knik و Matanuska رودخانه ها به راحتی و فضای امن از خانه های خود. آنها در لباس پوشیدن در لباس ساخته شده است که آنها احساس قوی و یا آنها به نظر می رسد در کنار مردم و حیوانات آنها را دوست دارم. در گرفتن این عکس هدف این بود که به تمرکز بر روی آنچه به آنها اتفاق افتاده است اما کسی که آنها تبدیل شده بود.

دیجیتال و چاپ نسخه های “بی سابقه” که زد در اخبار روزانه و ProPublica هر روز از ماه ژوئن به اوج خود رسید در روز چهارشنبه با “فضای سکوت” اختصاص داده شده به کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است آماده برای به اشتراک گذاشتن. موزه نصب و راه اندازی همچنین برگ های خالی و فضای باز برای این تعداد بی شماری از بازماندگان همراه با منابع است که آنها می توانند به نوبه خود برای کمک و اخبار روزانه پرسشنامه با خیال راحت به اشتراک گذاری داستان های خود را زمانی که آنها در یک موقعیت برای انجام این کار است.

“نصب و راه اندازی بخشی از گوش دادن به مردم گفتن داستان های خود را در صدای خود را گفت:” جولی دکر مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت از Anchorage موزه. “این یک مسئله دشوار است اما بررسی چرا همه چیز را بهتر برای تجاوز جنسی بازماندگان است تا حدی در مورد گوش دادن و به رسمیت شناختن هر دو قدرت و عدم قدرت در سکوت. ما همچنین می خواستم برای کمک به تشخیص برنده جایزه پولیتزر کار از Anchorage Daily News and Marketplace و روزنامه نگاری به عنوان یک خدمات عمومی. موزه ها بخشی از انعکاس صدای جامعه و اکنون زمان مهمی برای صداها شنیده شود.”

“این پروژه شده است در مورد همکاری با شروع هنگامی که خوانندگان رسیده به ما برای گفتن داستان خود را” لنگرگاه اخبار روزانه ویرایشگر دیوید alaska online گفت. “این تکامل را به یک همکاری بین ADN و ProPublica, و ما خوشحال که توسعه یافته شامل لنگرگاه موزه. از نظر ما افراد خود را کامل همکاران به عنوان به خوبی. آنها درگیر شده اند و در هر مرحله از این فرایند است. این مسائل باید مورد نیاز توجه در آلاسکا برای مدت زمان طولانی و ما امیدواریم که این گام بعدی در این گزارش کمک می کند تا درخشش نور بر روی آنها است.”

“چه چیزی باعث می شود ‘بی سابقه’ بسیار ویژه است که قدرت از شرکت کنندگان در “صداها” گفت: Charlie Ornstein یک ProPublica معاون سردبیر. “ما روزنامه نگاری امیدوارم به ارمغان بیاورد اما در میان بیشترین تاثیر معنی دار خواهد بود و به بازماندگان خشونت های جنسی توانایی به صحبت می کنند تا بي پروا در مورد آنچه به آنها اتفاق افتاده است. ما مفتخر به همکاری با Anchorage Daily News و لنگرگاه موزه در این پروژه است.”

گزارش از “بی سابقه” است که بخشی از یک بزرگتر اخبار روزانه و ProPublica پروژه تحقیقی با عنوان “یاغی” که نشان داد آلاسکا شکست دو لایه سیستم عدالت است که در آن بومی روستا هستند و دسترسی به اولین پاسخ دهندگان. این قدرتمند سری — که برنده امسال جایزه پولیتزر برای خدمات عمومی به طور گسترده ای در نظر گرفته بالاترین افتخار در آمریکا روزنامه نگاری — شروع با شجاع حساب از بازماندگان تجاوز جنسی و خشونت خانگی. “بی سابقه” اجازه می دهد تا آنها را در داستان های خود را و نشان می دهد انعطاف پذیری خود را.

در جمعه, جولای 10, 12 p. m. AKDT/4 p. m. EDT پیوستن به اخبار روزانه و ProPublica به صورت دیجیتال رویداد با اعضای تیم گزارش یک مدافع که با این نسخهها کار با بازماندگان تجاوز جنسی در آلاسکا و کسی که تصمیم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در “بی سابقه.” آنها صحبت می کنند در مورد چگونه آنها به ارمغان آورد این مراقب باشید و مشارکتی به گزارش نور و تاثیر تحریک این پروژه است. ثبت نام در اینجا.

به Anchorage Daily News اعطا شده است جایزه پولیتزر برای خدمات عمومی سه بار در سال 1976 1989 و 2020. آن را به طور مستقل متعلق به و در سال گذشته برنده اول جایزه از آنلاین اخبار انجمن تحقیقی خبرنگاران و سردبیران جامعه از حرفه ای روزنامه نگاران اسکریپس هوارد جایزه, اخبار, انجمن مدیران و آلاسکا باشگاه مطبوعات در میان دیگران.

ProPublica مستقل و غیر انتفاعی newsroom که تولید روزنامه نگاری تحقیقی در جهت منافع عمومی. با یک تیم از بیش از 100 اختصاصی روزنامه نگاران Marketplace را پوشش می دهد طیف وسیعی از موضوعات با تمرکز بر داستان های با پتانسیل خار در دنیای واقعی تاثیر است. گزارش آن کمک به تصویب قوانین جدید; وارونه مضر سیاست ها و شیوه ها و پاسخگویی برای رهبران محلی و ایالتی و ملی سطح. پس از آن شروع به انتشار در سال 2008 ProPublica دریافت شش جایزه پولیتزر پنج Peabody جوایز سه جایزه امی و هشت جورج پولک, جوایز, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>