ناگهانی و رادیکال برگشت در چه کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر صحبت در مورد کوروناویروس و تجمع توده

June 07, 2020: Protesters attend the Black Austin Rally and march for Black Lives at Houston Tillotson University. Austin, Texas. Mario Cantu/CSM.(Credit Image: © Mario Cantu/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

ژوئن 07, 2020: معترضان حضور سیاه و سفید آستین تجمع و راهپیمایی برای زندگی در هوستون Tillotson دانشگاه. Austin, Texas. ماریو کانتو/CSM.(اعتبار تصویر: © ماریو کانتو/CSM طریق زوما سیم) (Cal ورزشی رسانه از طریق AP تصاویر)

AP

سازمان دیده بان امروز سیستم به روز رسانی در مورد این موضوع debuting در 4:00 p. m. ET در رهگیری کانال یوتیوب با مهمان آدم گفنی از دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد.

به یاد داشته باشید coronavirus? که همه گیر است که به ما گفته شد توسط کارشناسان بهداشت عمومی پس از فوریه تا قبر — بدترین خطرات بهداشت عمومی از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی — که ما نمی تواند به خارج به هر دلیلی حتی اگر آن را به معنای سقوط در اقتصاد جهانی دهها و یا صدها میلیون نفر از مردم رنج می برند از بیکاری دائمی سازندگان: کسب و کارهای کوچک پایدار سلامت روان آسیب و جدایی مردم از عزیزان خود و جوامع از جمله محرومیت آنها از بازدید از مرگ همسران و والدین و فرزندان در بیمارستان و یا حتی حضور در فضای باز بود….

بنابراین جزمی بود دیکته می کند که همه ما در خانه بماند که هر گونه تلاش برای سوال و یا حتی آن تعادل — توسط مثلا با این استدلال که مضرات این ویروس تا به حال به وزن برابر درد و رنج از اقتصادی تعطیلی و رکود جهانی — غیر اخلاقی تلقی می شد. کسانی که مورد سوال دولت موظف مستند و اقامت در خانه, سفارشات, اجازه دهید به تنهایی خانه های خود را ترک به واقع اعتراض آنها شد را محکوم کرد به عنوان sociopaths بودند که حاضر به فدا کردن زندگی افراد برای رفاه اقتصادی و یا بی اهمیت, انسانهای غارنشین تمایل به رفتن به applebees را. اغلب کسانی که اعتراض مستندات بودند تخطئه به عنوان سفید گرایان و یا حداقل رانده سفید racialist احساسات (گاهی اوقات آنها بودند که اما اغلب آنها نمی شد).

افرادی که خانه های خود را ترک و به هر دلیلی دیگر رسما تایید “ضروری” از توابع شدند — مهم نیست که چقدر مراقب آنها بودند — عموم شرمنده اگر نه جریمه و بازداشت شده است. یک وکیل مشهور شد و جشن برای پانسمان تا به عنوان Grim Reaper به شرم مردم برای اینکه حتی در خلوت سواحل در خورشید کافی اجتماعی فاصله. به خصوص یکی از خزنده تصویری از یک اداره پلیس در بریتانیا با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین فیلم به تنبیه کردن و محکوم کردن کسانی که همه چیز مانند پیاده روی در مسیرهای پیاده روی طبیعت و یا رفتن برای خانواده درایوهای:

در مجموع همه مردم نجیب تعریف پذیرفته شده و ارائه شده به ضروری از خود جدا و در خانه ماندن. بدون مضرات است که از انزوا — اعم از اقتصادی و اجتماعی و یا آنهایی که implicating سلامت روانی و جسمانی — توجیه مخالفت و یا حتی سوال که فرمان. نه تنها سلامت خود بلکه زندگی دیگران خوب اجتماعی و نگرانی بیش رفاه از پرستاران و پزشکان و مداوم احترام به علم و پزشکی موظف است که ما تسلیم به این چارچوب است.

