تگزاس سرزنش سقط جنین برای گسترش این ویروس اما آن را دولت که قرار است میلیون ها نفر در معرض خطر

در مارس 23, Jane Doe زندگی وارونه تبدیل شده است.

آن شب او یک تماس تلفنی از فورت ورث تگزاس, کلینیک سقط جنین که در آن او تا به حال یک قرار ملاقات برنامه ریزی شده برای روز بعد برای دریافت مواد مخدر که تکمیل او دارو سقط جنین. انتصاب درمانگاه کارگر گفت: او لغو شد. “من شروع به گریه و فریاد بیش از حد” سازمان حفاظت محیط زیست یاد می آورد در یک قسم بیانیه ظ مارس 30 در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت است.

تنها چند ساعت قبل از 24 سال و به تازگی بیکار رستوران سرور رو خبر تگزاس دادستان کل کن Paxton اعلام کرده بود که در میان Covid-19 شیوع همه سقط جنین را ممنوع در دولت است. ارائه دهندگان که به مبارزه طلبیده سفارش خواهد بود, او هشدار داد, به طور بالقوه توسط تعقیب کیفری و حبس.

پکستون اعلام انداخت دولت را محاصره باروری سیستم مراقبت های بهداشتی را به هرج و مرج. صدها نفر از قرار ملاقات لغو شد. مانند سازمان حفاظت محیط زیست بود که با توجه به یک نام مستعار برای محافظت از حریم خصوصی بیماران در سراسر تگزاس مانده بود با چند گزینه: تاخیر این روش تا زمانی که این ممنوعیت برداشته شده است (ظاهرا فقط قبل از نیمه شب در آوریل 21) سفر خارج از کشور به خدمات امن و یا “مجبور می شود به یک نوزاد” سازمان حفاظت محیط زیست گفت. “زبانم بند آمده بود,” او اضافه شده است. “من تا به حال یک برنامه و همه چیز در آمد ریزد.”

در موضوع یک حکم اجرایی فرماندار تگزاس گرگ ابوت ثبت در تاریخ 22 مارس که به نام برای یک توقف برای همه غیر ضروری پزشکی به عنوان وسیله ای برای آزاد کردن فضای بیمارستان و تجهیزات حفاظت فردی برای ارائه دهندگان در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. سفارش که شامل یک لیست از ممنوع روش های موجود دو هشدارهای مهم: روش های است که نمی کشد تا فضای بیمارستان و یا کاهش عرضه از PPE معاف بودند و ضرورت پزشکی از هر روش خواهد بود تعیین می شود بیمار ارائه دهنده.

“من احساس می کنم مثل من حقوق اساسی نقض شد وقتی که من نیاز به آنها بیشتر است.”

مقامات دولتی تصمیم گرفته اند که نه امر به سقط جنین.

تگزاس اولین بار نیست برای قرار دادن سقط جنین ارائه دهندگان در تیررس طول این بحران و با فرمت تقریبا هر زن در سن باروری در سراسر کشور. مسلما اوهایو رهبری مسئول و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر ملحق شده اند از جمله آلاباما و اوکلاهما. اما مقامات منتخب در تگزاس تا کنون بیشتر مشتاق در مورد بهره برداری از شیوع ویروسی به ساکنان باروری استقلال در حمایت از نمره امتیاز سیاسی با ضد سقط جنین کرد.

این یک ناخالص نمایشی از قدرت و کنترل, اما آن را نیز نشان می دهد چیزی به مراتب بیشتر خائنانه از نفاق توسط مقامات دولتی تضعیف شده است دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای میلیون ها نفر از اهالی تگزاس ترک آنها را به مراتب بیشتر در معرض Covid-19 اپیدمی از هر سقط جنین بیمار یا ارائه دهنده همیشه می تواند.

