‘مادر, OG’ روکش: کهربا قطره قطره می پرسد گری برای کمک به

هشدار: این قسمت شامل اخلال گران از سهشنبه, مارس 31 قسمت از نوجوانان و مادر OG.

یک شانه برای گریه در! کهربا Portwood بادی به سابق او Gary شرلی در مورد افکار خودکشی در میان بازداشت او نبرد در طول سهشنبه, مارس 31 قسمت از نوجوانان و مادر OG. پس از او بازداشت شد در تابستان گذشته برای خشونت حادثه مربوط اندرو Glennonاو نشان داد به او سابق است که وضعیت و استرس از جلسات دادگاه در زمان او را در یک مسیر تاریک.

هفته گذشته کهربا اعطا شد ملاقات با پسر جیمز در یک دادگاه و هر دو پسر او و اندرو بودند ماندن در خانه خود را برای جیمز به خاطر. اما او نشان داد اندرو زمینه یک حرکت او را به کالیفرنیا و از آن ساخته شده او را خیلی تاکید کرد که او از دست رفته یک مقدار قابل توجهی از وزن.

‘Teen Mom OG’ Recap: Amber Tearfully Asks Gary for Help
کهربا Portwood با نوزاد خود جیمز و اندرو در 14 ژوئن 2018 در Indianapolis, Indiana. مگا

“این فقط به کشته شدن من,” او گفت: از اندرو درخواست. “من قصد ندارم به اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

او سپس نشان داد که او به نام Gary چون آخرین بار او سعی به “انجام کاری” او را نجات داد. گری گفت: او گفت: کهربا به فکر می کنم در مورد بچه ها و به کار را از طریق مسائل ناشی از اشتباهات خود را.

“من نفرت چیزی اتفاق می افتد به کهربا و این می تواند مانع از” گری گفت.

هنگامی که صوتی منتشر شده از Amber تهدید به کشتن اندرو زمانی که او بود پس از زايمان او تبدیل به گری دوباره برای کمک به.

“پسر ما رفتن به می دانم که یک روز همه بد می گه که اتفاق افتاده است زمانی که من از طریق رفتن پس از زايمان” او گریه. “آیا او به فکر می کنم” آیا من این را به مامان?'”

از طلاق به زنگ عروسی

مکنزی McKee و جاش صحبت شد در مورد رابطه خود را چرا که او حاضر به ثبت طلاق مقالات او فرستاده او را. MacKenize احساس صدمه دیده توسط خود خیانت اما جاش می خواستم به انجام هر کاری ممکن است به عقب بر گردیم با هم با او حتی نشان می دهد آنها در یک, ارتباط جنسی,’ عقب نشینی است.

“من می خواهم به صرف آخرین نفس مبارزه برای شما” جاش گفت.

او حتی ارسال گل به خانه او پس از بحث خود را درخواست از او برای ازدواج با او را دوباره. در نهایت آن کار می کرد و او موافقت کرد برای رفتن به عقب نشینی اما به نظر می رسید شک و تردید در مورد جدید جاش.

“اگر آن نیست برای بچه ها, من نمی خواهد با جاش” او به او گفت دوستان است.

همانطور که برای دیگر مادران Catelynn و تایلر Baltierra بود به قید وثیقه دوست خود را خارج از زندان بود که سخت با توجه به تایلر رابطه با پدر خود. Maci Bookout سفر در اطراف چاتانوگا تنسی به شهر نور فیروزه ای برای جهان سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) در روز است. و شایانی فلوید برگزار می شود یک رویداد برای او غیر انتفاعی که سابق او Cory وارتون نشان داد تا اواخر برای به وحشت.

مادر, OG پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de