تقریبا دو هفته پیش همه چیز تغییر کرد. خوب همه چیز نیست: هنوز هیچ درمانی برای COVID-19 و نه درمان و نه هیچ واکسن در برابر ابتلا به کوروناویروس. آن است که هنوز هم فقط به عنوان کشنده به عنوان آن بود در ماه فوریه و هنوز هم به عنوان مسری است. و در بسیاری از نقاط ایالات متحده عفونت منحنی است plateaued اما به جای ادامه به افزایش است. روز دوشنبه لس آنجلس تایمز هشدار داد که “در دو روز گذشته در لس آنجلس اعلام کرد مقامات 81 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از, بالاترین مجموع گزارش شده بیش از یک آخر هفته در بیش از یک ماه است.” در ضمن:

تگزاس گزارش شده بیش از 2500 جدید کروناویروس موارد شنبه—بالاترین گزارش در یک روز تا کنون پس از همه گیر آغاز شده—به عنوان تعدادی از اهالی تگزاس در حال حاضر بستری در بیمارستان برای coronavirus صعود به یک رکورد جدید برای سومین مستقیم روز به عنوان دولت که یکی از سریع ترین و تهاجمی ترین بازگشایی جدول زمانی در کشور شاهد افزایش عفونت حدود دو هفته پس از روز یادبود.

بنابراین هیچ چیز واقعا تغییر مورد اپیدمیولوژی, infectiousness یا کشندگی این بیماری است. اگر هر چیزی, آن تبدیل شده است تا حدودی نگران کننده به عنوان شواهد مانت است که بسیاری از افرادی که موفق به زنده ماندن ویروس خواهد بود ناتوان دراز مدت آسیب به اندام های حیاتی و سایر نقاط بدن خود را.

چه چیزی تغییر کرده است — به طور چشمگیری اساسا و به طور ناگهانی — این پیام از کارشناسان بهداشت عمومی و حتی مقامات دولتی در مورد ویروس. ابتدا حدود دو هفته پیش ما همه تماشا به عنوان جرم اقامت در خانه سفارشات و خود انزوا داد راه را برای گسترده تظاهرات خیابانی که در آن ده ها یا صدها هزار نفر از مردم جمع شده بودند با هم در ایالات متحده و در سراسر جهان اغلب یکی در بالای دیگر شعار فریاد و آواز: یک آزمایشگاه مجازی برای آنچه که ما تا به حال چهار ماه صرف شنیدن دقیقا همان کاری بود که باید انجام دهید در وسط این همه گیر.

Protesters take part during a rally in the Place de la Republique square in Paris, France, against racism and police brutality in the wake of the death of George Floyd, an unarmed black man killed while apprehended by police in Minneapolis, USA, on June 09, 2020. Photo by Karim Ait Adjedjou/Avenir Pictures/Abaca/Sipa USA(Sipa via AP Images)

معترضان شرکت در یک تجمع در این محل de la Republique مربع در پاریس فرانسه علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده در حالی که دستگیر شده توسط پلیس در مینیاپولیس, ایالات متحده آمریکا, در ژوئن 09, 2020. Photo by Karim آیت Adjedjou/Avenir تصاویر/Abaca/Sipa ایالات متحده آمریکا(Sipa از طریق AP تصاویر)

Sipa ایالات متحده آمریکا از طریق AP

و در عین حال در تضاد شدید فسخ از کارشناسان بهداشت عمومی قبل از تظاهرات و یا در خارج از خانه فعالیت ها از هر نوع عملا هیچ برجسته کارشناسان را محکوم کرد و هر یک از این بر روی زمین است که آن را گسترش coronavirus و در نهایت کشتن بیشتر مردم (هر چند که بسیار به احتمال زیاد اتفاق می افتد). به خلاف بسیاری از کارشناسان بیماری های عفونی انجام داده اند در مقابل دقیق: آنها را تایید و تشویق این توده تظاهرات خیابانی و ادعا نیست که حمایت خود را از آنها ریشه در ارزشهای سیاسی اما در سلامت و علمی قضاوت. به عنوان روزنامه نگار توماس Chatterton ویلیامز قرار داده و آن را در برجسته نگهبان op-ed در این سوال با عنوان “ما اغلب متهم حق تحریف علم است. اما چپ تغییر coronavirus روایت یک شبه”:

این احساس می کند مانند gaslighting. کمتر از دو هفته پیش روشنفکر موقعیت در اروپا و امریکا بود به ورزش چیزی کمتر از احتیاط شدید. بسیاری از ما رفت و خیلی بیشتر به رسانه های اجتماعی برای تنبیه کردن دیگران برای کافی اجتماعی فاصله و یا غفلت به پوشیدن ماسک یا جسارت به باور آنها می تواند به حفظ برخی از صورت ظاهر از یک زندگی عادی در طول coronavirus. در پایان ماه آوریل زمانی که دولت گرجستان نقل مکان کرد و برای پایان دادن به آن مستند اقیانوس اطلس زد در مقاله ای با تیتر “گرجستان آزمایش در قربانی کردن انسان”. دو هفته پیش ما شرمنده مردم برای حضور در خیابان; امروز ما شرم آنها و نه در خیابان.

نمونه هایی از این بیش از حد فراوان به لیست اینجا (امروز سیستم به روز رسانی قسمت را پوشش می دهد بسیاری از آنها). نیوجرسی فرماندار فیل مورفی محکوم ضد قفل تظاهرات فقط در ماه گذشته اعمال صالح اعلام کرد که بهداشت عمومی به جای تظاهرات را هدایت دولت را قرنطینه سیاست; سپس در هفته گذشته پس از جورج فلوید را به قتل Gov. مورفی ستایش عظیم anti-پلیس-خشونت تظاهرات در دولت خود را حتی بدون تلاش برای آشتی دادن که با او قبل از اقامت در خانه پیام; سپس در هفته گذشته در حالی که او در ستایش این تظاهرات, او توسعه یافته خود را “اضطراری برای بهداشت عمومی” به ترتیب برای 30 روز بیشتر از ترس از آنچه که او به نام “شیوع جدید #COVID19” — و او از این همه در حالی که حفظ خود “در خانه ماندن” بنر در بالای صفحه توییتر که در آن او صادر شده همه از این دستورات متناقض.

بیایید بررسی کنید در وکیل-تبدیل-مشهور-Grim Reaper: او ظاهر می شود در این تظاهرات خیابانی در حال حاضر معروف لباس محلی به مردم هشدار می دهند که آنها نه تنها خطر خود مرگ بلکه کسانی از مردم بی گناه که آنها ممکن است آلوده از طریق خود بی مبالاتی? او نیست. مانند رژیم صهیونیستی. مورفی و بسیاری دیگر از مقامات منتخب او را به انجام دقیقا برعکس: او ارسال تصاویر خود را از حضور در این تظاهرات نه به عنوان Grim Reaper اما به عنوان خود را تشویق دیگران برای پیوستن به او را در خیابان برای حمایت از این علت نجیب:

اما از آن است که این کارشناسان بهداشت عمومی که 180 درجه برگشت بیشتر استارک و — با توجه به منحصر به فرد اهمیت حفظ اعتماد خود را غیر سیاسی تخصص علمی در جهانی همه گیر — مخرب ترین.

اپیدمیولوژی جنیفر Nuzzo اعلام کرد در هفته گذشته که “ما همیشه باید ارزیابی خطرات و مزایای تلاش برای کنترل ویروس” — دقیقا خطر-سود حساب دیفرانسیل و انتگرال است که اعلام شده خارج از محدوده از فوریه. با این مجوز به تعادل arrogated نزد خودش دکتر Nuzzo به این نتیجه رسیدند که “در این لحظه بهداشت عمومی از خطرات ناشی از اعتراض به تقاضای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند تا حد زیادی بیش از مضرات این ویروس.به عبارت دیگر اگر شما در مورد مراقبت از سلامت عمومی شما باید در خانه باقی می ماند از ترس از ابتلا یا انتقال coronavirus اما در مقابل: ترک خانه خود را برای شرکت در این تظاهرات.