در پی Paxton هشدار مرکز باروری, حقوق والدین فدراسیون آمریکا و Lawyering پروژه عمل کرده و به سرعت پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال از طرف ارائه دهندگان و بیماران به دنبال بازگرداندن دسترسی به سقط جنین.

خود را فراگیر استدلال ساده است: سقط جنین است که حساس به زمان لازم پزشکی مراقبت های بهداشتی برای کسانی که به دنبال آن است. هر دو کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان و انجمن پزشکی آمریکا باید گفت به همان اندازه است. آن را نیز حفاظت شده حق ساخت یک ممنوعیت آشکار قانون اساسی.

“من احساس می کنم اجازه پایین توسط دولت. من احساس می کنم مانند رژیم صهیونیستی. ابوت نمی مراقبت در مورد من و یا سایر بیمارانی که نیاز ضروری سقط جنین, مراقبت از” سازمان حفاظت محیط زیست گفت. در پایان او به سفر تقریبا از 1600 مایل دور سفر به کلرادو برای دسترسی به مراقبت. در پارکینگ دنور درمانگاه او به کشف دو اتومبیل دیگر با تگزاس برچسب ها. “چرا زندگی من مهم نیست به اندازه کافی برای او و دیگر مردان این تصمیمات? من احساس می کنم مثل من حقوق اساسی نقض شد وقتی که من نیاز به آنها بیشتر است.”

یک مشکل سابقه

از آن آسان است به درک که چرا سازمان حفاظت محیط زیست احساس می کنید اجازه دهید پایین. ایالت تگزاس صرف بخشی بهتر از دو دهه تلاش به وظيفه زنان به مادری. این کار اضافه کاری به اطمینان حاصل شود که آموزش جنسی در مدارس عاری از واقعیت علمی است برچیده برنامه هایی که ارائه بهداشتی اولیه نمایش و کنترل تولد به underinsured و ایجاد و ابداع به عنوان بسیاری از موانع غیر ضروری به سقط جنین به عنوان امکان پذیر است — صرف میلیون ها نفر برای دفاع از کسانی که در نهایت بر خلاف قانون اساسی موانع. در سال های اخیر پیشنهاد برخی از قانونگذاران دولت تبدیل شده اند و حتی بیشتر شدید. در سال گذشته شمال تگزاس نماینده اسپانسر لایحه که دوباره تعریف سقط جنین به عنوان قتل ساخت هر دو پزشکان و زنان واجد شرایط برای مجازات مرگ (یکی دیگر از دولت های مورد علاقه سیاست های شکست خورده).

با توجه به همه این تعجب آور است که دولت به اتهام بی پروا به دفاع از آن در سراسر-هیئت مدیره ممنوعیت سقط جنین با وجود آن آشکار قانون اساسی نقص است.

اما این مهم است به یاد داشته باشید که آن را نه تنها مراقبت های بهداشت باروری است که مقامات دولتی خوار شمردن. بلکه بسیاری از مقامات تگزاس — از جمله ابوت و پکستون — نفرت داشتن از دسترسی به مراقبت های بهداشتی به طور کلی. آنها حاضر به گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه و گفت که این فقط “اشتباه” برای تگزاس با وجود این واقعیت است که اکثریت اهالی تگزاس به نفع گسترش است. تگزاس در میان سختگیرانه ترین قوانین برای مدیکید واجد شرایط در ایالات متحده مشکل است که از سمت چپ بیش از 750,000 ساکنان در اصطلاح پوشش شکاف درآمد بیش از حد به واجد شرایط برای مدیکید اما بیش از حد کوچک برای واجد شرایط برای جبران تحت ACA.

