Tammy متهم Kelsey داشتن یک مشکل مصرف الکل در ‘کارشناسی’


Tammy The Bachelor
تامی در کارشناسی ABC

پیتر وبر مواجه شد و با بی پایان درام در طول چهار شنبه, فوریه 3 سه دقیقه قسمت از لیسانس.

پیش از گل رز, مراسم پیتر و Alayah توافق کردند که درام او با زنان دیگر بیش از حد بود برای آنها را به شکل یک اتصال. او اطمینان داد که او یک شخص خوب قبل از ارسال ، پیتر سپس عذرخواهی به باقی مانده کنندگان برای دعوت Alayah در وهله اول. او حذف Deandra, ساوانا و Kiarra در طول مراسم رز.

این گروه سپس عازم کاستاریکا که در آن پیتر آسیب رنج می برد و در طول یک روز از فیلمبرداری. او ساخته شده از برش بر پیشانی اش شوخی که با او جنگیدند پوما در حالی که پیاده روی تا یک آتشفشان. تصاویر و فیلم های خود را نشان داد واقعی حادثه: او با ضربه سر خود را به سبد خرید گلف و ناودان های شیشه ای به پیشانی اش. او دریافت 22 بخیه و پانسمان.

Peter Weber Accident The Bachelor
Giphy

بعد پیتر و سیدنی پیوند خود را در یک تاریخ. او اعتراف کرد که او بهترین چهره در خانه و bragged در مورد شیمی فیزیک. سیدنی بعد از باز کردن در مورد برخورد با نژادپرستی و عدم ارتباط با پدرش. پیتر به او رز و دو نفره ساخته شده در یک استخر.

در ضمن Kelsey رشد عاطفی به عنوان او را تماشا پیتر توسعه ارتباطات با دیگر زنان است. او حسادت بدتر شده در حالی که از دیدن پیتر و ویکتوریا F. بوسه برای یک جهان وطنی پوشش, شلیک در گروه تاریخ. تامی گفت: پیتر در پارتی بعد از کنسرت که Kelsey — چه کسی گفت که او در حال سقوط در عشق با او تا به حال یک “فروپاشی روانی” و گریه میکرد و “نوشیدن بیش از حد” پس از پیدا کردن در مورد سیدنی تاریخ.

Tammy The Bachelor
تامی در کارشناسی است. Giphy

Kelsey انکار کرد که او ناپایدار و به جای آن اعلام کرد که او تنها یکی از آسیب پذیر بودن. او همچنین گفت که پیتر او را به او اطلاع اگر این وضعیت شد بیش از حد برای او که مسئولیت رسیدگی به. به نوبه خود او به پایان رسید تا به این تاریخ گروه رز به هانا ان.

Kelsey گریستم دوباره در حالی که مقابله با تامی در مورد اظهارات او به عنوان تامی به او هشدار داد در مورد استفاده از الکل به عنوان یک مکانیسم مقابله. Kelsey رفت به خانه پیتر به اسکواش Tammy این اتهامات که او تا به حال یک مشکل آشامیدنی و یا در زمان قرص. او با قدردانی از حرکت به طوری که او به Kelsey رز قبل از مراسم.

قبلا در این قسمت پیتر و کلی موانع خود را در یک تاریخ. او شک دارد که آنها در همان صفحه اما او استدلال او می تواند آنها را ببینید “مانند درگیر” در پایان. او وعده داده شد که با سرکوب احساسات خود را پس از پیتر به او افزایش یافت.

Peter Kelsey The Bachelor
پیتر و Kelsey در کارشناسی است. Giphy

هنگامی که پیتر لغو مهمانی, همه چیز رفت ریل با برخی از سرزنش Kelsey. Tammy ادعا کرد که ویکتوریا P. آغاز قرص شایعه که ویکتوریا P. تکذیب کرد. Tammy سپس خود را از دست داده سرد در سیدنی برای ترغیب او به بحث در مورد زنان دیگر به پیتر.

Tammy قطع رز مراسم به دفاع از خودش است. Mykenna پس از آن نیز کشیده پیتر گذشته به دولت مورد او برای ماندن. Shiann و Lexi شد و سپس به خانه فرستاد در طول مراسم رز.

لیسانس ايران در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET. یکی دیگر از قسمت جدید خواهد شد پنج شنبه, فوریه 5 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de