مدیر سابق CDC و شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان تام فریدن مشابه تلفظ است که “تهدید به Covid کنترل از اعتراض خارج است کوچک” — کوچک!! — “در مقایسه با تهدید به Covid کنترل ایجاد شده که دولت عمل در راه است که از دست دادن اعتماد جامعه.” قبل از مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس اداره پلیس و در نتیجه وقوع جرم تظاهرات خیابانی آیا شما با شنیدن هر گونه احترام, جریان اصلی, متخصص سلامت به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس انتقال که در راه است ؟ من قطعا نیست. “مردم می توانند اعتراض مسالمت آمیز و با هم کار کنند برای جلوگیری از Covid,” او اضافه شده است. قبل از جورج فلوید را کشته بودند شما آگاه است که یک نفر می تواند “کار برای جلوگیری از Covid” با ترک یک خانه برای پیوستن به جرم تظاهرات خیابانی?

اما شاید فاحش ترین و گویا مثال مطلق دستکاری بهداشت عمومی علم و تخصص برای nakedly سیاسی به پایان می رسد پیدا شده است در این نامه سرگشاده که در اصل گردد توسط اپيدميولوژيستها در دانشگاه واشنگتن و سپس در نهایت امضا شده توسط 1,300 کارشناسان از سراسر کشور است.

که نامه ای که از عناوین ساخته شده در رسانه ها در سراسر جهان اذعان دارد که 1) این تظاهرات گسترده به احتمال زیاد به گسترش coronavirus و در نتیجه مرگ و میر ناشی از COVID-19; 2) آن دسته از آسیب ها از عفونت های جدید به احتمال زیاد به سقوط به طور نامتناسبی در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین شهروندان; و 3) استفاده از اقدامات پیشگیرانه اجتماعی مانند فاصله و ماسک بسیار دشوار است برای حفظ در چنین تظاهرات. به عبارت دیگر این اعتراضات — اختصاص داده شده نسبت به حفاظت از جان شهروندان اقلیت — تقریبا قطعی به نتیجه مرگ و میر شاید در تعداد زیادی از مردم آنها طراحی شده اند برای محافظت از.

در نامه سرگشاده این کارشناسان بهداشت و درمان با این وجود احکام که برای حمایت از این اعتراضات موظف است به عنوان یک ماده در بهداشت عمومی و تخصص علمی در حالی که آمرانه و اصرار دارد که دیگر تظاهرات هنوز هم باید تکبر و ممنوع:

در 30 آوریل به شدت مسلح و عمدتا سفید معترضان وارد دولت ساختمان کاپیتول در لانسینگ, میشیگان, اعتراض, اقامت خانه سفارشات و تماس به صورت گسترده عمومی پوشش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. بیماری های عفونی پزشکان و مقامات بهداشت عمومی علنا محکوم کردن این اقدامات و خصوصی سوگواری گسترش شکاف بین رهبران در علم و یک زیر مجموعه از جوامع که آنها خدمت می کنند. در ماه مه 30, ما شاهد ادامه تظاهرات در پاسخ به جریان فراگیر و کشنده نژادپرستی نهادی به قتل جورج فلوید و Breonna تیلور, در میان بسیاری دیگر از سیاه و سفید زندگی می کند گرفته شده توسط پلیس. بهداشت عمومی در پاسخ به این تظاهرات نیز موجه اما این پیام باید کاملا متفاوت از پاسخ به معترضان مقاوم در برابر ماندن-صفحه اصلی سفارشات. بیماری های عفونی و بهداشت عمومی در روایات مجاور به تظاهرات علیه نژادپرستی باید آگاهانه ضد نژادپرستانه و کارشناسان بیماری های عفونی باید روشن و ثابت در اولویت ضد نژادپرستانه پیام….
[یک]s بهداشت عمومی طرفداران ما را محکوم نکنید این گردهمایی به عنوان مخاطره آمیز برای COVID-19 انتقال است. ما از آنها به عنوان حیاتی به ملی بهداشت عمومی و به تهدید سلامت به طور خاص از مردم در ایالات متحده است. ما می توانیم نشان می دهد که پشتیبانی توسط تسهیل امن ترین اعتراض به شیوه بدون ایجاد اختلال از تظاهرکنندگان توانایی برای جمع آوری و تقاضا تغییر دهید. این را نباید با یک مجاز موضع در همه اجتماعات به خصوص اعتراض به اقامت-صفحه اصلی سفارشات. این اقدامات نه تنها در مخالفت با مداخلات بهداشت عمومی اما نیز ریشه در ناسیونالیسم و اجرا بر خلاف احترام به سیاه و سفید زندگی می کند.

