Teresa Giudice, جرقه بزند و پرت نوشیدنی در ‘RHONJ’ آخر پیش نمایش

یکی دیگر از Teresa Giudice, tantrum! The Real Housewives of New Jersey ستاره نمی سرنگونی هر جداول در Bravo جدید پیش نمایش برای فصل 10 آخر, اما, او, تلنگر دوربین می اندازد و نوشیدنی (یا پنج).

به عنوان کلیپ شروع می شود, زنان خانه دار در حال جمع آوری و در یک کباب کردن حیاط خلوت و Melissa Gorga گفتن است که دانیل Staub ادعا ترزا, 47 او را تشویق به جلو و مارگارت Josephs‘ مو در طول یک درگیری طرفداران قبلا دیدم در این فصل است.

“[دانیل] گفت: او را در حصار و گفت: “من نمی دانم. من باید? من باید?'” ملیسا 40 بازگو قبل از تبدیل به ترزا. “و سپس می گفت:” آن را انجام دهد.'”

Danielle Staub and Margaret Josephs Hair Pulling Real Housewives of New Jersey
دانیل Staub و مارگارت Josephs. براوو

“او گفت که” یک مشخصه لرزاند ترزا پاسخ می دهد.

برای او بخشی, مارگارت, 52, شک و تردید است. “من آن را باور نمی کنید” شیوه زندگی متخصص می گوید ترزا. “شما هرگز انجام این کار است.”

دولورس کاتانیا است بی اعتقاد بیش از حد. “این است که دانیل 101,” 49 ساله می گوید. “او ساخت داستان به عنوان او می رود.”

ملیسا سپس می پرسد ترزا اگر دانیل 57, دراز کشیده بود و نویسنده کتاب آشپزی نمی گویند هیچ. “من حتی نمی — من به یاد داشته باشید او گفت: چیزی به من” او stammers. “من نمی دانم … من بود و همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد به طوری …”

دیگر نفس نفس زنان خانه دار و مارگارت recoils. “من کمی freaked, i’m not gonna lie,” او می گوید.

در یک اعترافی Dolores, شگفتی در این پیچ و تاب و طرح. “مقدس s—t,” او می گوید. “این است که دیوانه به من. منظورم این است که من می دانم ترزا او مسائل را با مارگارت اما هرگز از ذهن من خطور نکرده است که او می شده اند بخشی از این مو کشیدن?”

Teresa Giudice Snaps and Throws Drinks in Climactic ‘RHONJ’ Preview
Teresa Giudice, شمار در 15 نوامبر سال 2019 در شهر نیویورک است. گریگوری پک/شاتر

در BBQ یک وحشت زده مارگارت مواجه ترزا. “چرا شما تا به حال به او بگویید به جلو و من ، چگونه بیمار است ؟ شما f—پادشاه عشق این دختر به طوری که شما فقط میخوام f—پادشاه فقط اجازه دهید او صدمه دیده است ؟ Um برای چه ؟ برای چه ؟ شما f—پادشاه—سوراخ. من مانند f—پادشاه freaked. این f—king ، این است که شما می خواهم به معاشرت با? او انداخت فقط شما تحت f—پادشاه در مقابل تمام جهان برای نجات خود f—king ، چگونه بیمار است؟”

دولورس سازیاموسیقی زنگی در گفتن ترزا “شما شده اند رفتن به خفاش برای او از یک روز و نگاه آنچه که او فقط به شما.”

“وای من احساس بد است. من امیدوارم که آنها نمی با استفاده از این” ترزا می گوید: در این کلیپ که یک دوربین زوم به فاش حداقل چهار دوربین دیگر اعضای خدمه ضبط مکالمه.

“آنها در حال رفتن به استفاده از آن” یکی از costars پاسخ می دهد.

سپس افراد مشهور شاگرد آلوم منعکس کردن یکی از دوربین های قبل از پرتاب نوشیدنی پاشش دولورس در این فرآیند است.

“او عصبانی در تولید” یکی از زنان خانه دار می گوید: خاموش کردن صفحه نمایش به عنوان ترزا نوردد دیگر نوشیدنی ها در یک جدول و طوفان ،

در ماه نوامبر سال 2019 مارگارت گفت: ما هفته به طور انحصاری که او را “هرگز” بود دوستان با دانیل دوباره. “که کشتی میره و غرق شده,” او گفت:.

طراح مد, آیا, اما, صحبت بسیار از ترزا که به تازگی از تقسیم شوهر جو Giudice میان خود اخراج درام. “او می داند که من همیشه ایستاده و من همیشه در فکر او و دختران و فقط حمایت بودن برای او. هر آنچه که او باید از من حمایت عاطفی هر چیزی را,” او گفت:. “هر چیزی که او را همیشه باید از من است.”

زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی پخش در Bravo چهارشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>