Teresa Giudice, جو گفت و Melissa Gorga برای جلوگیری از هجوم شوهرش جو

Teresa Giudice می گوید: او گفت: برادر جو Gorgaو همسرش, Melissa Gorga, برای جلوگیری badmouthing او جدا, شوهر, جو Giudice.

The Real Housewives of New Jersey ستاره, 47, خواسته شد AllAboutTRH آنچه که او فکر می کند از زن و شوهر “زبان خیلی ضعیف” در مورد شوهرش از 20 سال او را نگه نمی بازگشت.

“من آن را دوست ندارم و من به آنها گفتم نه بیشتر” ترزا گفت. “منظور من گوش کن برادر من ناراحت است. و برادر من است نگهداری می شود بسته دهان او را برای مدت زمان طولانی اما در حال حاضر من به هر دو آنها را [ملیسا و جو] به ترک آن. من نمی خواهم آنها را به گفتن یک چیز بیشتر در مورد جو Giudice.”

او سپس هشدار داد چیزهایی که می تواند زشت اگر آنها همچنان به دیس جو 47 در حالی که فیلمبرداری براوو رسید. “رفتن به فصل بعدی — اگر آنها می گویند اشتباه در مورد او — من می خواهم به منفجر” کتاب آشپزی نویسنده اضافه شده است. “آنها می دانند که برای صحبت در مورد او را ندارد. و بچه های من نمی خواهم به آن را بشنوند.”

ترزا برادر, 40, نشده برگزار می شود در مورد برادر خود را در قانون از زن و شوهر خود را اعلام کرد تقسیم در اواسط ماه دسامبر.

ترزا خود را تایید فروپاشی یک ماه پس از بازدید شوهر او را در زادگاهش ایتالیا, جایی که او در انتظار صدور حکم درخواست تجدید نظر خود را در برابر اخراج خود را. او پیوسته در سفر خود توسط چهار دختر Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10.

مدت کوتاهی قبل از کریسمس جو Gorga مشترک یک عکس با همسر خود در Instagram که شامل یک عنوان در مورد هل دادن از طریق زمانی که رفتن سخت می شود.

“شما نمی توانید فقط به کسی به دلیل وضعیت ایده آل نیست,” او نوشت: در تاریخ 23 دسامبر. “روابط بزرگ بزرگ نیست چرا که آنها هیچ مشکلی. آنها هستند چرا که هر دو نفر به اندازه کافی در مورد شخص دیگر برای پیدا کردن یک راه برای آن را به کار.”

“حقیقت!” همسر خود را از 15 سال نظر.

در ماه فوریه جو Gorga صحبت کردن در مورد ترزا و جو به Us Weekly گفته است: “که سابق شرکت ساخت و ساز صاحب “کاملا اشتباه” در راه او درمان همسر خود را پس از او از زندان آزاد شد پس از خدمت 41 سال برای تقلب.

“من فکر می کنم آنها باید از هم جدا شده اند هر چه زودتر. او باید نقل مکان کرد و در دیر” او به ما گفت و اضافه کرد وجود دارد “صفر شانس” از آنها آشتی.

“آنها در حال انجام,” او گفت:. “این کشتی میره کرده است.”

زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی پخش در Bravo چهارشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im