تگزاس دارای بالاترین نرخ بیمه افراد در کشور با عظیم 18 درصد از ساکنان بدون بیمه سلامت; 26 درصد از زنان در سن باروری فاقد بیمه بیش از دو برابر میانگین ملی است. و دولت انجام داده است خیلی بدبختی کار مراقبت از بچه ها که در حال حاضر در اینجا. بیش از 1.5 میلیون تگزاس کودکان در فقر زندگی می کنند 9 درصد هیچ بیمه درمانی و 23 درصد زنده با ناامنی غذایی. یکی فکر می کنم که در میان یک بحران بهداشت عمومی این خواهد بود که انواع حقایق است که مقامات تگزاس در شب نگرانی در مورد چگونه به گسترش این بیماری ممکن است فلج دولت و کشتن ساکنان آن است.

اما در واقع تگزاس سیاستمداران’ distain برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی فراتر از مرزهای آن. دولت با پکستون در حقوقی راس است که منجر به اتهام به طور کامل از بین بردن ACA که ترک بیش از 20 میلیون آمریکایی بدون بیمه. “در نهایت اینکه از شر این قانون” پکستون تا به جمع “می توان یک پیروزی برای همه آمریکایی ها است.”

هیچ یک از این حقایق نگران کننده به نظر می رسد به هم ریختن ابوت و همدستان خود را به عنوان coronavirus بحران تشدید می کند. در عوض حقوقی براده که به دنبال اجرای ممنوعیت سقط جنین, دولت استدلال می کند که افرادی مانند سازمان حفاظت محیط زیست و حرفه ای که ارائه مراقبت از خود را در حال تهدید واقعی برای سلامت و رفاه تگزاسی در میان شیوع.

تهدید واقعی

در خلاصه زمینه با دادگاه منطقه ای فدرال در مارس 30, پکستون این استدلال: اگر درمانگاه در ادامه به ارائه سقط جنین, مراقبت از آنها محدود به تماس با افرادی که Covid-19 و بنابراین گسترش این ویروس در درمان آنها. پس از همه, او نوشت: “سفر زنان از مکان های دیگر برای دریافت سقط جنین در کلینیک های خود را و سفر به سایر نقاط امور خارجه است که دقیقا چه چیزی باعث گسترش این ویروس است.”

وجود حداقل دو آشکار با این مشکلات. اولین دلیل که بسیاری از زنان در تگزاس به طور معمول باید برای سفر در مسافت های طولانی برای دسترسی به مراقبت به دلیل ساختگی قوانین ایالتی مانند تماما غیر ضروری بیمارستان اعتراف-امتیازات مورد نیاز — که به طور خاص طراحی شده به درمانگاه. مقررات تصویب و در سال 2013 توقیف نیم دولت کلینیک های قبل از آنها زده بودند توسط دیوان عالی ایالات متحده. شبکه هرگز به طور کامل بهبود می روم بزرگ عصری دولت بدون یک ارائه دهنده است.

مشکل دوم مربوط است: با اعمال ممنوعیت سقط جنین در میان شیوع مقامات تگزاس در واقع وادار کردن زنان برای سفر و حتی دورتر — از جمله در سراسر خطوط دولت است که اگر شما به دنبال منطق خود را قرار می دهد تگزاس در قلاب برای گسترش این بیماری به کشورهای مختلف.

در واقع با توجه به تحقیقات جدید مختصری از تگزاس سیاست ارزیابی پروژه بان خواهد حداقل دو برابر فاصله ای که تگزاس زنان نیاز به سفر برای به دست آوردن مراقبت. TxPEP نیز یافت می شود که اجرای این ممنوعیت قرار دادن دارو سقط جنین خارج از دسترس برای صدها نفر از زنان و رانندگی میزان بعد از مدت سقط جنین.

تگزاس گفته است که در میان همه گیر آن اتحاد گسترده نیروهای پلیس برای محدود کردن حقوق مدنی بحث تقویت شده با 15 کشورهای دیگر که به طور کلی وکیل ثبت کوتاهی amicus با دادگاه در حمایت از سقط جنین ممنوع. “هر فرد متاثر از این اقدامات موقت می تواند استدلال می کنند که اقدامات فردی نمی خواهد گسترش این ویروس پس از او فردی noncompliance نمی خواهد که یک اثر منفی بر بهداشت عمومی” می خواند Paxton کوتاه. “اما قوانین باید برای همه برای حمایت از ما در همه.”

