در نظر گرفتن محلی اقدام علیه نژادپرستی

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که پرداختن به روابط در خانه آغاز می شود.

OZY منحصر به فرد تاون هال تلویزیون نشان می دهد در همکاری با تاریخچه زمان در حال حاضر: مسابقه و وضوحاست و در حال حاضر در دسترس برای جریان آنلاین در اینجا.

  • مبارزه با نژاد پرستی شروع می شود در سطح فردی با داشتن یک نوع جدید از “صحبت کردن با کودکان در مورد نیاز به تغییر.
  • محلی انتخاب رهبران بزرگترین تفاوت در سیستم قضایی بنابراین تعامل وجود دارد.
  • حرکت از حال و نژادپرستانه خود را به طور فعال با به چالش کشیدن نژادپرستی.

چه می توان کرد ؟ این سوال شده است که بر روی بسیاری از لب ها در سراسر کشور از چند هفته گذشته. لحظه ای به نظر می رسد رسیده برای تغییر, به عنوان مردم در سراسر اجتماعی و فرهنگی و حتی سیاسی تقسیم متحد در اطراف یک نگرانی مشترک در مورد نژاد پرستی و پلیس در امریکا است. شده است وجود دارد “یک فوران آگاهی” به عنوان کمدین و فعال آماندا Seales قرار داده و آن را در زمان در حال حاضر: مسابقه و وضوحمیزبانی OZY Editor-in-Chief کارلوس واتسون. “همانطور که می دانید با یک آتشفشان,” او گفت: “هنگامی که آن فوران آن را برای همیشه لطفا برای تغییر همه چیز آن را لمس.”

اما معنی دار تغییر اتفاق نمی افتد تا زمانی که از آن تراوش می کند به هر گوشه و مخفیگاه از جامعه است. و این نمی تواند اتفاق می افتد اگر تنها تغییر اتفاق می افتد در شهرهای بزرگ و یا در دولت فدرال است. این چیزی است که جانی ویلیامز 34 ساله دانشجوی کارشناسی از شمال ویرجینیا نگران پرسیدن اگر هر یک از تاون هال اعضا و یا مخاطبان نوشته بود به خود عضو کنگره در حمایت از لوایح مانند امت تا Antilynching عمل می کنند. “اگر شما نیست که شما را از سن, سپس شما در حال ریاکارانه. این است که بسیار ریاکارانه گفتگو.”

من تماس بگیرید در [سایر] مردم سفید است که ما را سیاه آزادسازی بخشی از زندگی روزانه ما است.

مت president carter, بازیگر و فعال,

همانطور که برای کسانی که التماس برای یک طرح به آدرس روابط? “با تمام احترامی که وجود دارد در حال حاضر یک طرح” ویلیامز گفت: و همانا که طرح آغاز می شود در جوامع محلی و نمی تواند در مکالمات آنلاین. در اینجا فقط چند نمونه از راه های که مردم عادی می توانید درگیر در راه فوق العاده ای.

باید این مسابقه صحبت, ” اما متفاوت

برای بیش از حد طولانی, سیاه, پدر و مادر مجبور به شانه بار هشدار فرزندان — جوان مردان سیاه و سفید به طور خاص — به فوق العاده مراقب باشید در هنگام برخورد با پلیس است. اما یک مکالمه جدید نیاز دارد ایجاد می شود: یکی در اطراف به طور فعال در پیاده سازی سیستم است که باعث می شود “بحث” لازم است در وهله اول. که دیدگاه جمال Thompson, یک مرد سیاه پوست که 17 ساله پسر Jalen سازماندهی یک اعتراض در شهر خود از اوفالن میسوری که به پایان رسید از جمله بیش از 2000 نفر است.

“من احساس می کنم شکست خورده اند مثل من کاهش یافته است توپ” تامپسون گفت. “هنگامی که صحبت کردن در مورد خشونت پلیس به جای فقط به او گفت: چیزهایی مانند نگه داشتن دست خود را بر روی داشبورد را ندارد و هر گونه حرکت ناگهانی” من باید شده اند موثر تر در تلاش برای تغییر چیزهایی که در جامعه به طوری که او نمی خواهد که به از طریق همان چیزهایی که من انجام داد.”

