تکنولوژی غیر انتفاعی Pivoting در همه گیر

چرا شما باید مراقبت از

این تکنولوژی غیر انتفاعی خود را بازگرداندن ایمان به بشریت است.

سرفصل های مورد تانک بازارهای بیکاری و افزایش COVID-19 موارد مسلط اخبار, ترک, نشاط بخشی, داستان و چند دور بین. اما در اینجا یک.

این بیماری همه گیر است طرح میتوانست تجربیات روزانه از محل کار و مدرسه و تحرک است. اما تعدادی از فن آوری های غیر انتفاعی که در حال حاضر ارائه خدمات به کسانی که نیاز به پاسخ و تلاش برای افزایش تاثیر خود را در طول این زمان پر سر و صدا.

بسیاری از ما در حال خارش, راه هایی برای احساس مولد از خانه و دیجیتال داوطلب شده است کنگره می گوید نیکول دان هماهنگ کننده بازاریابی برای سریع به جلو, یک سان فرانسیسکو–بر اساس شتاب دهنده فن آوری و سازمان های غیر انتفاعی. “مثل کل این موج جدید دیجیتال داوطلبانه در دسترس است و آن را می تواند در یک زمان بهتر,” او می گوید. در ادامه به یادگیری در مورد برنامه های با هدف روشن بار از معلمان و پدر و مادر و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در کوچک اما راه معنی دار.

حدود ساعت تدریس خصوصی ریاضی

UPchieve غیر انتفاعی ارائه می دهد که رایگان آنلاین تدریس خصوصی ریاضی به کم درآمد دانش آموزان دبیرستانی. در پاسخ به مدرسه تعطیلی UPchieve تا به چشم پوشی از آن هزینه معمول بنابراین مدارس ثبت نام می توانید به صورت رایگان و ایمیل دستورالعمل به دانش آموزان برای دسترسی کامل (هر کسی که به ایجاد یک حساب کاربری می توانید با استفاده از پلت فرم به طور نامحدود). برای واجد شرایط, مدارس دولتی باید در حال حاضر بسته و یا میله میله بسته شود برای حداقل دو هفته و نیمی از دانش آموزان باید واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار.

دانش آموزان می توانند با استفاده از تدریس خصوصی پلت فرم قابل دسترس از طریق مرورگرهای وب و یا دستگاه های تلفن همراه برای انتخاب موضوع آنها نیاز به کمک. در عرض 10 دقیقه آنها را با زوج با یک گواهی داوطلب مدرس. این نوع از بر روی تقاضا خدمات می تواند به خصوص مفید برای دانش آموزان با کار پدر و مادر که ممکن است خانه را به ارائه کمک با مشق شب می گوید دونن. دانشجو درخواست برای تدریس خصوصی افزایش یافته است 300 درصد در هفته در حالی که برنامه های داوطلب دیدم 120 درصد افزایش ماه گذشته.

برای خدمات ترجمه در بیمارستان

Tarjimly به معنی “ترجمه برای من” در عربی — و این دقیقا کاری است که این برنامه می کند. پلت فرم تاسیس در سال 2017 در پاسخ به پناهندگان سوری بحران طراحی شده است برای افزایش بهره وری از خدمات بشردوستانه با کاهش موانع زبان برای کسانی که با دادن و دریافت کمک. هنگامی که یک وضعیت ناشی اضطراری ترجمه از فارسی به فرانسوی — کاربران می توانند پینگ مجازی داوطلب مترجم. در صورت COVID-19, Tarjimly داوطلبان ارائه شده اند ترجمه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که نیاز به برقراری ارتباط اطلاعات حیاتی در مورد این بیماری همه گیر به جوامع مهاجر. Tarjimly توسط سیاتل آنفولانزا مطالعه از دانشکده پزشکی هاروارد و نروژی موسسه بهداشت عمومی.

برای حمایت مالی

Upsolve است مانند TurboTax برای فصل 7 ورشکستگی. بیشتر و بیشتر مردم رو به مالی آسیب پذیری در حال حاضر با صورتحساب های پزشکی گزارش شده بود که علت اصلی ورشکستگی در ایالات متحده است. اگر شما در حال برخورد با بدهی شما حداقل می توانید انجام دهید تا به صورت رایگان با Upsolve.

سایت کمک می کند که آمریکایی ها برای ورشکستگی فایل دیده است موجی از شیوع کروناویروس: در هفته اخیر هفت نفر از 10 جستجوهای گوگل پیشرو مردم به Upsolve به ترتيب مربوط به COVID-19 دان می گوید. “یکی از پیامدهای اقتصادی COVID-19 است که خانواده های طبقه کارگر که گذاشته شده در حال سقوط به بدهی می گوید:” Upsolve مدیر عامل شرکت روهان Pavuluri. “ورشکستگی خواهد شد بخش مهمی از فرایند بازیابی برای میلیون ها نفر از این خانواده های طبقه کارگر” برای کمک به آنها را به عقب بر گردیم روی پای خود او توضیح می دهد. از طریق مقالات و فیلم Upsolve پیاده کاربران از طریق هر مرحله از تشکیل پرونده ورشکستگی روند. این سایت با کمک کاربران پاک کردن بیش از $197,000,000 از بدهی ها از سال 2016.

کمک به Upsolve

برای مواد غذایی اضطراری نجات به آستان

Replate یک تقاضای تحویل مواد غذایی پلت فرم است که اجازه می دهد تا شرکت های برنامه وانت از پس مانده غذا و یا مازاد مواد غذایی که آن را پس از آن ارائه می شود به آشپزخانه سوپ و ارائه دهندگان خدمات مانند AARP و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ. آن را عملیاتی در بیش از 25 متحده در سراسر ایالات متحده و در تورنتو, کانادا.

در پاسخ به ماندن در خانه و سرپناه در محل سفارشات Replate خلبانی “مستقیم به صفحه اصلی” تحویل علاوه بر مواد غذایی سازمان امداد برای خانواده های دچار ناامنی غذایی. هدف این است که برای رسیدن به مردم آسیب پذیر قادر به ترک خانه برای مواد غذایی مانند افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>