مالیات دهندگان پرداخت می شود میلیون ها نفر برای طراحی یک کم هزینه ونتیلاتور به صورت یک بیماری همه گیر. در عوض این شرکت است که فروش نسخه از آن در خارج از کشور.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

پنج سال پیش وزارت بهداشت و خدمات انسانی سعی در پلاگین بسیار مهم در آماده سازی خود را برای جهانی همه گیر امضای $13.8 میلیون قرارداد با یک پنسیلوانیا تولید کننده برای ایجاد یک کم هزینه قابل حمل آسان به استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند ذخیره برای مواقع اضطراری.

در ماه سپتامبر گذشته با طراحی سه گانه جدید Evo جهانی در نهایت پاک توسط سازمان غذا و دارو HHS دستور داد از 10 ، 000 از فن های استراتژیک ملی ذخایر در هزینه $3,280 هر.

اما به همه گیر همچنان به گسترش در سراسر جهان هنوز هم وجود دارد نه یک سه گانه Evo جهانی در ذخایر.

به جای آن در تابستان گذشته به زودی پس از FDA تایید پنسیلوانیا شرکت است که طراحی این دستگاه — یک شرکت تابعه از هلندی لوازم خانگی و فن آوری های غول پیکر رویال فیلیپس N. V. — شروع فروش دو قیمت بالاتر نسخه های تجاری از همان ونتيلاتور در سراسر جهان است.

“ما به فروش به هر کس” گفت: یک بانوی فروشنده در پزشکی-تامین شرکت در استاتن آیلند که خریدم 50 سه گانه Evo هواکش از فیلیپس در اوایل ماه مارس و آخر هفته پیاده خود را آنلاین قیمت از $12,495 به $17,154. “ما صدها سفارش را پر کنید. من فکر می کنم امریکا نیست این را به طور جدی و در حال حاضر همه از کوره در رفته.”

تصویر به دست آمده توسط ProPublica از یک سه گانه Evo قابل حمل ونتیلاتور فروخته شده توسط شرکت عرضه های پزشکی در استاتن آیلند.

جمعه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل وادار جنرال موتورز برای شروع تولید انبوه یک شرکت دیگر را تحت ونتیلاتور فدرال قرارداد. اما نه تهمت و نه دیگر مقامات ارشد ساخته شده هر ذکر از سه گانه Evo جهانی است. نه HHS مقامات توضیح دهد که چرا آنها نمی نیروی فیلیپس برای سرعت بخشیدن به تحویل این هواکش در اوایل سال جاری زمانی که مشخص شد که ویروس گرفته بود امکانات پزشکی در سراسر جهان است.

یک HHS سخنگوی گفت ProPublica که Philips موافقت کرده بود به سه گانه Evo جهانی بادگیر “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” اما فیلیپس گفت که این شرکت هیچ برنامه ای برای شروع حتی تولید در هر زمان در این سال است.

به جای فیلیپس در حال مذاکره با کاخ سفید تیم به رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر برای ساخت 43,000 پیچیده تر و گران بیمارستان هواکش برای آمریکایی ها زده توسط ویروس.

برخی از کارشناسان گفت: ماهیت بحران کنونی — که در آن دولت فدرال در حال تقلا برای راه اندازی بیمارستان در پارک مرکزی نیویورک و یعقوب K. Javits مرکز کنوانسیون — تأکید بر نیاز فوری برای ساده تر کم هزینه تر و هواکش. داستان سه گانه Evo جهانی شرح داده شده در اینجا برای اولین بار همچنین پرسش در مورد دولت تکیه بر مشارکت بخش خصوصی و دولتی است که مقامات بهداشت عمومی استفاده کرده اند به قطعه با هم بخش مهمی از فاجعه ایمنی net.

“این مشکل از خروج هر نوع از حوادث به بازار و نیروهای بازار — این هرگز کار,” گفت: دکتر جان هیک یک متخصص طب اورژانس در مینه سوتا که دارای توصیه HHS در همه گیر مصلی از سال 2002. “بازار در حال رفتن به دادن اولویت به نسبتا بدون زواید اما اعتماد به ونتيلاتور که گران نیست.”

