AFL-CIO پلیس اتحادیه مشکل بزرگتر از شما فکر می کنم

پس از نزدیک قتل یک 75 ساله و مرد در یک پیاده رو در بوفالو, نیویورک, شهرستان, پلیس اتحادیه بوفالو پلیس خیرخواه انجمن پاسخ با سازماندهی تظاهرات در حمایت از این افسران که راندند مرد مسن به زمین.

پس از قتل جورج فلوید, مینیاپولیس افسران پلیس فدراسیون بود مبارز با رئیس جمهور باب Kroll که به تازگی در دفاع از نقش خود در سه تیراندازی پلیس حمله فلوید به عنوان یک جنایتکار و شلاق را در محلی سیاستمداران برای پلیس اجازه می دهد به خشن تری در تظاهرات. Sergeants خیرخواه انجمن در شهر نیویورک که جذب reprobation برای doxxing شهردار نیویورک, بیل د Blasio دختر کیار نیز نقل مکان به یک furious جای پای جنگ. لویی مترو پلیس اتحادیه در کنتاکی بسیج در سراسر قاتلان از Breonna تیلور به عنوان ماموران درگیر شده اند از کار اخراج شدند, اجازه دهید به تنهایی متهم شده است.

ارتجاعی ناسازگاری به ارمغان آورده است به تمرکز بر نقش پلیس اتحادیه های کارگری در ایجاد شرایط به صورت بدون کنترل خشونت است. در ژوئن 8, از انجمن صنفی نویسندگان امریکا در شرق یک از 6000 عضو AFL-CIO وابسته است که نشان دهنده تلویزیون نویسندگان و دیجیتال روزنامه نگاران (از جمله در رهگیری) تصویب قطعنامه ای که به خواست پدر و مادر خود را به “disaffiliate” اتحادیه بین المللی پلیس انجمن, تنها پلیس-تنها اتحادیه در فدراسیون. “تا زمانی که پلیس اتحادیه همچنان به خوب بکار بردن چانه زنی جمعی خود را به عنوان یک قدرت چماق جلوگیری از اصلاحات و پاسخگویی به هیچ کس امن است” WGAE نوشت: در بیانیه ای.

این قطعنامه جلب حمایت گسترده از داخل AFL-CIO بلکه مخالفت و آن را تا کنون رد شده. از دست رفته در این بحث این است که اتحادیه های کارگری بودند که فوری الهام بخش برای قطعنامه خواهد بود دست نخورده. نه مینیاپولیس, نیویورک شهرستان, لویی و یا بوفالو اتحادیه های کارگری بخشی از IUPA و یا هر گونه دیگر AFL-CIO اتحادیه. سه مستقل اتحادیه های کارگری و یکی در لوئیزویل متعلق به قوس ارتجاعی برادرانه منظور از پلیس. و اضافه کردن پیچیدگی بیشتر به طرفداران disentangling پلیس اتحادیه های کارگری از گسترده تر سازمان یافته جنبش کارگری را IUPA با آن 100,000 اعضای این است که به دور از تنها اتحادیه در AFL-CIO که نشان دهنده پلیس.

پلیس کوچک اما به لحاظ سیاسی و ایدئولوژیک با نفوذ حضور در برخی از کشور, بزرگترین و پیشرفته ترین اتحادیه های کارگری مانند ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران; آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان; آمریکا فدراسیون کارکنان دولت; و ارتباطات کارگران در آمریکا است. همه عمده اعضای AFL-CIO فدراسیون اتحادیه.

این تغییر را به نفع فدراسیون اتحادیه که به شکست دور از AFL-CIO در سال 2005 به خدمت کارکنان اتحادیه بین المللی است که هزاران نفر از اجرای قانون اعضای آن بین المللی اخوان المسلمین از پلیس و سازمان ها/انجمن ملی کارکنان دولت فصل و همچنین Teamsters که نشان دهنده ده ها هزار نفر از پلیس و اصلاحات افسران.

پلیس اتحادیه های کارگری در مقایسه با دیگران در درون سازمان کار تمایل به بیشتر شدت ایدئولوژیک و ماهر در سازماندهی.

پلیس اتحادیه های کارگری در مقایسه با دیگران در درون سازمان کار تمایل به بیشتر شدت ایدئولوژیک و ماهر در سازماندهی. که ترکیب به معنی پلیس اتحادیه های کارگری اغلب می تواند جلو و شرکای ائتلافی خود — به خصوص در اصلاحات مشروط و ساختمان معاملات — به حق در مورد مسائل است که فراتر از سخت policing نگرانی.

