تیلور سویفت, اسکارلت جوهانسون و بیشتر وبلاگ عشق این آمریکا با نام تجاری

کلاسیک و شیک! Oscar de la Renta خلاق مدیران Laura Kim و فرناندو گارسیا بگویید ما این اصل آمریکا با نام تجاری “زنانه و بی انتها آن را پر از غنی پارچه و رنگ پر جنب و جوش.”

“هنگامی که ما شروع به عنوان جایزه اسکار دستیاران دنیای مد در حرکت بود بسیار آهسته تر است. امروز مد شده است به سرعت در حال تغییر است بنابراین ما همیشه باید فکر می کنم در مورد ایجاد قطعه است که دختران ما به آرزوی پوشیدن. یکی ثابت است که ما همیشه می توانید با تکیه بر این حمایت فوق العاده ای از de la Renta خانواده” گارسیا می گوید ما.

شادمهر همیشه می توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی نام تجاری برای یک standout فرش قرمز گروه. کیم می گوید: او می داند که این یک موفقیت نگاه “هنگامی که ما طراحی به ارمغان می آورد از او شخصیت فردی و او می تواند احساس خود را بسیار بهتر است.”

به خصوص به یاد ماندنی فرش قرمز حاضر برای گارسیا بود همراه Zoë Kravitz به Met Gala در سال 2017. “این فوق العاده ویژه برای من است. ما با تشکیل یک ارتباط شخصی و من پس از تبدیل شدن به مانند یک برادر بزرگ دفاع و تجلیل از دستاوردهای او” او می گوید. “او یک مرزی مدرن و زیبایی است.” این ODLR شب او تن به سالانه صفحه جوایز انجمن بازیگران این سال های پس زمینه بر روی تلفن خود او اذعان می کند.

دیگر یک-لیست طرفداران عبارتند از ساندرا بولاک “او را برازنده جذاب و همیشه مایل به سعی کنید رنگ های جسورانه” کیم می گوید. و اسکارلت یوهانسونکه لرزاند طرح های خود را در مراسم اسکار. “او و ظریف و دقیقا می داند که آنچه او می خواهد” گارسیا می گوید.

حرکت را از طریق برای دیدن چگونه ستاره های بیشتری می پوشند Oscar de la Renta بهترین سبک های زیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>