“فرماندار به تعویق افتاد, به تعویق افتاده و equivocated به احتمال زیاد هزینه زندگی است.”

که ممکن است صدای مناسب, اما آن را به طور کامل و بدون شایستگی به خصوص در تگزاس که در آن ابوت برای هفته کاهش یافته است به اقدام قاطع برای جلوگیری از گسترش ویروس. او گفت که یک مادر اقامت در خانه سفارش خوب نیست برای تگزاس به دلیل برخی از شهرستانهای نمی هر گونه موارد گزارش شده از Covid-19 و او فکر نمی کنم یک one-size-fits-all سیاست ساخته شده حس. و هنگامی که او در نهایت تحویل چه معلوم این منظور او مطمئن ساخته شده وجود دارد carveouts برای نام تجاری خود را از “ضروری” کسب و کار: تفنگ مغازه ها و کلیساها که اتفاقا مرتبط شده اند به چندین شیوع بیماری های ویروسی در سراسر کشور است. تگزاس ناظر خلاصه همه چیز هست: “در زمانی که روشن و قاطع عمل شد برترین فرماندار به تعویق افتاد, به تعویق افتاده و equivocated به احتمال زیاد هزینه زندگی است.”

ابوت است که نه تنها به طور کامل سقوط در کار نگه داشتن مردم امن در حالی که هنوز مدیریت برای پیدا کردن زمان و منابع قابل توجهی را برای حمله به حقوق باروری. مقدار زیادی از کشورهای که امضا بر روی amicus مختصر اظهار قدرت های گسترده ای برای غصب آزادی های مدنی نیز موفق برای هفته ها به معنی اقدام به متوقف کردن گسترش Covid-19.

وجود دارد می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز که گفت که دولت تنها ارائه دهنده سقط جنین باید تعطیل شود بلکه تلقی فروشگاه های ضروری کسب و کار. تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی اصرار برای هفته که او نمی خواهد مسئله اقامت در خانه سفارش “از آنجا که آن را عمیقا برای من مهم برای محافظت از آزادیهای شخصی.”

و پس از آن وجود دارد اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt که مبارزه در دادگاه برای حق به ممنوعیت سقط جنین در میان بحران در حالی که هنوز مصرانه امتناع از مردم به پناهگاه در محل — از جمله سفارشات او به خبرنگاران گفت: در حال غیر واقعی: “به نظر من نمی تواند خاموش کردن و پناهگاه در محل” او گفت:. چند هفته پیش Stitt در حال حاضر حذف صدای جیر جیر ارسال شده یک عکس از خانواده خود را در شلوغ شهر اوکلاهما رستوران. زمانی که سی ان ان پرسید در مورد آن یک سخنگوی پاسخ داد که “فرماندار ادامه خواهد داد را به خانواده خود را به شام و به فروشگاه مواد غذایی بدون زندگی در ترس و تشویق Oklahomans به انجام همان.”

اما مطمئن شوید که این اقدامات از سقط جنین ارائه دهندگان و بیماران نیاز است که تهدید واقعی در اینجا.

میانبر به دیوان عالی کشور

وجود دارد حداقل چند بزرگسالان در اتاق: منطقه فدرال قضات در تگزاس و اوکلاهما اوهایو و آلاباما هر نظر منطق از یک ایالت سقط جنین ممنوع و آن را فاقد است. گوناگون هر یک از قضات به این نتیجه رسیدند که در حالی که یک فرماندار اقتدار به منظور آن است که غیر ضروری پزشکی بود محدود تفسیر که به منظور اجازه می دهد برای ممنوعیت کامل سقط جنین خلاف قانون اساسی است. آنها هر اعطا سفارش ضابط موقت مسدود کردن دولت خود را از اجرای ممنوعیت.