عدم وجود هواکش به سرعت تبدیل به مهم ترین چالش برای زنده نگه داشتن بسیاری از مردم به طور جدی بیمار توسط ویروس. هواکش نه تنها کمک به مردم, نفس, اما همچنین می تواند ارائه به فشار است که دارای ریه ها باز کنید تا هوا کیسه نمی سقوط.

نه HHS و نه Philips خواهد با ارائه یک نسخه از قرارداد خود را با استناد اختصاصی اطلاعات فنی که باید redacted تحت قانون آزادی اطلاعات درخواست. اما از اسناد و مدارک و مصاحبه با زمان سابق و مقامات دولتی به نظر می رسد که HHS در زمان قابل ملاحظه ای احترام به Philips — و هرگز بیشتر پس از زمان همه گیر.

از شروع طولانی خود را در تلاش برای تولید کم هزینه قابل حمل ونتیلاتور کوچک HHS دفتر مسئول پروژه پزشکی, پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا می دانست که آن را ممکن است نیاز به حرکت به سرعت به افزایش تولید در شرایط اضطراری و اصرار داشت که شرکای بالقوه قادر خواهید بود به سطح شیب دار تا به سرعت در این رویداد از یک بیماری همه گیر.

اما قرارداد HHS امضا شده در ماه سپتامبر سال 2019 به Philips تقریبا یک سال قبل از آن تا به حال به تولید یک سه گانه Evo جهانی و دو سال بیشتر به منظور تحقق 10,000 هواکش.

در همان روز در ماه جولای است که FDA پاک ذخایر نسخه از ونتیلاتور آن اعطا استفاده از ال ای دی’ آمریکا شرکت تابعه Respironics به فروش نسخه های تجاری از سه گانه Evo. فیلیپس به سرعت شروع به حمل و نقل مدل های تجاری در خارج از کشور از آن Murrysville, پنسیلوانیا, کارخانه.

استیو Klink شرکت آمستردام-بر اساس گفته فیلیپس بود که در آن حقوق تحت HHS قرارداد به اولویت بندی نسخه های تجاری از سه گانه Evo. یک HHS سخنگوی — کسی که اصرار داشت او نمی تواند شناسایی شود با نام با وجود زبان برای آژانس — و نه مخالف.

“به خاطر داشته باشید که شرکت ها همیشه به توسعه سایر محصولات مبتنی بر فناوری توسعه یافته در همکاری با دولت” او در بیانیه ای گفت به ProPublica. “این رویکرد اغلب باعث کاهش هزینه های توسعه و تضمین می کند که محصول دولت نیاز دارد در دسترس است برای بسیاری از سال است.”

فقط در ماه گذشته HHS به یک برداشت بسیار متفاوت به کنگره نقطه سه گانه Evo آن بودجه به عنوان دستیابی به موفقیت در مبارزات انتخاباتی خود را برای همه گیر مصلی.

“این بازی در حال تغییر دستگاه در نظر گرفته pipedream فقط چند سال پیش است و در حال حاضر در دسترس در قیمت مقرون به صرفه برای بهبود انباشت و به کارگیری” در شرایط اضطراری این سازمان گفت که کنگره در بودجه سند تحویل در فوریه 10.

اما کمتر از دو هفته بعد مقامات نظارت راهبردی ملی ذخایر نزدیک فیلیپس با درخواست فوری: شروع به ساخت هواکش ما. در مارس 10, فیلیپس, توافق برای اصلاح HHS قرارداد — که به نام این شرکت برای تولید سه گانه Evo جهانی “در اسرع وقت” سخنگوی گفت.

اما پس از آن بیانیه HHS سخنگوی گفت: فیلیپس است که تنها نیاز به ارائه فن “را به عنوان آنها به پایان رسید.” Klink, شرکت گفت Philips تنها متعهد به جلسه اصلی قرارداد مهلت 10,000 هواکش سپتامبر 2022.