چگونه است که آن را از راه دور در محدوده تخصص اپیدیولوژی را انتخاب کنید و را انتخاب کنید که سیاسی تظاهرات باید مجاز و/یا تشویق و آنهایی که ممنوع و/یا محکوم? کسانی که به سادگی سیاسی قضاوت نمی آنهایی علمی و جنس بنجل خودنمایی تلفیق از آنها چیزی کمتر از یک دستکاری سوء استفاده از بهداشت عمومی اعتبار. برای دانشمندان ادعا را دیکته کند که شهروندان می تواند و نمی تواند با خیال راحت انتخاب کنید به ترک خانه های خود را مبتنی بر نه بر سلامت قضاوت اما در ایدئولوژی سیاسی است — سرکوب و خاص به تضعیف اعتبار حرفه ای خود را. در عین حال این همان چیزی است که آنها انجام می دهند: به صراحت و بی شرمانه. به عنوان ویلیامز نوشت: “اما این ویروس که ما ممکن است هرگز حتی پیدا کردن یک واکسن می داند و احترام هیچ یک از این اجتماعی و سیاسی. قتل آن مسیر نیست منطقی احساسی و یا اخلاقی – فقط ریاضی.”

من شده است با آوازی حامی این اعتراضات از خود شروع و از جمله خود استفاده گاه به گاه از نافرمانی مدنی و هدفمند صدمه به اموال. من دیدگاه های تظاهرات (به صورت مجزا از برخی از سرکوب بحث را انکار تاکتیک های است که جوانه زده اند تا در اطراف آنها) تغییر کرده است; من باقی می ماند مشتاق حامی بر روی زمین است که ما به سادگی نمی تواند تحمل کند و دیگر هیچ یک غیر قابل توصیف, paramilitarized نیروی پلیس که جان با مصونیت از مجازات به ویژه هنگامی که هدف به طور نامتناسبی در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین.

اما آنچه که ما باید تحمل نمی کند و آنچه جامعه علمی نمی تواند مجوز آن است که اگر برای حفظ اعتبار آن است و سوء استفاده و دستکاری بهداشت تخصص سیاسی به پایان می رسد. یکی از دو چیز درست است; یا 1) این اعتراضات منجر به افزایش قابل توجهی در coronavirus عفونت و مرگ و میرکه در این صورت کارشناسان بهداشت عمومی باید آشتی که در نتیجه با آنها چگونه می تواند به تشویق و تایید آنها و یا 2) آن را نمی خواهد منجر به چنین سنبله که در این صورت از آن خواهد شد به نظر می رسد که ماه از, افراطی, شدیدی مستندات — که باعث درد و رنج و محرومیت در سراسر جهان — بودند بیش از حد غلط و بی جا.

حداقل آن را حیاتی است که ما همان سلامت و استانداردهای قانونی اعمال می شود به تمام شهروندان و تمام ایدئولوژی های سیاسی که آن را به حق به ترک خانه اعتراض و یا درگیر در فعالیت های حقوقی. و حداقل به عنوان مهم ما نیاز به درک که آیا کارشناسان بهداشت عمومی بودند بیش از حد محدود خود را در حمایت از اقدامات در شروع این بیماری همه گیر بودن بیش از حد سهل انگار در حال حاضر و یا به نحوی می تواند آشتی تغییر اساسی در وضعیت علمی و نه دلایل سیاسی.

امروز SYTSEM به روز رسانی است که آغاز بکار در 4:00 p. m. ET در رهگیری یوتیوب کانال اختصاص داده شده به اکتشاف از این مسائل است. من با آدم گفنی مهم مراقبت پزشک و متخصص ريه در دانشکده پزشکی هاروارد که در مخالفت با من نقد در توییتر و سپس با بزرگواری قبول دعوت برای بررسی این مسائل نشان می دهد. بحث و گفتگو را فراهم می کند به اعتقاد من بسیار روشن بینش به سوالات مطرح شده توسط تغییر در چگونه ما فکر می کنم در مورد همه گیر و ارتباط آن با جرم کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>