دهها هزار نفر از مردم از دست راننده مجوز پرداخت نشده بیش از بلیط پارکینگ. در حال حاضر آنها در حال گرفتن آنها را به عقب.


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

55,000 رانندگان خود را بازیابند حق رانندگی در این سال پس از فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر قوانین امضا جمعه به پایان می رسد که این عمل از تعلیق مجوز پرداخت نشده بیش از بلیط پارکینگ.

قانون شناخته شده به عنوان مجوز کار عمل به اثر می رود در ماه جولای.

“ده ها هزار نفر از Illinoisans از دست دادن مجوز خود را هر سال به دلایلی که هیچ ربطی به توانایی خود را برای رانندگی” پریتزکر گفت: در یک کنفرانس خبری در شیکاگو طرف غرب یک منطقه از شهر شده است که به شدت ضربه بلیط بدهی و مجوز تعلیق. “اگر شما زندگی می کنند در زیر و یا نزدیک خط فقر و شما دنبال آن هستید در انتخاب بین پرداخت نشده بلیط پارکینگ و یا بچه های خود را’ پزشکی و یا خانواده خود را در وعده غذایی بعدی خوبی که انتخاب هیچ در تمام.”

قانون جدید به پایان می رسد تعلیق مجوز برای تعدادی از غیر متحرک نقض از جمله بزرگترین دسته: بدون مزد پارکینگ ایستاده و وسیله نقلیه رعایت بلیط. قبلا 10 پرداخت نشده بلیط از این دسته بندی ها می تواند باعث تعلیق.

روز جمعه لایحه امضای کلاه پایان سه سال تلاش توسط ائتلافی از طرفداران که استدلال کرده اند که محدود کردن فقیر دستياران توانایی رانندگی باعث می شود آن را دشوار است برای بسیاری از آنها برای رسیدن به محل کار بسیار کمتر پرداخت کردن بلیط خود را بدهی.

این مسئله به دست آورد کشش پس از یک ماه فوریه 2018 بررسی توسط ProPublica ایلینوی شیکاگو بلیط و بدهی مجموعه شیوه های نامتناسب صدمه سیاه رانندگان ارسال هزاران نفر از آنها را به ورشکستگی. تشکیل پرونده برای ورشکستگی بود و بیشتر مقرون به صرفه ProPublica ایلینوی در بر داشت نسبت به ثبت نام طاقت فرسا بلیط برنامه پرداخت. ورشکستگی همچنین اجازه می دهد تا رانندگان به دریافت مجوز خود را دوباره و دوباره در اختیار توقیف وسایل نقلیه.

در یک بعدی تحلیل, ProPublica, ایلینوی یافت که مجوز تعلیق به بلیط بدهی به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار رانندگان تا حد زیادی سیاه بخش هایی از شیکاگو و حومه آن است. بعد ProPublica ایلینویز با همکاری WBEZ شیکاگو و انواع مشکلات از جمله نابرابری جغرافیایی و duplicative فروش بلیط های نقض برای وسایل نقلیه که فاقد یک شهر دشنه.

دولت ایالت عمر آکینو شیکاگو دموکرات گفت که این گزارش “ریختن نور را در چگونه متاسفانه وجود برخی از شیوه های خود ما و دولت است که ما باید شده ام خجالت در مورد.” طرفداران پیشرو تقاضا برای اصلاحات در سطح دولت شامل شیکاگو شغل شورای Woodstock موسسه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایلینوی, Heartland داد و آمریکایی ها برای رفاه-Illinois.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot که مبارزه کرد و در پایان این شهر عقب سیستم از جریمه ها و هزینه های در حال حاضر طلیعه در تعدادی از اصلاحات از جمله بدهی کاهش برخی از مجازات تغییر برنامه پرداخت و در پایان عمل به دنبال مجوز تعلیق پرداخت نشده بیش از بلیط پارکینگ. شهر فروشنده آنا والنسیا یکی از اولین مقامات دولتی به عموم تماس برای اصلاحات روز جمعه گفت او قصد دارد همچنان به فشار برای تغییرات بیشتر.

این تغییر به قانون دولت نمی تواند به زودی به اندازه کافی گفت: Stephen Carpenter, یک 38 ساله از شیکاگو که تا به حال شده است با توجه به تشکیل پرونده برای ورشکستگی برای ماه می باشد. نجار مجوز به حالت تعلیق در آمد حدود دو سال پیش بیش از مزد بلیط پارکینگ. روز جمعه گفت: او می خواهم در مورد تعلق $19,000 در بلیط بدهی بیشتر برای منقضی شده صفحات استناد در جنوب غربی حومه Palos Hills. او متکی به سواری از همسر خود و یا rideshare خدمات که او برآورد هزینه های او را به سمت بالا 300 $در ماه است.

او به نام قانون “نور در انتهای تونل” و گفت که او در حال حاضر نمی خواهد به فایل برای ورشکستگی. “اگر من می خواهم که [انجام] آن که به من جلوگیری از گرفتن یک خانه در دو سال راه ما برنامه ریزی برای انجام” گفت: نجار که ترس باعث خرابی اعتباری خود را. “من قصد دارم به تشدید آن تا [قانون به اثر می رود].”

قانون نیست آدرس مجوز تعلیق برای بدهی به نور قرمز و یا دوربین سرعت بلیط; پنج مزد دوربین بلیط می تواند باعث تعلیق مجوز. طرفداران در این مورد گفت: آنها با توجه به ارائه قانون نیز پایان آن تعلیق. ژوئن 2018 Woodstock موسسه گزارش یافت می شود که رانندگان از کم درآمد و اقلیت های دریافت سهم نامتناسب از نور قرمز دوربین بلیط.

پرسید که آیا او را در نظر قانون برای پایان دادن به تعلیق مجوز برای دوربین بلیط بدهی پریتزکر گفت: این موضوع بود “کاملا شایسته توجه است. ما باید به دنبال در اطلاعات و مطمئن شوید که ما در حال انجام آن را در راه حق است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>