تا به حال مقامات دولت اصرار داشت که ال ای دی اولین تولید هواکش که مالیات دهندگان پرداخت می شود به, طرح دولت امکان پذیر می تواند توزیع شود همه 10,000 برای بیمارستان ها در حال حاضر. در سال گذشته Philips گیاهان در پنسیلوانیا و کالیفرنیا تولید 500 هواکش از مدل های مختلف در هر هفته; آنها sped تا 1000 هر هفته در اوایل سال جاری Klink گفت. که در آن سرعت از ذخایر هواکش می تواند تکمیل شده است حتی اگر Philips اختصاص داده شده تنها بخشی از خطوط خود را به تولید خود را.

Klink گفت: به همین دلیل این شرکت تولید ذخایر ونتیلاتور است به دلیل آن نشده است تولید انبوه و نیاز به زمان مصرف آزمایشی اجرا می شود. در زمان بحران آن را سریع تر و کارآمد تر برای ادامه تولید نسخه های آن در حال حاضر در حال ساخت است.

پرسید: اگر Philips می تواند دست خود را سه گانه Evo جهانی طراحی و به تولید کننده دیگر او استدلال کرد که اساسی محدودیت در تولید است نه شرکت خطوط مونتاژ اما وابستگی بیش از 100 شرکت های کوچکتر در سراسر جهان است که 650 قطعات مورد نیاز برای یک بیمارستان ونتيلاتور.

“ما نمی توانیم فروش ونتیلاتور با تنها 649 قطعات,” او گفت:. “برای این کار باید کل 650.”

آن را دشوار است به ارزیابی چقدر سود ممکن است انگیزه رانندگی Philips’ تصمیم گیری در مورد که هواکش برای تولید به دلیل شرکت فاش نمی کند چه مقدار از آن هزینه های مختلف مشتریان برای مدل های تجاری.

جف مارشال, یک مدیر ارشد بازاریابی در Philips Respironics نشان تجاری نسخه از سه گانه Evo در HomeCare مجله تصویری فیلم برداری شده در سال گذشته است. (به دست آمده توسط ProPublica از طریق یوتیوب)

تجاری نسخه از سه گانه Evo تا به حال مشکلات خاص خود را دارد. نه مدت ها پس از آن آغاز شد فروش هواکش تابستان گذشته Philips ارسال فراخوان اعلامیه به مشتریان در اروپا و آمریکا هشدار آنها را به یک نرم افزار قطعی که باعث شد این دستگاه را تعطیل بدون صدایی زنگ خطر خود را. این نرم افزار پس از به روز شد و مشکل حل شد ،

Klink گفت: Philips امیدوار به ساخت 4,000 هواکش از همه نوع در هر هفته در ایالات متحده در ماه اکتبر است و آن را اولویت بندی “کسانی که در جوامع و کشورهایی که به آن نیاز دارید بیشتر.”

اما به همه گیر, گسترش, از جان گذشته تقاضای جهانی برای مدل های تجاری از سه گانه Evo رانندگی است تا قیمت ها به شدت و شواهد از هرج و مرج بازار باز برای دستگاه های پرسش در مورد فیلیپس’ اظهار داشت: تعهد به اولویت بندی نیازمندترین افراد.

در استاتن آیلند یک بانوی فروشنده در هیچ بیمه تجهیزات پزشکی که به نام او تنها به عنوان جانت گفت: این شرکت با فروش به “هر کسی که تماس” از جمله پزشکان و افراد است. شرکت حمل و نقل از 50 دستگاه به فروش می رسد به سرعت اضافی پنج هواکش وارد روز جمعه. این شرکت درخواست 148 بیشتر اما Philips Respironics گفت: آن را تنها می تواند با ارائه 11 هواکش آوریل 6, او گفت:. این شرکت قیمت تعیین شده توسط تولید کننده به اتهامات او گفت:.