بیل فلچر جونیور سابق آموزش و پرورش مدیر در هر دو AFL-CIO و AFGE و یک متخصص برجسته در مسابقه و زايمان گفت که او شاهد تلاش های گذشته در عمده اتحادیه به آدرس مسائل مربوط به عدالت کیفری اصلاح و یا نژاد پرستی دیده می شود و آنها را از سقوط در چهره داخلی پلیس مخالف است. “رهبری به طور کلی اتحادیه را از ترس دولا شدن در برابر این” اجرای قانون مخالفت کرد و گفت: “در بخشی به دلیل آنها می ترسند که اجرای قانون واحد را ترک خواهد کرد. اتفاقی است که در هر اتحادیه ای که من کار کرده ام و با هر اتحادیه ای که من مشاهده کرده اند.” و بر خلاف گروه های دیگر از اعضای اتحادیه پلیس در خاص و اغلب با پای خود رای به پیوستن به اتحادیه های دیگر یک عمل است که بسیار غیر معمول در بقیه کار به آنها اهرم اضافی بیش از داخلی اتحادیه مذاکرات.

“پس از اجرای قانون واحد در اتحادیه های دیگر آن است که آیا AFSCME, UFCW یا Teamsters بسیار محافظه کار تاثیر بر اتحادیه” فلچر گفت. “قانون اجرای واحدهای تمایل به خوبی سازمان یافته و بسیار محافظه کار است. آنها را دخالت زمانی که اتحادیه بحث در هر چیزی که با اجرای قانون, جنبش سیاه و سفید زندگی می کند و یا مسائل مربوط به مهاجرت و بازداشت.”

در واقع AFL-CIO که نشان دهنده 12.5 میلیون عضو در بیش از 50 وابسته به اتحادیه های کارگری به سرعت رد WGAE قطعنامه. “ما اعتقاد داریم که بهترین راه برای استفاده از نفوذ ما در موضوع خشونت پلیس این است که تعامل پلیس ما وابستگان به جای منزوی کردن آنها است. بسیاری از ما اتحادیه های کارگری به تصویب رسید کد تعالی برای اعضای خود و صنایع است که می تواند و باید به کسانی که قسم خورده به محافظت و خدمت” AFL-CIO را تخته نوشت: در ژوئن 9 , بیانیه. “ما معتقدیم که جنبش کارگری باید با نگه داشتن خود ما نهادهای پاسخگو باشد. اتحادیه هرگز نباید یک سپر از رفتار مجرمانه.”

WASHINGTON, DC - JUNE 01: Workers clean graffiti off of an entrance sign to the AFL-CIO headquarters that was vandalized during overnight unrest, June 1, 2020 in Washington, DC. Protests and riots continue across American following the death of George Floyd, who died after being restrained by Minneapolis police officer Derek Chauvin. Chauvin, 44, was charged last Friday with third-degree murder and second-degree manslaughter. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

کارگران پاک کردن نقاشی های دیواری از ورود ثبت نام به AFL-CIO ستاد بود که تخریب در طول شب ناآرامی 1 ژوئن 2020, در واشنگتن, d. C.

عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

یک سازمان است که بدون شک تماشای جنجال در داخل AFL-CIO نزدیک است برادرانه منظور از پلیس که با وابسته نیست و یا AFL-CIO یا تغییر به نفع فدراسیون و یکی از تنها چند اتحادیه های کارگری به تایید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

یک رای توسط AFL-CIO شورای اجرایی به اخراج IUPA می تواند یک مزیت به FOP, اگر پلیس دیگر اعضای اتحادیه راه می رفت درب با آنها. با اتحادیه چگالی پایین تر از هر زمان در گذشته 80 سال اتحادیه های کارگری اغلب احساس می کنید که آنها نمی توانیم به از دست دادن هر عضو است.

