آن زمان یک جوان امی مک گراث شکایت او مدرسه ابتدایی-معلم هم اتاقی

کنتاکی دموکرات سنا نامزد امی مک گراث شکایت کرد و او یک بار هم اتاقی معلم مدرسه ابتدایی در دادگاه ادعا های کوچک در فلوریدا در تلاش برای بازیابی $116.77 در آنچه او ادعا کرد عدم پرداخت صورتحساب برق.

اتاقی را در پروفایل LinkedIn نشان می دهد که او مشغول به کار بود سه شغل در آن زمان است.

McGrath, با توجه به اسناد دادگاه برنده خود را ادعا می کنند و هم اتاقی بود و همچنین نیاز به پرداخت هزینه های دادگاه و همچنین آوردن مجموع با توجه به $208.27.

صاحبخانه نیز ظ شخص ثالث ادعا علیه McGrath اتاقی که در نوبه خود یک ضد ادعا در برابر صاحبخانه. دادگاه دستور داد که صاحبخانه برای بازگشت به همخانه 200 دلار سپرده منهای $94.78 برای پرداخت قبض آب — معنی او به عقب بر گردیم تقریبا همان مقدار به او بدهکار McGrath (قبل از اینکه با ضربه های دادگاه).

McGrath بود و آموزش در نزدیکی ایستگاه هوایی نیروی دریایی Pensacola در سال 1999 زمان کت و شلوار به تازگی فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی.

اتاقی با ارسال یک یادداشت دست نویس به قاضی توضیح داد که صاحبخانه تنها تهدید به شکایت او و پس از او شکایت به McGrath برتر در نیروی دریایی است که McGrath را به طور منظم احزاب اواخر شب بود که ساخت این ترتیب زندگی دشوار است. “من رنج می برد وحشتناکی در آن واحد” او گفت: قاضی شکایت از فاضلاب های پشتیبان در وان. “من کار تمام وقت برای Escambia مدارس و به دنبال جای دیگری برای زندگی به دلیل ستوان McGrath تا به حال تعداد زیادی از احزاب که به طول انجامید فراتر از 10 p. m. وقتی که من این ذکر به نیروی دریایی کاپیتان J. D. Allen بود که کنار من نشسته در طول معلمان آزمون او پیشنهاد کرد من تماس بگیرید هوایی نیروی دریایی و ایستگاه اطلاع رسانی سرهنگ McGrath ناظر. من و آقای ریچاردز” — صاحبخانه — “به نام من و تهدید به من را به دادگاه. او وحشت زده من خیلی در من به نام Naval Air Station و توصیه شده بود که پلیس محلی تماس بگیرید. من که و [افسر] به من گفت که آقای ریچاردز تا به حال هیچ موردی علیه من است.”

Screen-Shot-2020-06-18-at-3.39.27-PM

نامه ای از امی مک گراث اتاقی به قاضی.

Escambia County دادگاه

“افتخار شما این قسمت از زندگی من در [redacted] بود و وحشتناک ترین تجربه اجاره در زندگی من است. خانواده من اجاره ملک در کلمبوس, اوهایو, و ما هرگز درمان مستاجران با چنین پستی. لطفا به من کمک خود افتخار است.”

صاحبخانه درگذشت در اواخر 2017. McGrath سخنگوی نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. اتاقی است پس از بازگشت به Columbus, جایی که او همچنان به عنوان یک مربی. رسیده از نظر دشوار-برای-حل کردن گفتگو در گرفت که در آن او در ابتدا محروم داشتن همیشه اتاق خواب با McGrath و یا درگیر شدن در هر گونه دعوی قضایی با او. او اضافه کرد که او یک “کور Trumpster” که رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودش بود زنده کنفرانس مطبوعاتی بود که من او را دور از. من دوباره زنگ زدم و بعد به جزئیات اضافی و او تایید کرد که او در واقع آموزش ابتدایی در Escambia بود و در واقع اتاق خواب با McGrath. او همچنین تایید کرد شکایت در مورد احزاب اما گفت که او با مته سوراخ کردن هیچ بیمار را به سمت McGrath که او به نظر نمی رسد به دانستن در حال اجرا بود به مجلس سنا.

قسمت 2 از McGrath هم اتاقی نامه

Escambia County دادگاه

“من در حفظ و دعا برای آن زن حتی از این همه سال بعد. من هرگز باید در نظر گرفته شود که محل” هم اتاقی گفت. “من نمی دانم اگر او حتی هنوز هم در نیروهای مسلح.”

اتاقی در صحبت رکورد اما رهگیری است خودداری نام او به دلیل آن است هیچ خبری ارزش و تنها او را ناخواسته توجه است.

او اضافه کرد که او آگاه بود McGrath کرده بود شکایت کرد او یا که بوده است تا قضاوت. در مورد نامه او نوشته بود قاضی از او پرسید: چگونه رهگیری بدست نگه دارید از آن و شروع برای پایان دادن به مکالمه. “اجازه دهید فقط اجازه دهید آن را رها کردن آن از هیچ علاقه ای به من,” او گفت:. او نامه ای به قاضی مورخ است دو ماه قبل از حکم نهایی. “حتی اگر من قرار است به 200 دلار دارم و نه علاقه مند به آن فقط می تواند باقی بماند که در آن است.”

McGrath که در کنتاکی خدمت 20 سال در نیروی دریایی پرواز سربازان آمریکایی در عراق و افغانستان است. او زد و از دست داد برای یک خانه صندلی نمایندگی Lexington منطقه در سال 2018 و استخدام شد برای اجرا به مجلس سنا توسط رهبر حزب دموکرات چاک شومر. او رئیس حریف لویی دولت تشکر. چارلز بوکرشده است موجی در هفته های اخیر با یک نظرسنجی جدید نشان میدهد او تا با 8 امتیاز 44-36 درصد است. اما پست الکترونیکی-در رای گیری که در حال حاضر در جریان است و McGrath ممکن است banked به اندازه کافی رای اولیه قبل از مبارزات انتخاباتی او فرو ریخت به زنده ماندن از طریق ژوئن 23 اولیه با تشکر در بخش های بزرگ به خوبی تامین می شود عملیات برای رسیدن به هواداران برای تشویق آنها به سرعت بازگشت برگه های رای. در روز پنج شنبه بعد از ظهر بوکر برنده تایید از سوی دیگر ، الیزابت وارن D-Mass., که قبلا به حمایت از McGrath هر چند تا به حال نه به صراحت تایید شده ،

در روز سه شنبه شومر خواسته شده بود در مورد McGrath را ضعیف کمپین ایستاده بود و پشت سر او. “امی مک گراث است که ما نامزد,” او گفت:. مک گراث در مسیر به صرف بیش از $30 میلیون نفر در طول اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de