تیلور زرگر Gushes در مورد عشق رو به رشد برای Mandy Moore میان قرنطینه


Taylor Goldsmith Gushes About Growing Love for Mandy Moore Amid Quarantine
تیلور زرگر و مندی مور در جوامع در مدارس جشن سالانه در مارس 1, 2018 در لس آنجلس ، مایکل Buckner/انواع/شاتر

هیچ اجتماعی فاصله بین این دو. تیلور زرگر raved در مورد خود گذشتگی برای همسر مندی مور به عنوان او جشن تولد خود را در قرنطینه.

“مارس 10. تولد باور نکردنی ترین انسان بر روی این سیاره را” Dawes خواننده گروه, 34, زیر نویس یک عکس از زن و شوهر از طریق Instagram در سهشنبه, مارس 10. “این عجیب و غریب برابر شده است چالش برای همه ما اما تنها او می تواند آن را تبدیل به یک فرصت برای نزدیک شدن به یادگیری چیزهای جدید به عشق یکدیگر بیشتر است. می گویند من سپاسگزار خواهد بود کتمان حقیقت از زندگی من است.”

او نتیجه گرفت: “تولدت مبارک @mandymooremm, I promise i’ll تغییر از عرق روزی.”

Taylor Goldsmith Gushes About Growing Love for Mandy Moore Amid Quarantine
حسن نیت ارائه میدهد تیلور زرگر/Instagram

مور که تبدیل 36 روز جمعه در اشاره تولد او قصد دارد در Instagram داستان. “من نمی توانم صبر کنید برای ما زوم کوکتل!!!” او در پاسخ به یکی از دوستان که خواست او را به خوبی.

به این است که ما ستاره دریافت پیام از او داستانی کودکان بیش از حد. “تولدت مبارک به این شیرین بانو” Lonnie Chavisکه نقش جوان Randall در NBC, درام نوشت. “تلویزیون من و مادر.”

هانا Zeileکه به تصویر می کشد نوجوان کیت نوشته شده: “تولدت مبارک @mandymooremm! شما را دوست دارم!”

مور و زرگر گره خورده گره در نوامبر سال 2018 است. جفت شده اند و سرگرم کننده طرفداران با Instagram کنسرت زنده هر هفته در قرنطینه. “من هرگز آنقدر عصبی در خانه خود من قبل از” او اعتراف کرد در ماه مارس با اضافه کردن یک شکلک خنده.

در اوایل این ماه بازیگر را باز کرد تا در مورد روند خود را. “با تشکر برای هزینه های خود را یکشنبه شب با ما. آن را سرگرم کننده برای تست کردن برخی از آهنگ های خود را با تشویق” او اشاره کرد در روز یکشنبه, آوریل 5. “ارسال عشق ما به همه شما برای هفته پیش رو است.”

نوازندگان prepped برای آینده خود در جلسه روز شنبه, مارس 9. “ما فقط فکر کردن در مورد آهنگ به انجام این آخر هفته برای دیگر کمی Instagram, کنسرت, بنابراین اگر شما می خواهید شما می توانید به ما بپیوندید در یکشنبه,” او توضیح داد که در Instagram داستان. “اگر شما هر گونه درخواست — اگر چه ما به نوعی می دانید, من فکر می کنم آنچه که ما میخوایم انجام دهد.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>