شرکت هواپیمایی نجات گریز: شرکت گذاشته کارگران پس از آن پول به منظور جلوگیری از اخراج

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

سه صنعت هواپیمایی شرکت های میله میله برای دریافت $338 میلیون دلار پول طراحی شده برای حفظ شغل در سخت-آمار صنعت گذاشته هزاران نفر از کارگران به هر حال با توجه به خزانه افشای براده و اخراج داده است.

بزرگترین شرکت دروازه لذیذ جهانی preparer هواپیمایی وعده های غذایی و بخشی از سوئیس کنگلومرا متعلق به شرکت سهام خصوصی ثروتمند مالزی تاجر ریچارد Ong. دروازه لذیذ است که برنامه ریزی شده برای به دست آوردن $171 میلیون از برنامه فدرال به قید وثیقه از صنعت هواپیمایی و حتی پس از آن گزارش تخمگذار کردن هزاران نفر از کارگران در فرودگاه در شش ایالت از جمله کالیفرنیا و جورجیا نیویورک و ایلینوی در ماه های اخیر با توجه به براده. تعداد دقیق کارگرانی که شغل خود را از دست مشخص نیست.

“این کمک های مالی به معنای صرفه جویی در شغل و تنها به صرفه جویی در شغل” گفت: Rep. کتی پورتر, D-CA که به پشتیبانی از این برنامه کمک برای حمل و نقل هوایی کارگران است. هر خزانه پرداخت می کند “با وجود نشانه ای روشن است که گیرنده شرکت اخراج کارگران و یا برش ساعت است که سوء استفاده از این برنامه و پول مالیات دهندگان.”

در حالی که بهتر شناخته شده چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک صنعت هواپیمایی ارائه شناخته شده به عنوان حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه — مجاز شرکت های بزرگ برای دریافت مزایای. بر این اساس بود که یک پیشنهاد توسط صنعت هواپیمایی اتحادیه های کارگری پیشرو و دموکرات.

این برنامه ارائه یک قرارداد خاص برای صنعت هواپیمایی و کارگران آن: هوا حمل و پیمانکاران می تواند به خزانه دولت کمک به کارگران خود را پرداخت و در ارز موافق نیست به هر گونه اخراج تا سپتامبر. 30. ایده این بود که اساسا برای پول به جریان از طریق کارفرمایان به کارگران است.

حقوق و دستمزد پشتیبانی کمک های اولیه تشکیل شده است و بیشتر از کمک های مالی و تا حدودی از وام های کم بهره. این برنامه اجازه داده است بسیاری از کارگران برای حفظ خود پرداخت و مزایای حتی به عنوان تقاضا برای سفر هوایی حفره حفره. پول پرداخت می شود در یک نورد; اساس دولت افشای تنها کل مقدار آن را پیش بینی دادن به هر یک از شرکت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به تمجید تلاش به عنوان “مهم مراقبت در قانون برنامه است که پشتیبانی از کارگران آمریکایی و کمک به حفظ اهمیت استراتژیک صنعت هواپیمایی.”

این برنامه تا حد زیادی کار را برای کارکنان حامل های عمده مانند آمریکا و ایران که جوهر حقوق و دستمزد خود را حمایت از توافق با وزارت خزانه داری در ماه آوریل است. بزرگ شرکت های هواپیمایی نمی گذاشته کارگران هر چند بسیاری از ترس آنها آغاز خواهد شد انجام این کار پس از مهلت می گذرد.

اما حداقل سه پیمانکاران — دروازه لذیذ همراه با ایلینوی-پرواز بر اساس مواد غذایی کرایه و تگزاس بر اساس G2 امن کارکنان — به نظر می رسد بهره گیری از یک راه گریز در قانون: آنها گذاشته کارگران خاموش و سپس پول فدرال.

به اندازه حقوق و دستمزد حمایت از کمک های مالی محاسبه شده است بر اساس یک شرکت حقوق و دستمزد هزینه های بین آوریل و سپتامبر سال 2019 قبل از همه گیر. ایده این بود که شرکت به سرعت به امضای موافقتنامه با وزارت خزانه داری پس از مراقبت در قانون تصویب شد در پایان ماه مارس و پس از آن منع می شود از انجام هر گونه اخراج و از طریق سپتامبر از دولت بود جای پای شرکت های’ صورتحساب حقوق و دستمزد.

دروازه لذیذ در مقایسه با شرکت های هواپیمایی نمی امضای قرارداد خود را با خزانه تا ژوئن 19. در ماه بین ایجاد برنامه و تاریخ امضای این شرکت گزارش شده است یک سری از اخراج در دولت افشای براده. شرکت استخدام 27000 نفر در سراسر جهان با توجه به ارتباط با.