رقابت در خارج از کشور نیز شدید است. در مارس 12, دولت منطقه ای مادرید, یکی از شهرهای سخت ترین ضربه توسط ویروس خریداری 10 سه گانه Evo هواکش از یک شرکت عرضه های پزشکی برای حدود $11,000 هر. در بوداپست مجارستان Uzsoki خیابان بیمارستان اعلام کرد که یک محلی اموال شرکت توسعه اهدا کرد دو “فوق مدرن” فیلیپس سه گانه Evo هواکش در مارس 18.

مبارزه آنقدر شدید است که هفته گذشته یک گروه تجارت به نمایندگی از ونتیلاتور تولید کنندگان خواسته رئیس سازمان مدیریت اضطراری فدرال به تصمیم گیری برای تولید کنندگان آنها باید به فروش برساند برای اولین بار.

“ما قدردانی از مدیریت رهبری و مشاوره بالینی و دیگر کارشناسان درون دولت در تصمیم گیری چگونگی تخصیص این محصولات در موثر ترین راه” پزشکی پیشرفته تکنولوژی ارتباط نوشت: در نامه ای به FEMA مدیر پیتر Gaynor.

کارشناسان پزشکی و مقامات بهداشت عمومی بر این باور اند برای نزدیک به دو دهه است که مورد نیاز آنها کمتر از گران قیمت و ساده تر-به-کار یک قابل حمل است که می تواند ساخته شده و توزیع سرعت در مواقع اضطراری است.

“این یک مشکل جدید گفت: Craig W. Vanderwagen سابق ارشد HHS رسمی که نظارت مطالعات که رهبری به دولت در اوایل تلاش برای طراحی و ساخت کم هزینه قابل حمل ونتیلاتور برای چنین احتمالاتی. “ما می دانستیم که در 2000s که هواکش برای رفتن به بحرانی همه گیر در مصلی. که یک شکاف روشن است که ما شناسایی کرده اند.”

در اوایل 2000s آمریکایی بهداشت عمومی کارشناسان و مقامات دولتی بودند گریبانگیر توسط یک حس فوریت آنها تا به حال قبل از احساس. 9/11 حملات و سیاه زخم را بترساند که به دنبال بر نیاز به صورت گسترده اقدامات جدید برای حفظ کشور امن است. شیوع آنفولانزای مرغی — اولین گزارش در هنگ کنگ در سال 1997 در معرض سیستم بهداشت عمومی آسیب پذیری جدید و بسیار کشنده پاتوژن ها از خارج از کشور. جورج دبلیو بوش را فاجعه آهسته و بی منطق پاسخ به طوفان کاترینا در سال 2005 به طور گسترده خواستار دولت برای تقویت توانایی خود را برای مقابله با یک آرایه رو به رشد از شرایط اضطراری, از, جدید, بسیار مسری بیماری های که قبلا غیر قابل تصور حملات تروریستی است.

یک آسیب پذیری آشکار شد به ویروسی همه گیر و یا شیمیایی و یا بیولوژیکی حمله که ستمگري ریه ها از قربانیان خود را تنظیم کردن یک آبشار از موارد از آنچه پزشکان به سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDS.

“هیچ یک از ما انتظار می رود یک رویداد در مقیاس آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر,” دکتر گفت: Lewis Rubinson یک pulmonologist که شرکت در چند تا از اوایل دولت-حمایت و مطالعات پزشکی. “ما تا به حال به حدس می زنم: چه خواهد بيماران چگونه است ؟ آنچه که ما پیش بینی درستی بود که ما می تواند به صورت گسترده مورد ARDS.”

توسط اوایل 2000s مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر شروع به ذخیره چند هزار هواکش برای چنین احتمال مقامات سابق گفت. اما مطالعات انجام شده توسط کارشناسان پزشکی و دانشمندان دولت — از جمله مدل های پیچیده از آنچه ممکن است رخ دهد در صورت بروز حوادث مختلف شیوع بیماری و یا حمله — پیشنهاد یک مشکل بزرگتر است. بیمارستان ها می تواند فلج نه تنها با کمبود پیچیده و پر هزینه هواکش بلکه با فقدان آموزش دیده تکنسین های تنفسی که به طور کلی مورد نیاز برای کار با ماشین آلات.

