75% الکل اسپری ضد عفونی کننده دست می دهد که به عقب خواهد از فروش سریع!

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

مشاهده بیشتر نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

احساس می کنم مثل شما در یک شکار بی پایان برای ضد عفونی کننده دست? کسی به شما می گوید که آنها خریداری یکی از یک سایت خاص اما لحظه ای شما را به انجام همان واژه “فروخته شده” هستند و خیره در شما. پیدا کردن یکی در زندگی واقعی است و حتی بیشتر از بیهوده تلاش — نه به ذکر است به طور بالقوه خطرناک است. به علاوه زمانی که شما پیدا کردن یکی وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول نیست و حتی دیدار با CDC دستورالعمل برای سالم ماندن!

ما می دانیم که مبارزه از آنجا که ما در حال زندگی در آن بیش از حد. به همین دلیل ما می خواهیم برای کمک به. هنگامی که ما پیدا کردن یک ضد عفونی کننده دست با بیش از 60% الکل در آن — به عنوان توصیه شده توسط CDC — هنوز در انبار و به خصوص با حمل و نقل سریع ما در حال گسترش این کلمه در. این یکی خواهد شد فروش فقط به عنوان نام تجاری نسخه کوچکتر را, بنابراین مطمئن شوید که شما گرفتن آن را سریع!

Hand Sanitizer Spray in Citrus Lavender
Vegamour

آن را ببینید!

دریافت اسپری ضد عفونی کننده دست در مرکبات اسطوخودوس فقط برای $16 در Vegamour! حد سه هر مشتری. انتظار می رود به کشتی این هفته از 13 آوریل سال 2020 است.

این اسپری ضد عفونی کننده دست می آید در 6 اونس بطری با 75% ایزوپروپیل الکل. مقدار زیادی از الکل را در دست خود ضد عفونی کننده است که قطعا چیز خوبی است وقتی که می آید برای کشتن میکروب ها و باکتری ها اما همه ما می دانیم که آن را بهترین برای پوست شما. به همین دلیل این یکی به طور خاص ایجاد شده برای عمل به عنوان یک مرطوب کننده بیش از حد با مواد تشکیل دهنده از جمله ارگانیک آلوئه ورا و آووکادو و روغن — که هر دو هیدرات و بدون چسبنده باقی مانده است. اسطوخودوس و پرتقال اسانس نیز خوش ظاهر برای کمک به تسکین و همچنین به این ضد عفونی کننده آن, آرام, عطر!

این ضد عفونی کننده حاوی عصاره گیاهی و عاری از ستم مواد تشکیل دهنده. Vegamour است که به طور سنتی تمیز زیبایی با نام تجاری با تمرکز بر زیست, شیوه های, بنابراین ما می دانیم که ما می تواند احساس خوبی در مورد برداشتن یک بطری!

آن را ببینید!

دریافت اسپری ضد عفونی کننده دست در مرکبات اسطوخودوس فقط برای $16 در Vegamour! حد سه هر مشتری. انتظار می رود به کشتی این هفته از 13 آوریل سال 2020 است.

حتی بهتر است که برای هر خرید 20 درصد از درآمد حاصل خواهد شد رفتن به رستوران و کارگران جامعه پایه و اساس است. این بنیاد “فراهم می کند کمک به سازمان های پیشرو در زمین تلاش در رستوران جامعه و تاسیس یک صندوق امداد برای رستوران کارگران در مواجهه با مشکلات اقتصادی و یا بهداشت بحران به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19 سلامت بحران است.” براوو! که بخشی از آن جنبش را به ما افتخار است.

این hypoallergenic اسپری خشک شدن سریع پس از آن قطعا نوع شما می خواهید به نگه داشتن شما در همه زمان ها, این که آیا شما در حال گرفتن در پست الکترونیکی در خانه و یا رفتن به خارج را انتخاب کنید تا مواد غذایی. فقط اسپری مالش دست خود را با هم و رفتن در مورد روز خود را. به یاد داشته باشید برای شستن دست های خود را با آب و صابون زمانی که شما می توانید بیش از حد!

آن را ببینید!

دریافت اسپری ضد عفونی کننده دست در مرکبات اسطوخودوس فقط برای $16 در Vegamour! حد سه هر مشتری. انتظار می رود به کشتی این هفته از 13 آوریل سال 2020 است.

به دنبال بیشتر ؟ اتمام دیگر محصولات موجود در Vegamour در اینجا!

مشاهده بیشتر نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>