اما مقدار از پول شرکت های دریافت شده از دولت بود بر اساس خود را قبل از همه گیر قبل از اخراج نیروی کار است. در اثر یک برنامه به معنای صرفه جویی در شغل است به جای آن استفاده می شود برای دریافت پول از دولت برای حقوق و دستمزد هزینه برای جهانیان نیروی کار است.

یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت که این سازمان دست گره خورده است. “مراقبت عمل نیاز به خزانه به ارائه حقوق و دستمزد و حمایت از متقاضیان واجد شرایط و نیازی نیست که از کارمندان سابق بود rehired. خزانه اجرا و مراقبت در عمل به عنوان نوشته شده است.”

روشن نیست که آیا خزانه مطرح اخراج با شرکت. Mnuchin گسترده اختیار بیش از بسیاری از مراقبت در قانون برنامه و کارشناسان گفت ProPublica او می توانست اعمال آن را در اینجا.

اضافه کردن به رمز و راز در اطراف دروازه لذیذ اعطای این Teamsters که نشان دهنده برخی از شرکت کارگران با صدور یک بیانیه مطبوعاتی در اوایل ماه آوریل اعلام کرد که دروازه لذیذ بود و ثبت آن در نرم افزار حقوق و دستمزد پشتیبانی با خزانه است. خزانه سخنگوی نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا زمان زیادی گذشت بین دروازه لذیذ نرم افزار و امضای حقوق و دستمزد حمایت از توافق در اواسط ماه ژوئن.

پورتر در این کنگره گفت که “اخراج هزاران نفر از کارکنان در دوره ای از زمان بین ارسال یک حقوق و دستمزد پشتیبانی نرم افزار و نهایی سازی این قرارداد با وزارت خزانه داری است که نقض آشکار کنگره قصد در ایجاد حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه است.”

دروازه لذیذ سخنگوی نانسی Jewell در بیانیه ای گفت: “برای اطمینان از پایداری بلند مدت کسب و کار ما در ایالات متحده اخراج و furloughs شد لازم است در طول این بی سابقه بار.” او افزود: “ما متعهد به رعایت تمام تعهدات ما و استفاده از تمام مراقبت در قانون بودجه به طور انحصاری برای ادامه پرداخت کارکنان دستمزد حقوق و دستمزد و مزایا.”

Jewell نیست پاسخ به سوال در مورد اندازه از نیروی کار شرکت خود را با تماس با وزارت خزانه داری و یا از لحاظ حقوق و دستمزد پشتیبانی گرانت.

در آوریل 1, فقط چند روز پس از این برنامه ایجاد شد دروازه لذیذ استخدام واشنگتن لابی شرکت Hannegan لاندو Poersch & روزنبام به “ارائه راهنمایی در مراقبت قانون بودجه” با توجه به براده.

سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-CWA و برجسته حامی گسترش این برنامه در بیانیه ای گفت که “حقوق و دستمزد پشتیبانی از برنامه های موفق در حفاظت از مشاغل و بهداشت و درمان نزدیک به دو میلیون هوانوردی کارگران و یکپارچگی در برنامه حیاتی است. وزارت خزانه داری باید بررسی این فاحش سوء رفتار و بهبود بودجه.”

پرواز گروه مواد غذایی دیگر پذیرایی هواپیمایی شرکت گزارش تخمگذار کردن بیش از یک هزار کارگر پس از مراقبت با تصویب قانون از جمله صدها نفر در هاوایی و کالیفرنیا. G2 امن کارکنان فراهم می کند انواع خدمات در فرودگاه ها گزارش تخمگذار کردن صدها نفر از کارگران روز لایحه امضا شد. پرواز گروه مواد غذایی است که میله میله به دریافت 85 میلیون دلار در کمک های دولتی و G2 به دریافت $81 میلیون.

پرواز گروه مواد غذایی استخدام شرکت حقوقی گرینبرگ Traurig به لابی در همه گیر نجات مسائل در 19 مارس ،

نه پرواز گروه مواد غذایی و نه G2 امن کارکنان در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

وجود جامع پایگاه داده ملی از اخراج. هنگامی که شرکت انجام انواع خاصی از اخراج آنها نیاز به فایل اعلامیه با کارکنان و نمایندگان آنها و دولت. ProPublica بررسی اطلاعات در مورد کسانی که اعلامیه های ارائه شده توسط ده ها تن از کشورهای بزرگ فرودگاه در سراسر کشور است. اما داده ها ممکن است نه تصرف همه از اخراج.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im