تنظیم پلیس اتحادیه های کارگری به طور کامل جدا از بقیه از کارگران سازمان یافته خواهد برخی از طرفداران امید افزایش در حال حاضر موجود تناقضات درونی و شتاب یک حساب. که حساب برخی از اتحادیه های کارگری نگرانی و برخی از مخالفان محافظه کار از کار امیدمی بومرنگ بر روی دیگر بخش های عمومی کارگران که به طور نامتناسبی آفریقایی آمریکایی. و پس از یک دهه بدون توقف حملات در بخش دولتی چانه زنی جمعی و حقوق اتحادیه های رهبری در مورد تغییرات به پلیس اتحادیه چانه زنی جمعی و در نتیجه تضعیف حمایت همه بخش عمومی کارگران عنوان شده است پیشنهادی توسط های متعدد جناح راست فکر می کنم تانک.

بن Sachs کار و صنعت استاد در دانشگاه هاروارد قانون که به تازگی راه اندازی یک پروژه برای اصلاح اتحادیه پلیس چانه زنی جمعی برای پایان دادن به سوء استفاده پلیس درک نگرانی های رهبران اتحادیه و دیگران که فشار برای اصلاحات پلیس اتحادیه چانه زنی جمعی می اندازد گسترده تر زیر مجموعه از کارگران است.

ما نمی توانیم اجازه می دهد تغییرات به پلیس چانه زنی جمعی برای تبدیل شدن به یک وسیله اسب برای کسانی که با یک دستور کار سیاسی برای تضعیف دیگر بخش عمومی اتحادیه های کارگری.”

“کاملا حیاتی است که هر گونه اصلاحات باقی می ماند شدیدا متمرکز بر مشکل واقعی در اینجا است که خشونت پلیس. هر گونه تغییرات به پلیس چانه زنی جمعی قانون باید تنها به چانه زنی جمعی و شیوه های که به طور مستقیم دلالت خشونت پلیس. ما نمی توانیم اجازه می دهد تغییرات به پلیس چانه زنی جمعی برای تبدیل شدن به یک وسیله اسب برای کسانی که با یک دستور کار سیاسی برای تضعیف دیگر بخش عمومی کارگری” Sachs گفت. “در همان زمان این است که فوری و بحران است. که با رسیدگی می شود در یک قوی راه است. در صورتی که به این معنی است که باز بودن به برخی از تغییرات به پلیس چانه زنی جمعی و قوانین آن وقت ما به باز کردن به آن است.”

Veena Dubal یک دانشگاه کالیفرنیا, Hastings, کالج قانون استاد که استعفا داد و از برکلی پلیس نظارت کمیسیون با توجه به آن toothlessness استدلال که خواسته پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو پلیس منعکس تنش از تلاش برای رسیدگی به این راه است که پلیس چانه زنی جمعی و موافقت نامه حفاظت از خشونت پلیس بدون متخلف در بخش دولتی چانه زنی جمعی و حقوق.

“به جای باز کردن درب به د unionization کارگران بخش عمومی بسیار بهتر استراتژی یک جنبش اجتماعی استراتژی” که شامل AFL-CIO گفت: آن را نمی خواهید ارتباط با پلیس اتحادیه های کارگری گفت: Dubal. که استراتژی Dubal استدلال می شناسیم که “پلیس نیست و کارگران حتی در راه همان است که آتش نشانی در حال کارگران است. پلیس دفاع از اموال. آنها در طول تاریخ در دفاع از سفید اموال. ما در یک محل که در آن است که رفتن به تغییر دهید.”

پایان هدف Dubal گفت: می توان به “تاکید دور از اتحادیه ها و تمرکز بر defunding و لغو ادارات پلیس. به عنوان فعالان جنبش کارگری ما را به عقب براند علیه نژادپرستی و نهادینه شدن نژادپرستی در میان ما و جوامع است. که شکست کار در 1960s. … ما در حال رفتن برای رسیدن به برابری نژادی و عدالت اقتصادی در جنبش کارگری اگر ما همچنان به این گام.”

صلاح الدین محمد, سابق, سازمان, با ایالات برق و رادیو و دستگاه کارگران آمریکا و زمان هماهنگ جنوبی کارگران مجلس در عین حال معتقد است AFL-CIO باید اخراج IUPA صراحت — و که جریان اصلی اتحادیه های کارگری باید در نظر اخراج خود و اجرای قانون واحد به عنوان به خوبی. “من باور دارم اگر مینه سوتا پلیس را — و نه فقط یک یا دو اما صدها نفر از آنها را — بیرون آمدن و محکوم آنچه رخ داده به جورج فلوید است که ممکن است یک بیانیه مهم. اما آنها نمی. این دیوار آبی از سکوت وجود دارد که به عنوان بخشی از پلیس فرهنگ را متوقف کرده است و این نوع از چالش توسط پلیس به خشونت پلیس.”

