1 مو درمان همه باید انجام دهند در طول COVID-19 قرنطینه


Celebrity Hairstylist Nick Stenson Tells Us How to Care for Hair Amid COVID-19 Quarantine
افراد مشهور, hairstylist نیک Stenson. حسن نیت ارائه میدهد از ماتریس

این COVID-19 شیوع گرفته آشکار تلفات در زیبایی ما معمول است. دست ما در حال خشک از مطابق با اصول ما undereyes هستند و پف از حد وعده و مو ما این است که در نیاز مبرم به برخی از TLC از قابل اعتماد و حرفه ای.

بنابراین به ما کمک کند در طول این بی سابقه بار, ماتریس, افراد مشهور, hairstylist نیک Stenson صحبت با ما هفتگی شیک در مورد بهترین راه برای مراقبت از موهای خود را در حالی که صرف راه بیش از حد بار بر روی نیمکت و بیش از حد کمی در سالن مو.

Stenson بزرگترین قطعه ای از مشاوره است, به, “ماسک, ماسک, ماسک!” او توصیه می کند “به طور منظم مو درمان” از جمله مقرون به صرفه ماتریس شامپو HydraSource درمان عمیق بسته ($15).

Celebrity Hairstylist Nick Stenson Tells Us How to Care for Hair Amid COVID-19 Quarantine
ماتریس شامپو HydraSource عمیق درمان بسته است.

“آنها در طعم های مختلف بر اساس آنچه که موهای خود را می گوید:” این کارشناس اشاره کرد که وجود یک فرمول برای سه محبوب نگرانی: frizziness خشکی و رنگ گیسوان درمان.

“هر کسی می تواند ماسک موهای خود را بدون توجه به بافت مو” Stenson همچنان ادامه دارد. “من می گویند قاعده کلی این است که یک تا دو بار در هفته برای مو های سالم و تا سه بار در هفته برای موهای آسیب دیده.”

علاوه بر پوشش مانند آن را شغل خود را کنجکاو برس بنیانگذار همچنین توصیه می کند که شما “خود را در آغوش بافت طبیعی و استفاده از این زمان به ناتوانی خود مو” فقط مانند شما ممکن است با پوشیدن کمتر آرایش به اجازه دهید پوست شما نفس بکشد.

“سعی کنید به ضربه خشک و آهن موهای خود را بسیار می گوید:” Stenson. به جای پیچش یا حلقه زنی مو خود را که برای زوم جلسه در نظر بگیرید با استفاده از این زمان به عنوان یک فرصت را به آزمایش با مو لوازم جانبی مانند مد مورد علاقه خود را تاثیر گذار.

یکی دیگر از نرم افزار نکته از Stenson است برای شستن عاقلانه است. با توجه به ماتریس مدیر هنری رفتن یک زمان طولانی در میان شستشو نیست همیشه یک چیز خوب است.

“اگر شما کسی که دارای پوست سر چرب, شما ممکن است نیاز به شستن بیشتر با توجه به ایجاد و یا بوی” توضیح می دهد که حرفه ای است. “من پیشنهاد می کنم هر دو روز برای این نوع مو. کسی که با پوست سر خشک و یا کمتر روغن می تواند تا چهار روز.”

در بین شستن مو متخصص دارای دو اصلی چت تصویری-مورد تایید راهنمایی یک ظاهر طراحی شده. “یک ترفند من می خواهم به انجام است اسپری شامپو خشک در ریشه به جذب روغن و بوی او می گوید. “من رفتن به شامپو خشک شامپو خشک و سپس ترکیب آن با یک بافت اسپری برای به پایان می رسد.”

اما گوش کردن: اگر شما بیش از حد طولانی بدون شستن موهای خود را و عواقب آن می تواند جدی باشد. “شما شروع به متوجه ساخت تا از نفت بد بو را خواهد ساخت” Stenson به ما می گوید. “اگر شما بیش از حد طولانی — مثلا هفته — شما اجرا شانس فولیکول مسدود شدن و ریزش مو شروع به رخ می دهد.” اوه!

Celebrity Hairstylist Nick Stenson Tells Us How to Care for Hair Amid COVID-19 Quarantine
شامپو سر شامپو.

هنگامی که شما انجام شستشو در نظر بگیرید با استفاده از یک فرمول متمرکز بر روی پوست سر سلامت. “با استفاده از چیزی مثل شامپو سر شامپو یک یا دو بار در هفته خود را تضمین می کند پوست سر سالم ماندن.” این فرمول حاوی یک ترکیب موثر از 2.9 درصد اسید سالیسیلیک و پوست درخت بید برای لایه برداری از بین بردن شوره سر و تسکین پوست سر خود را.

در نهایت Stenson را توصیه نمی کند رنگرزی موهای خود را در خانه خودتان دادن DIY چتری برای جلوگیری از خستگی خود را. “این کار را نکنید!!” او توصیه می کند. “به همین دلیل بود متاسفم ؟ “به جای صبر کنید تا این ضربات بیش از و به حمایت از سبک خود را. آنها را به شمارش در سفر خود را!”

همانطور که برای لمس کردن ریشه های خود را به او توصیه می کند که شما “ترک آن را تا به جوانب مثبت.” اما اگر شما فقط می تواند برهنه نزد خود را خاکستری پنهان کردن آنها را با یک موقت رنگ اسپری (ما عاشق این یکی). پس از همه, موقت داروخانه لمس کردن هزینه های کل خیلی کمتر از دائمی رنگ مو اشتباه رفته است.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر عشق مو آسههوا در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im