کارشناسان پیش بینی یکی از مهم راه حل: یک قابل حمل است که کمتر پیچیده تر از بیمارستان ماشین آلات و می تواند با سرعت بیشتری تولید می شود با خیال راحت ذخیره شده و به طور گسترده ای توزیع شده در شرایط اضطراری. آنها پیش بینی یک دستگاه است که می تواند مستقر در بیمارستان درست مثل آنهایی که مقامات در حال حاضر عجله به ایجاد در پارک مرکزی و جاهای دیگر.

داوطلبان راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی نیویورک در روز دوشنبه. قابل حمل هواکش مانند سه گانه Evo جهانی شده اند که به خصوص مفید برای رشته پزشکی ، (Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ)

کار آوردن یک دستگاه به زندگی کاهش یافت و به بردا نوآورانه از HHS است که در سال 2006 تاسیس شد برای کمک به این کشور آماده شدن برای آنفولانزای جدید, انواع بیماری های عفونی و یا حمله و یا حوادث مربوط به مواد شیمیایی و بیولوژیکی و یا رادیولوژی سلاح.

خیلی از بردا کار متمرکز شده است در حال توسعه به طور بالقوه مهم واکسن و داروهای دیگر که لزوما سودآور برای شرکت های دارویی. این سازمان اغلب آثار با محققان پزشکی در موسسه ملی بهداشت و جاهای دیگر شناسایی امیدوار کننده درمان و نوآوری های دیگر و سپس فرم های مشارکت با بخش خصوصی بیوتکنولوژی و یا شرکت های دیگر برای ایجاد مواد مخدر و حرکت آنها را از طریق مراحل مختلف از قوانین و مقررات.

در سال 2008 بردا شروع به تلاش برای پیدا کردن یک شرکت است که می تواند یک دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند ارزان — در حالت ایده آل کمتر از 2000 $در هر — و می تواند به اندازه کافی ساده برای استفاده است که “بی تجربه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با محدود و یا بدون حمایت های تنفسی آموزشی” می تواند کار دستگاه در طول یک بیماری همه گیر به گفته آژانس درخواست برای مناقصه.

بردا نیز پیش بینی کمبود قطعات و رقابت اولویت که یک صنعت در حال حاضر مواجه است. شرکت در مناقصه به صورت قرارداد مجبور به نشان دادن آنها می تواند امن قطعات مورد نیاز به “سطح شیب دار بالا تولید برای تامین حداقل” 1,700 هواکش در هر ماه و 10000 در زمان شش ماه. این شرکت همچنین تا به حال به تعهد است که دولت “قرارداد مفتخر خواهد بود در طول یک بیماری همه گیر” اولیه درخواست گفت.

با فقط یک زن و شوهر از پیشنهادات بردا حل و فصل کوچک و خصوصی برگزار شد یک شرکت در Costa Mesa, California, Newport, ابزار پزشکی, Inc. بردا و نیوپورت امضا $6.4 میلیون قرارداد در سپتامبر 2010 مشخص است که پول خواهد بود doled تدریجی به عنوان شرکت ملاقات نقاط عطف مختلف.

اما در ماه مه 2012 نیوپورت خریداری شد توسط یک بزرگتر ایرلندی دستگاه های پزشکی شرکت Covidien برای $108 میلیون. Covidien سرعت کوچک شده و خواسته ریک کرافورد نیوپورت سابق رئیس پژوهش و توسعه و طراح سرب از بردا یک به پایان برسد تا این پروژه بدون هیچ گونه کارکنان اختصاص داده شده به او. کرافورد گفت: او در زمان کار با یک شرکت دیگر.

“من نمی دانم چگونه شما به پایان برسد یک پروژه زمانی که هیچ کس گزارش به شما” او به یاد می آورد تفکر است.