“اخراج پلیس است که یک سوال اما آن را متوقف نمی شود آنها را از عملکرد عملکرد آنها. اما از آن است که یک گام به جلو” گفت محمد که استدلال می کرد که رتبه و فایل نیز باید اقدام به نشانی سیستمیک نژاد پرستی.

“در پاسخ به این نوع از عمل آغاز می شود دیده می شود به عنوان یک تعهد از طبقه کارگر و اتحادیه های کارگری.”

“به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی این قتل با مصونیت از مجازات که وجود دارد واقعا صحبت می کند به این سوال که آیا طبقه کارگر در جریان است برای متحد کردن بر روی چند ملیتی و چند نژادی اساس شرایط اطراف که بر یک بخش از طبقه کارگر است. در پاسخ به این نوع از عمل آغاز می شود دیده می شود به عنوان یک تعهد از طبقه کارگر و اتحادیه های کارگری گفت:” محمد.

استیون پیتز یک استاد در دانشگاه برکلی کار مرکز که منجر نژادی عدالت بحث برای بسیاری از اتحادیه های کارگری استدلال کرد که رفتار پلیس یک مسئله بزرگتر از حضور خود اتحادیه های کارگری در AFL-CIO. “آنچه ما در حال حاضر نیاز است برای جلوگیری پلیس از کشتار مردم سیاه و سفید. گاهی اوقات نمادین مراحل می تواند مفید باشد. اما نهایی نشانگر در شن و ماسه است که برای مهار قدرت پلیس برای کشتن مردم سیاه و سفید. ما نیاز به شناسایی بتن سیاست ها و روش های است که اجازه می دهد پلیس است که ما می دانیم که مسائل اطراف نژاد و خشونت — آن را ممکن است یک موضوع چانه زنی جمعی و داوری و یا سوابق انضباطی — هنگامی که ما شناسایی کسانی که همه چیز و سپس ما آنها را شرط پذیرش بیشتر در AFL-CIO. اخراج پلیس اتحادیه های کارگری پس از آن تبدیل به یک ابزار برای تغییر این سیاست ها و روش هایی که منجر به خشونت. اگر ما می توانید در قرعه کشی یک خط مستقیم از اخراج به حذف شیوه های بد, پس از آن من می خواهم به تمرکز بر روی شیوه های بد.”

اتحادیه های کارگری نیز باید تمرکز بر توانمند سازی کارگران سیاه پوست به مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی. “چگونه می توانم شما را به قدرت به کسانی که ناتوان هستند? چگونه شما افزایش قدرت, سیاه, کارگران, کارگران, لاتین کارگران و غیره? در غیر این صورت ما در حال درخواست از مردم مانند AFL-CIO, رهبری که قلب خوب است اما آنها رفتار خواهد شد ناقص اگر کارگران از رنگ فاقد قدرت در جامعه” پیتز گفت و اشاره کرد که AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka “باعث می شود یک حساب برای گفتن چیزهایی که در یک زمینه و متفاوت در دیگری و کار ما این است که برای تغییر بافت. که یک ماده از قدرت است.”

وجود دارد چند نمونه تاریخی از اتحادیه های کارگری گرفتن لگد از جنبش کارگری است. این UE که محمد بود که قبلا یک سازمان با یکی از کمونیست به رهبری اتحادیه اخراج از CIO. پس از آن اخراج بیش از 90 درصد از آن 700,000 اعضای تحت فشار و قرمز-baited به پیوستن به بیشتر محافظه کار اتحادیه های کارگری همه آنها بسیار کمتر مترقی نژادی در مسائل عدالت.

“من فکر می کنم که SEIU, AFSCME و Teamsters باید در نظر اخراج خود را به پلیس محلی” گفت: محمد. “وجود دارد یک عنصر قوی از کسب و کار اتحادیهی است که در ساخت برخی از اتحادیه های کارگری تمایلی [اخراج]. من واقعا دیده می شود هر یک از عمده اتحادیه های کارگری که پلیس واقعا مبارزه با پلیس و … اخراج اعضای اتحادیه خود را که مرتکب این اعمال باطل و قتل.”

