مادر, OG در کهربا فرو می ریزد و پس از صوتی نشت از دعوا با اندرو

برخورد با نشت. به عنوان کهربا Portwood اقدام به حرکت از خشونت حادثه با اندرو Glennonهای صوتی را از گذشته خود دعوا به بیرون درز در سهشنبه, آوریل 7 قسمت از نوجوانان و مادر OG.

پس از تکان دهنده حمله های صوتی ساخته شده راه خود را به اینترنت کهربا مطمئن نیستید که چگونه برای ادامه — با توجه به ضبط شد و از زمان او بود که مبارزه با افسردگی پس از زايمان. او costars مطمئن نبودند که چگونه به کمک هم و کهربا نمی خواهید برای دیدن دختر خود لیه در حالی که او در یک مکان تاریک به طوری که او داوطلب خدمت سربازی به کمک لی پدر Gary شرلی.

“من پشيمان برای چه به من, چون من نمی خواهم به آن شخص و من هرگز” کهربا گفت و اصرار دارد که او در حال حاضر به کمک او نیاز در او روانپزشک. اما Gary نگه داشته و فشار او را تشویق به رفتن به کلاس مدیریت خشم به خاطر لی و جیمز با اندرو.

کهربا بود و کاملا در برابر این ایده اما بعد از آن روز او و گری رفت و به اولین قرار ملاقات. اما همه چیز رفت سراشیبی سریع به دلیل کهربا به پایان رسید تا ترک او قرار ملاقات در یک آمبولانس پس از او غش در پارکینگ.

پس از شنیدن در مورد کهربا را شکست Catelynn لوول یادآور شد از زمان او تا به حال دو جنگ جهاني در دوست پسر او در حال رشد کردن و تصمیم گرفت به صحبت با روانپزشک در مورد آن.

Teen Mom OG Recap Maci Considers Inviting Ryan Bentley Birthday
رایان ادواردز و Maci Bookout MTV (2)

“آن زمان من به وقتی که مامان من را در مبارزه با دوست پسر او و مسائل” Catelynn اعتراف کرد. “من بزرگتر بود اما من همیشه در وسط آن به متوقف کردن آن و یا چیزهایی مانند آن, پس از آن به ارمغان آورد تا مقدار زیادی از غم و اندوه برای جیمز. من در تلاش برای به وجود داشته باشد برای او و چیزهای, اما آن را سخت به حرکت است.”

در ضمن Maci Bookout برخورد با درام به عنوان او تلاش برای متقاعد کردن مکنزی Standifer و رایان ادواردز برای آمدن به بنتلی جشن تولد مکنزی McKee فرستاده شد در یک جشن تولد, شکار لاشخور که جاش به او پیشنهاد همه را دوباره و دوباره و شایانی فلوید مشغول به کار در ایجاد خود لباس خط.

مادر, OG پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>