تد کروز در مورد خشونت اعتراضی آنارشیست مجموع اکدی

بود

Sen. Ted Cruz, R-Texas, questions State Department Special Representative for Venezuela Ambassador Elliott Abrams appears before a Senate Foreign Relations Committee hearing on Capitol Hill in Washington, Tuesday, Aug. 4, 2020. (AP Photo/Andrew Harnik)

سن تد کروز، آر-تگزاس، در کمیته روابط خارجی سنا در کنگره هیل در واشنگتن دی سی، در تاریخ ۴ اوت ۲۰۲۰.

عکس: اندرو هارنیک/AP

در بعد از ظهر سه شنبه، با کنگره هنوز هم در مورد یک بسته امدادی فوری همه گیر به توافق برسند، سن تد کروز، R-Texas، یک کمیته فرعی قضایی سنا را گرد هم آورد تا تبلیغ کند. کروز به جای کمک به همه گیرها، یک ساعت از یک جلسه شنیدار را که برای دستپاچه کردن روایت های گمراه کننده درباره آنارشیست ها و ضد فاشیست ها طراحی شده بود، ریاست کرد.

اگر عنوان تبلیغاتی جلسه دادرسی — “حق مردم صلح آمیز برای جمع آوری: حفاظت از گفتار با توقف خشونت آنارشیست” – کافی نبود تا اهداف خود را نشان دهد، نظرات خود کروز هدف دادرسی را به عنوان تئاتر سیاسی روشن کرد. در یک لحظه، کروز دو بار همکاران دموکرات خود را به خاطر ستایش از معترضان صلح آمیز زندگی سیاه ماده در حالی که عدم محکوم کردن “آنتیفا” و “تروریست ها” که یک افسر امنیتی فدرال به نام دیو پاتریک آندروود را در جریان اعتراض ماه مه در اوکلند کشته اند، مورد تعقیب قرار داد. مفهوم کروز واضح بود: چپ آندروود کشته شده است.

راست افراطیون از سال ۱۹۹۴ تا به حال ۳۲۹ قتل انجام داده اند. در همین دوره، مجموع کل قتل های صفر به شرکت کنندگان ضدفا نسبت داده شده است.

با این حال آندروود توسط یکی از اعضای راست دور کشته شد – یکی از ۳۲۹ قتلی که از سال ۱۹۹۴ توسط راست گرایان انجام شد.

در همین دوره، مجموع کل قتل های صفر به شرکت کنندگان ضدفا نسبت داده شده است.

وابستگی های سیاسی مرد متهم به قتل آندروود برای نزدیک به دو ماه است که دانش عمومی است. قاتل ادعا شده، گروهبان نیروی هوایی استیو کریلو، که یکی دیگر از افسران فدرال را نیز در طول کمین از پیش تعیین شده کشته است، یک پایبند باز از جنبش boogaloo است که با هدف تازش دادن به یک جنگ داخلی دوم است.

Sen. Dick Durbin, D-Ill., pointed’s error of Cruz after the Texas Republican’s first mention of Underwood, noting that the killer was on the far right. این کار باعث نشده بود که کروز بار دیگر کشتار را در جلسه دادرسی، بار دیگر در چارچوب سخنرانی های مبهم درباره آنتیفا، افزایش دهد.

جلسه دادرسی آخرین مرحله برای تفرخ بی اساس در مورد تهدید از سمت چپ دور بود. Sen. Mazie Hirono, D-Hawaii, made numerous attempts to change the afternoon’s focus on to a more worthy target — deadly white supremacist violence — to little avail.

برای اینکه دولت خشونت های سفید پوستان را نادیده بگیرد و به جای آن بر سمت چپ دور تمرکز کند چیز جدیدی نیست. ماه گذشته رهگیری گزارش داد، بر اساس اسناد افشا شده اجرای قانون، که در حالی که دولت ترامپ به دنبال شیطان و هدف قرار دادن آنتیفا، گزارش های جمع شده از خشونت مرگبار سفید پوستان و تهدیدهای ماهمه ای – از جمله به پلیس خود.

نه اينکه پليس بايد از چنگال حق خارج بشه اجرای قانون ایالات متحده سابقه ناشکسته ای از اولویت زدایی دارد، اگر کمک های درست و درست، جنبش های سفید پوستان را به دست نداده باشد. در جریان جلسه غیر ضروری سه شنبه، دادستان ایالت تگزاس در ایالت تگزاس ارین نیلی کاکس گفت که او بر یک نیروی وظیفه نظارت می کند تا در مورد تهدیدات ضد دولتی کنونی تحقیق کند که این کار بر سفیدپوستان متمرکز نبود.

یکی از چند صدای دلیل در طول بعد از ظهر، مایکل ژرمن، یک مامور سابق اف بی آی متخصص در تروریسم داخلی که در حال حاضر یکی از دوستان در مرکز برنان برای عدالت، توجه “احساس” تمرکز بر سمت چپ دور است “حواس پرت از تمرکز بر تهدیدات مرگبار” مطرح شده توسط سمت راست دور. آلمان گفت: “به عنوان یک سیاست، خشونت های دور از حق اولویت بندی شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im