tarjomano سایت ترجمه تخصصی

گزینه های قیمت گذاری و پرداخت
پرداخت با کلمه
طرح پرداخت هر کلمه برای پروژه های کوچکتر و یک طرفه بسیار خوب کار می کند. قیمت ها همچنین می توانند به مواردی از قبیل نوع محتوا ، زبان و محدوده زمانی مورد نیاز شما بستگی داشته باشند. از همه مهمتر ، شما هنوز هم می توانید از مزایای ابزارهای رایگان مانند حافظه ترجمه ذخیره شده برای بار دیگر ، به علاوه مدیریت پروژه آنلاین ، و گزینه های واژگان لغات و رزرو شده برای کمک به سازگاری و سبک بهره مند شوید.

پرداخت توسط شخصیت
بسیاری از مشتریانی که به یک زبان مبتنی بر کاراکتر مانند چینی ساده شده ، چینی سنتی ، ژاپنی یا کره ای محتوا دارند ، می توانند تعداد زیادی از کلماتی را که در ترجمه نهایی آنها به دست می آید تخمین بزنند. شما می توانید در هر زمان با یکی از تیم های تولیدی ما یا مدیر حساب کاربری صحبت کنید. آنها مزایای اضافی از پرداخت شخصیت را توضیح می دهند و تمام گزینه های بهترین قیمت شما را کشف می کنند.

پرداخت با ساعت
اگر حجم زیادی از مطالب را دارید که به سرعت ترجمه نیاز دارند – سرعت ترجمه در هر ساعت خوب کار می کند – و به طور مرتب به ترجمه نیاز دارید. این گزینه طولانی مدت ایده آل است. پیوند دادن زمان لازم برای تکمیل کار ترجمه با هزینه اقتصادی ترجمه واقعی به این معنی است که ما باید سریع پیش برویم بدون اینکه کیفیت را از دست بدهیم. ترجمه های خود را سریعتر و کمتر دریافت می کنید.

http://tinyurl.com/wlmgv6u
https://rebrand.ly/04yhh7c
https://bit.ly/3bZBFDX
https://xip.li/I2Zady
https://is.gd/wnngyY
https://v.gd/sm1e71
https://v.ht/qa9v
https://plink.ir/7Rkgy
https://u.nu/eb7vd
https://clck.ru/MrLrQ
http://ulvis.net/ucFe
https://cutt.ly/CtHL8hO
https://shrtco.de/9Kdn
http://tny.im/UPFX0

منبع: https://cutt.ly/ktHL8jy