“دیوان عالی کشور به وضوح صحبت کرده است. می تواند وجود دارد هیچ ممنوعیت آشکار در چنین روش” تگزاس قاضی لی Yeakel نوشت: در سفارش خود را. “این دادگاه نمی خواهد حدس و گمان در مورد اینکه آیا دیوان عالی کشور شامل یک سکوت, ‘جز-در-یک-ملی-اورژانس بند’ در نوشته قبلی در مورد این مسئله.”

البته آنچه که واقعا در رفتن در اینجا این است که پول نقد ضد سقط جنین سیاستمداران مانند ابوت و پکستون در حال گانینگ برای ممنوعیت با گسترده تر هدف در ذهن: تبادل نظر به دیوان عالی ایالات متحده این سوال که آیا خود را به اورژانس قدرت اجازه می دهد آنها را به دور زدن به خوبی تثبیت حق سقط جنین.

که مرتب سازی بر اساس نقشه است که به خوبی در تگزاس را wheelhouse و با 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر به عنوان متحد دولت است که کاملا واقع به فشار اساسی آن در دستور کار. در واقع دادگاه تجدید نظر در حال حاضر به مبارزه پیوست.

در فوق العاده به نوبه خود از وقایع کمتر از 24 ساعت پس از Yeakel اعطا ضابط سفارش مدار 5 پا در آسانسور آن در تگزاس درخواست ارائه دولت یک فرصت را به مورد آن به طور مستقیم به دادگاه استیناف.

صرف نظر از آنچه که مقامات دولتی می گویند که مایل به حفاظت از ساکنان در میان Covid-19 شیوع چیزی که آنها واقعا برای ماهیگیری است که ممنوعیت سقط جنین ،

آن سخت است برای مبالغه چگونه غیر معمول این است. دادگاه منطقه است وظیفه واقعیت-پیدا کردن در این موارد است که قبل از آن آمده به منظور توسعه رکورد مورد. اگر وجود دارد یک درخواست تجدید نظر از منطقه تصمیم دادگاه که رکورد حرکت به مدار دادگاه است که وظیفه تعیین اینکه آیا حکم “پاک کردن خطا” — است که پشتیبانی نشده توسط رکورد. از همه مهمتر اگر رکورد پشتیبانی از این پایین تر تصمیم دادگاه تجدید نظر دادگاه قرار است آن را ترک دست نخورده صرف نظر از اینکه این امر تصمیم گرفته اند در این مورد متفاوت است.

Yeakel اعطا موقت ضابط سفارش و تنظیم تسریع دادرسی برای مارس 13 به در جزئیات بیشتری در نظر که آیا منظور باید ایستاده. به عبارت دیگر Yeakel ارائه تگزاس تقریبا درمان فوری اگر آن را اعتقاد بر این است که بر روی زمین جامد در صدور ممنوعیت. اگر دولت به از دست دادن این مورد پس از آن آماده برای مدار 5 نقد و بررسی.

اما تگزاس تا به حال هیچ وجه قصد زیر نرمال مسیر. یک سفارش ضابط موقت است که به منظور حفظ وضع موجود به عنوان یک اختلاف حرکت رو به جلو است که در این مورد خواهد بود حفظ دسترسی به سقط جنین. جوهر خشک شده بود به سختی در Yeakel منظور زمانی که دولت با عجله به مدار 5 برای کمک به. روشن است که تگزاس نمیفهمد قانون بود در واقع در کنار آن و در نتیجه تا به حال به تدبیر یک راه برای نگه داشتن این ممنوعیت دست نخورده است.

در اصل آنچه در تگزاس است که تلاش برای انجام این کار — و چه مدار 5 به نظر می رسد راحت اجازه می دهد اگر نه در واقع تشویق — است hobbling دادگاه منطقه اقتدار در تلاش برای نگه داشتن این ممنوعیت در محل و حرکت اختلاف به دیوان عالی کشور به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. به این امید که آن را به نظر می رسد این است که دادگاه عالی عمل خواهد کرد با غیر منطقی عجله در میان بحران و اجازه می دهد تگزاس به ممنوعیت سقط جنین به طور نامحدود — یک حرکت است که اعتصاب در قلب سقط جنین حتی پس از این زمان بیماری همه گیر عبور می کند.

