تری خدمه: ‘این خط بسیار خوب بین فرهنگ و فرقه’

چرا بايد اهميت بدي

چون بعضی چیزها نیاز به زمینه و توضیح دارد.

شنیدن کلمات “زندگی سیاه ماده” بیرون می اید از دهان تری خدمه ممکن است به عنوان یک کمی شوک اگر شما شده است دنبال دیوانگی اخیر رسانه های America’s Got Talent اجتماعی متصل به نام او و هرگز به حال یک گفتگو با ستاره فیلم و امریکا کردم استعداد میزبان. خدمه هرگز در مورد بیان اتش های اجتماعی و سیاسی خجالتی نبودن. و اظهارات او نهفته است که بسیاری از جامعه سیاه پوستان را کشیده است.

اما در The Carlos Watson Show حاليکه خدمه به اوزي مي گن کارلوس واتسون از موسسين آخرين قسمت برنامه کارلوس واتسون که يه نمايش جديد در اواخر شب به سبک صحبت ميکنه do قتل مردان جوان سیاه پوست در این کشور، توسط پلیس است. و گوش کن، نژادپرستی سیستمیک وجود دارد.”

خدمه خود را گرفتار در یک تخطی آنلاین در طول اعتراضات جورج فلوید، ناشی از توییت مانند این یکی:

در ادامه این توییت ها مصاحبه ای با سی ان ان با دون لیمو انجام شد که در آن خدمه گفتند که نیروهای رزمی در درون ماده زندگی سیاه وجود دارد و این که صحبت های اطراف جنبش “خطرناک” است.

این همه باعث شد افراد مشهوری مثل Chance the Rapper از Crews فاصله بگیرن و کمدین و بازیگر آماندا سیلز برای اعلام خدمه به “در حال توسعه به دشمن مردم” و به او می گن “یک “سکه” برای همه مقاصد و مقاصد، خدمه “لغو شده است.” در ضمن، خدمه توسط محافظه کاران جشن گرفته شده اند.)

اما به عنوان خدمه به واتسون توضیح می دهد، نظرات خود را به اکثریت معترضان صدق نمی کند. “من خطاب به مقدار بسیار بسیار کمی از افرادی که فوق العاده ستيزه گر هستند، که می گویند بسیار، بسیار خشونت آمیز چیزها،” او می گوید. “من به خاطر اینکه خیلی زود است عذرخواهی می کنم. اما من عذرخواهی نمی کنم که واقعا آن را بالا آورد. ما به عنوان سیاه پوستان باید قادر باشیم این گفتگوها را داشته باشیم زیرا وقتی که نمی توانید صحبت کنید بسیار بسیار خطرناک است.»

در مورد منتقدانی که او را برای بالا بردن این سوال نام می نامد، خدمه می گوید: “این خط بسیار خوبی بین فرهنگ و فرقه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im