“اخراج یک مجری قانون واحد از یک اتحادیه بین المللی بستگی دارد اگر وجود دارد یک تخلف از قانون اساسی” فلچر گفت. در واقع این استدلال WGAE ساخته شده در قطعنامه خود در اخراج IUPA که استدلال کرد که “پلیس اتحادیه های ناسازگار با AFL-CIO را از اهداف اعلام شده:” برای پیروز شدن بر ظلم و محرومیت و ظلم و ستم در تمامی اشکال خود را.'” این قطعنامه در ادامه: “سیاست ها و یا فعالیت های [این IUPA] به طور مداوم به سمت دستیابی به برنامه یا اهداف حمایت از توتالیتاریسم تروریسم و نیروهای دیگری که سرکوب آزادیهای فردی و آزادی انجمن ها و مخالفت با اصول اساسی آزاد و دموکراتیک تجارت اتحادیهی.”

فلچر پیشنهاد کرد که آن را ممکن است بیشتر موثر برای آرام با ارنج زدن پلیس اتحادیه های کارگری از, شاید با برگزاری یک در سراسر کشور بحث و گفتگو در مورد خشونت پلیس و عدالت کیفری اشاره کرد که AFL-CIO به اتمام نژادی کمیسیون عدالت در سال 2017 در پاسخ به ظهور سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در سال 2014 و 2015. این IUPA نیست در آن شرکت کنند. “AFL می تواند نگاه به اجرای قانون و بخشی از آن خواهد بود در مورد نژاد و یکی از عواقب آن است که IUPA می تواند تصمیم به ترک. وجود دارد ممکن است واحدهای پلیس از AFL-CIO وابسته است که شیء را به یک بحث. اما وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین آنها تصمیم به ترک و آنها را در حال پرتاب.”

گفتگو در اطراف پلیس اتحادیه های کارگری اغلب مراکز در اطراف چانه زنی جمعی خود را موافقت نامه های که به طور معمول آن را دشوار است به فسخ یک افسر برای سوء. پلیس اتحادیه های کارگری نیز باید پایدار دوستانه داوران به طور مشترک تایید توسط مدیریت و اتحادیه که به طور معمول موضوع تصمیم گیری است که بسیار دوستانه به افسران از داوران در نمونه دولتی چانه زنی جمعی. در کشورهای با بخش دولتی چانه زنی جمعی از جمله موافقت نامه ساخته می شوند ممکن است توسط قوانین که دوستانه به پلیس و آتش اتحادیه های کارگری بیش از دیگران اجازه می دهد آنها را “بهره داوری” برای حل و فصل قرارداد یک فرایند کنون دوستانه به اتحادیه های کارگری از نوعی چانه زنی جمعی.

در عمده درگیری پلیس اتحادیه های کارگری در حال حاضر موفق به نشان همبستگی با سایر بخش عمومی اتحادیه های کارگری.

اتحادیه رهبری نگران است که تلاش ها برای اصلاحات پلیس چانه زنی جمعی فرایند می تواند نتیجه معکوس به مخاطره می اندازد و بخش عمومی حقوق کار به طور گسترده تر. AFSCME رئیس جمهور لی ساندرز که آفریقایی آمریکایی خطاب به کسانی که نگرانی ها در یک op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز, که در آن او نوشت: “فقط آن را به عنوان اشتباه بود زمانی که نژادپرستان رفت از راه خود را به محروم کردن مردم سیاه و سفید از اتحادیه های کارگری آن اشتباه است به انکار این آزادی به ماموران پلیس امروز.”

محافظه کاران اعم از وال استریت ژورنال سرمقاله صفحه به آزادیخواه فکر می کنم تانکشده اند ساخت این استدلال که مشکلات با پلیس اتحادیه چانه زنی جمعی را توجیه حذف بخش عمومی چانه زنی جمعی و حقوق در دسترس نباشد نقض قوانین بین المللی قانون کار.

در عمده درگیری پلیس اتحادیه های کارگری در حال حاضر موفق به نشان همبستگی با سایر بخش عمومی اتحادیه های کارگری. در ویسکانسین که در آن بدنام 10 قانون لغو چانه زنی جمعی حقوق برای کارمندان دولتی تظاهرات گستردهای را در سال 2011 ایران با رژیم صهیونیستی است. اسکات واکر حک شده پلیس از حمله محروم معلمان و کارگران از سیاسی حمایت است که می تواند از یک ائتلاف گسترده تر. پلیس اتحادیه های کارگری نه با دیگر کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im