Teresa Giudice می شود Pranked دختر Milania میان Coronavirus قرنطینه

ساخت بهترین از خود جدا می کند. Teresa Giudice, مشترک یک ویدیو خنده دار از دخترش Milania Giudice بازی یک شوخی عملی در او در حالی که براوو ستاره و دخترش در قرنطینه میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این شب جمعه! @milania_giudice356 من بیش از حد 😂😱💦,” the Real Housewives of New Jersey ستاره, 47, زیر نویس کلیپ شوخی طریق Instagram روز شنبه, مارس 28.

در این ویدئو Melania, 14, او می پرسد مادر “آنچه برای تلفن های موبایل یک خوک را ؟” که ترزا پاسخ “oink.” نوجوان در ادامه به درخواست ترزا آنچه برای تلفن های موبایل اسب و سگ و گربه و ترزا پاسخ “شیهه اسب,” “پود” و “صدای گربه.” در نهایت, Melania می پرسد: “آنچه برای تلفن های موبایل یک نهنگ را ؟” طول می کشد و یک جرعه آب. ترزا پاسخ “نهنگ?” قبل از Melania تف آب او در تقلید از یک نهنگ در حال عکسبرداری آب از آن blowhole.

این لاغر, ایتالیایی, نویسنده نظر نمی رسد بیش از حد ناراحت دخترش خندید و قبل از اضافه کردن “Argh من میخوام کشتن شما, Melania.”

ترزا جدا,شوهر, جو Giudice, نظر بر روی پست “از دست شما همه حق است در حال حاضر بیشتر از همیشه دوستان” همراه با سه قلب emojis. این جایگاه قوی نویسنده و جو 47 سهم دختران Gia, 19, گابریلا, 15, Milania و Audriana, 10.

جو و در عین حال می شده است خود منزوی, اهل, ایتالیا, جایی که او در انتظار یک تصمیم در مورد درخواست تجدید نظر خود را در برابر اخراج خود را. سابق تاجر انتقاد پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 10, فقط یک روز پس از آنکه دولت با صدور اجباری مستند به سرعت گسترش این بیماری است که به کشته شدن بیش از 10 ، 000 در ایتالیا.

“من نمی توانم باور کنم که وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ کس در این خیابان است. به این نگاه کنید: شهر ارواح” جو گفت: در یک Instagram تصویری به عنوان او راه می رفت خیابان های خالی. “به معنای واقعی کلمه هیچ کس دلیل این احمق coronavirus. آن را مانند مسخره است. مردم خیلی می ترسم. باور نکردنی است. رشد مجموعه ای از cojones. عیسی مسیح. مسخره است. بسیار خوب, من حدس می زنم من میخوام فقط یک پیاده روی در اطراف کار امروز است.”

جو پس از تغییر قلب در مورد خطرات ناشی از کروناویروس در ایتالیا. او نشان داد در مارس 16 که او شروع به کار داوطلبانه برای آماده سازی وعده های غذایی برای افراد مسن که قادر به ترک خانه های خود به دلیل قرنطینه.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im