در مارس 7, تگزاس, تلاش بودند پاداش توسط سه قاضی پنل مدار دادگاه اعلام کرد که در یک 2-1 اکثریت که Yeakel تصمیم به صدور موقت سفارش محدود بود “آشکارا غلط” باقی خواهد ماند و غیرقابل اجرا — حداقل تا زمانی که پس از مارس 13 Yeakel تنظیم شده است را در نظر بگیرید که آیا به اقدام اضافی برای جلوگیری از ممنوعیت. تنها مخالف قاضی James L. دنیس تقبیح تصمیم گیری و “تکرار پدیده” در مدار 5 “است که در آن نتیجه پیروی نمی کند چرا که از قانون و یا حقایق اما به دلیل موضوع” از این مورد است.

وکیل تگزاس ارائه دهندگان هنوز رتبهدهی نشده است گفت: آنچه که حرکت بعدی خود را خواهد بود. یک درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور است که در میان گزینه های.

مدار 5 درجه شدت خصمانه نسبت به حقوق باروری و تنها تر و مذهبی رانده شده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، و آن را تسهیل کرده است پایان اجرا در اطراف دادگاه منطقه در گذشته است. آن را در ماه ژوئن خدمات پزشکی v. Russo, یک سقط چالش در حال حاضر در حال بررسی در دادگاه عالی. وجود دارد, لوئیزیانا, دادگاه منطقه ساخته شده و طولانی واقع پشتیبانی کالا که در یک بیمارستان بستری امتیازات قانون خواهد unconstitutionally جلوگیری از به دست آوردن سقط جنین. قانون در موضوع در ژوئن پزشکی یکسان است به یک قانون تصویب شده در تگزاس که لغو شد توسط دیوان عالی کشور در سال 2016.

با اینحال به جای استفاده از آن دیوان عالی کشور که سابقه لوئیزیانا به دادگاه تجدید نظر مورد مدار 5 لغو دادگاه پایین تر با بازنویسی رکورد به نتیجه گیری کرد که زنان خواهد بود بر دوش اضافی قوانین و مقررات. آیا دیوان عالی کشور اجازه خواهد داد که نافرمانی باقی مانده است دیده می شود; در این صورت انتظار می رود که تصمیم گرفت در ماه ژوئن.

روشن است که در تگزاس بود بانکی در مدار 5 کشیدن مشابه حرکت در زمان مورد که این امر استخدام استبدادی منطق به حمایت مداوم بان. در تعیین که Yeakel تا به حال اشتباه در اعطای سفارش ضابط دادگاه به این نتیجه رسیدند که “حتی یک تاخیر جزئی در به طور کامل پیاده سازی دولت اقدامات اضطراری می تواند عمده انشعابات” که غیر قابل جبرانی خواهد صدمه دیده تگزاس — هر چند ظاهرا نه ساکنان سن باروری رو به چشم انداز نیاز به ادامه حاملگی ناخواسته. اگر فردی احساس زنان در آنها ممکن است صدمه دادگاه اشاره کرد, هیچ چیز متوقف کردن آنها را از هر قانونی اقدام خود را.

صرف نظر از آنچه که مقامات دولتی می گویند که مایل به محافظت از سلامت و امنیت ساکنان در میان Covid-19 شیوع چیزی که آنها واقعا برای ماهیگیری است که ممنوعیت سقط جنین ، و در راه آنها در حال حاضر بدست می خواهید خود را به دلیل بدون در محل اقامت سقط جنین است که در حال حاضر به طور موثر غیر قانونی در تگزاس برای اولین بار از سال 1972.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>