تیلور سویفت, Carey Mulligan منجر 2020 جشنواره فیلم ساندنس Standouts

“من تو را دیدم آن را در ساندنس.” هر فن فکری پرستیژ — فیلم بخوانید: فیلم که اصلا ویژگی های کتاب های کمیک ابرقهرمانان و یا یک اشتباه احمقانه حلقه بیش از بسته شدن اعتبارات می داند وجود دارد یک کش مرتبط با آن عبارت است.

جشنواره فیلم ساندنس در پارک سیتی یوتا است که در آن معشوق هند را اولین توقف در مسیر برای اسکار-ville یک سال بعد. (این هم که در آن افراد مشهور را سنگین برف چکمه های شیک و اما یکی دیگر از پست.)

آیا شما گرفتن خداحافظی یا کلاس هشتم یا بچگی یا شلاق زدن و یا تماس با من با نام شما ؟ آره من تو را دیدم آن را در ساندنس.

2020 نسخه غیررسمی سال از زن است. باز شب های انتخاب: جذاب و صمیمی تیلور سویفت بگو همه از دست Americana. هیلاری کلینتون نشان داد تا برای اولین از او مستند دو روز بعد. یکی دیگر از مستند که پنجه #MeToo به دست آورده دو ایستاده ovations در طول والاتر از آن است. و ahem بیش از نیمی از فیلم کارگردانی شد توسط زنان است. جزئیات در مورد این 10 standouts در حال حاضر آنها را ببینید به زودی; بحث آنها را برای سال آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>