سابق بردا رسمی که مشغول به کار در این پروژه گفت که Covidien شروع به بالا بردن مسئله پس از موضوع و خواستار پول بیشتر. بردا توافق در نهایت ضمیمه در تقریبا 2 میلیون دلار بیشتر به برچسب قیمت سوابق نشان می دهد. حتی پس از Covidien رها شده در این پروژه است.

یک سخنگوی هنوز-شرکت بزرگتر که به دست آورد Covidien در 2015, Medtronic گفت که نمونه اولیه دستگاه تنفس مصنوعی ایجاد شده توسط نیوپورت پزشکی “را نداشته اند قادر به دیدار با مشخصات مورد نیاز توسط دولت و نه در قیمت مورد نیاز است.” در بیانیه ای در پاسخ به یک داستان در نیویورک تایمز Medtronic گفت: آن را به سمت چپ دولت فدرال با تمام طرح ها و تجهیزات ایجاد شده در این پروژه است.

چندین سابق بردا مقامات گفت: این نتایج با قلمرو خود را. مانند بزرگ شرکت های دارویی آنها تا به حال شانس به خصوص در توسعه واکسن.

“وجود دارد در حال رفتن به خطرات مثل زمانی که شما با شریک کسب و کار” گفت: یکی ارشد سابق بردا رسمی است که از دیگران خواسته نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت می کنند برای آژانس. “این یک مشکل است که ما در بردا تا به حال قبل از مواجه می شوند که در آن یک شرکت دست تغییر و تغییر اولویت است.”

در ماه مارس سال 2016 کمتر از دو سال پس از امضای آن یک قرارداد با بردا فیلیپس Respironics موافقت به پرداخت $34.8 میلیون دلار برای حل و فصل یک وزارت دادگستری طرح دعوی در دادگاه تحت ادعای قانون و ضد پس زدن قانون. عدالت وکلای متهم تولید کننده به طور موثر پرداخت رشوه به پزشکی تامین کنندگان به خرید آن ماسک برای آپنه خواب است. این شرکت همچنین توافق کردند به رعایت پنج سال شرکت صداقت توافق با HHS بازرس کل است که اعمال یک سری از نظارت اقدامات در عملیات شرکت.

با بردا را ادامه پشتیبانی فیلیپس در نهایت موفق به کسب تایید FDA برای سه گانه Evo جهانی ونتيلاتور در جولای 2019. Klink به فیلیپس گفت که $13.8 میلیون از HHS تحت پوشش تنها بخشی از طراحی و توسعه هزینه های ونتیلاتور و شرکت سرمایه گذاری بیشتر است.

Rubinson در حال حاضر افسر ارشد پزشکی از Morristown مرکز پزشکی در موریستاون نیوجرسی ستایش بردا تلاش به عنوان ضروری و اضافه کرد که اگر 10,000 هواکش به نظر می رسد مانند یک شماره در COVID-19 بحران آن تا به حال به درک در این زمینه از مقامات دولتی’ معمولی تمایل به خرید تجهیزات آن ممکن است تنها نیاز در مواقع اضطراری است.

“آنها می تواند خریداری شده یک میلیون هواکش,” او گفت:. “و سپس شما می خواهم به نوشتن در مورد کاربی از همه این دستگاه ها که هرگز استفاده کردم.”

امروز دولت شکست برای به دست آوردن سه گانه Evo جهانی دیده می شود توسط برخی از کارشناسان به عنوان تعویض بازی واقعی است.

“حتی اگر چند ماه پیش ما گرفته بود دراماتیک اقدام به توسعه این نوع از فن های آن را بهتر است” گفت: احمق این متخصص طب اورژانس در مینه سوتا است. “اگر من تا به حال یک ونتیلاتور که هزینه از $4000 به جای $16,000, من می خواهم در شکل بهتر است. ما می توانید خرید خیلی بیشتر از آنها است.”

کلر پرلمن کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im