تیلور J. Lo, دل شکسته, بیشتر: بهترین عملکرد از یک جهان کنسرت

Lady Gaga, Taylor Swift, جنیفر لوپز و بیشتر تحویل خیره کننده اجرای برنامه در طول یک جهان: با هم در خانه کنسرت در روز شنبه, مارس 18.

هشت ساعت رویداد در ابتدا به صورت زنده در رسانه های اجتماعی در طول روز قبل از رویداد اصلی شروع در 8 p. m. ET. دو ساعت کنسرت های التون جان, Celine Dion, Lizzo, Billie Eilishسریع لوپز دل شکسته و بیشتر پخش NBC, CBS و ABC و میزبانی توسط جیمی کیمل, جیمی فالون و استفان کلبرت.

دل شکسته, 34, کار با شهروند جهانی برای تبدیل آن #TogetherAtHome دیجیتال سری کنسرت به ستاره نکردم رویداد است که در حال حاضر مطرح شده بیش از 35 میلیون دلار است که به سازمان بهداشت جهانی است COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق. این صندوق در حال حاضر ارسال تجهیزات حفاظت شخصی به 75 کشور و بیش از یک میلیون تشخیصی کودکان و نوجوانان به 126 کشور جهان است.

به عنوان رویداد آنلاین زخم با جنیفر هادسون آواز عاطفی تفسیر از “تسبیح” در “Stupid Love” خواننده به او در زمان Instagram برای به اشتراک گذاشتن شور و هیجان خود را بیش از آنچه بود آمد و او را بوسید پسر مایکل Polansky.

او سپس به اشتراک گذاشته شده یک سری از Instagram داستان فیلم که نشان داد او در واکنش به اجرای برنامه که شامل Mick Jagger و رولینگ استونز اصلاح از طریق ویدئو.

به عنوان Stevie Wonder خواند ادای احترام به دوست خود در اواخر Bill Withers با “تکیه بر من” و “عشق نیاز دارم امروز” دل شکسته شروع به پریدن کرد به بالا و پایین در مقابل تلویزیون و در آغوش گرفت و خودش را به عنوان او بانگ زد: “من شما را دوست دارم Stevie.”

او همچنین تحسین Paul McCartneyکه انجام شده “بانوی مدونا” و اضافه میکند: “با تشکر از همه شما کارکنان مراقبت های بهداشتی ما شما را دوست دارم!”

سپس به عنوان سام اسمیت و جان افسانه های انجام شده “Stand By Me” که برنده اسکار سنگ همراه به عنوان دوست پسر خود پیوست.

زمان Billie Joe Armstrong سنگ “Wake Me Up When September Ends,” خواننده شد گریه. “از شما بسیار سپاسگزارم برای Billie Joe و سبز در روز برای این آهنگ زیبا,” او گفت: او به عنوان پاک اشک از چشم او و در آغوش کشیدن به دوست پسر او را در شانه. “من می دانم که چقدر به شما عشق جهان است. من همیشه شناخته شده, از آنجایی که من بچه بودم.”

در پایین حرکت برای دیدن برخی از بهترین اجراهای از یک جهان: با هم در خانه کنسرت.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>