دیگران باید در این مسابقه صحبت بیش از حد. مخاطبان عضو هدر Riggins ذکر است که فرزندان او “نمی بینید رنگ” — یک هدف در نظر گرفته شده اما در نهایت یکی که نتواند علامت گفت Jemele هیل یک خبرنگار در مسابقه ورزشی و دیگر موضوعات در اقیانوس اطلس. “شما می خواهید آنها را برای دیدن رنگ … شما آنها را می خواهید به درک زیبایی و نکات دقیق وظریف از فرهنگ های دیگر و درک کنند که چرا آنها متفاوت است.” ما می توانید تمام آموزش هر یک از دیگر تفاوت های ظریف از مسابقه و همچنین چالش هایی که فرهنگ آمریکایی تحمیل بر مردم از رنگ.

احساس نمی مجهز به صحبت کردن بالای سر خود را ؟ وجود منابع فراوان. شما می توانید شروع به بچه های جوان با Ibram X. Kendi مدیره کتاب زاد نژادپرستی کودک و تماشای “مخلوط: رنگارنگ داستان” در یوتیوب. بچه های بزرگتر می توانید از این فصل کتاب زندگینامه nonwhite تاریخ سازان,

پیوستن به پلیس تخته و نگه وکلای منطقه پاسخگو

زمانی که هل دهنده Ahmaud Arbery بود به ضرب گلوله توسط دو مرد سفید در گرجستان در ماه فوریه مورد تقریبا نمی بینم نور روز پس از منطقه محلی وکیل هیچ “زمینه را برای بازداشت.” با وجود این واقعیت است که قاتلان او تا به حال من کاین Arbery گوشه او را در حالی که او دویدن و در نهایت به ضرب گلوله کشته او را در وسط خیابان — در آنچه در فیلم به نظر می رسد مدرن و مجازات.

انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 خواهد بود مهم است. اما انتخابات محلی نیز موضوع و با توجه به خشونت پلیس و عدالت کیفری اصلاحات رای گیری در منطقه وکیل نژادها می تواند بسیار مهم را به مطمئن شوید که در خدمت عدالت است در موارد شبیه به این. به عنوان تپه اشاره کرد بسیاری از جامعه پلیس تخته سرنشین دار توسط ساکنان محلی به این معنی است که مردم عادی می توانند به طور مستقیم در برگزاری مقامات پاسخگو باشد. “بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد درست در زیر بینی خود را” هیل گفت و آن را هر یک از ما مسئولیت برای اطمینان از بی عدالتی مجاز نیست برای سوار شدن انتخاب نشده است.

اجازه دهید ‘من نمی نژادپرستانه’ تبدیل ‘من ضد نژادپرستانه’

نژاد پرستی است و نه فقط یک مشکل برای جامعه سیاه و سفید. مردم از رنگ هستند که اغلب هدف خود اما کار مبارزه با آن نامگذاری آن از تغییر شکل قلب و ذهن آغاز می شود و با مردم و با کسانی که در قدرت. “من تماس بگیرید به [دیگر] مردم سفید است که ما را سیاه آزادسازی بخشی از زندگی روزانه ما است. مگر ما که این چیزها را فقط نگه داشتن در ادامه و ما نمی توانیم با تعجب به آنها گفت:” مت president carter, یک بازیگر و فعال که بازی یک نگهبان در Netflix بکشد Orange Is the New Black. که کار به ناچار به این معنی نیست که یک ناظر منفعل نژادپرستانه موسسات و افراد — “I am not racist” — اما در عوض به طور فعال مبارزه علیه این نیروها. در اصل بودن ضد نژادپرستانه قابل مشاهده در راه است.

تجدید نظر خود را به دایره دوستان

ما در حال صحبت کردن در مورد خود را در Facebook لیست دوستان در اینجا: فکر می کنم سخت در مورد که شما در برقراری ارتباط با و ببینید به طور منظم. چگونه بسیاری از کسانی که مردم خود را به اشتراک بگذارید پوست? شانس هستند اکثریت قریب به اتفاق انجام دهیم. تحقیقات نشان می دهد که 91 درصد از سفید آمریکایی در محافل اجتماعی سفید هستند در حالی که 83 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید’ محافل اجتماعی سیاه و سفید هستند.

پیدا کردن دوستان جدید را می توان روی حیله و تزویر ، اما اتصال از طریق منافع مشترک اتفاق می افتد با مردم از هر نژاد اگر شما در حال ساخت یک تلاش است.

همچنین, اگر شما سیاه و سفید نیست و شما باید یک دوست با آنها شما نیست به خصوص نزدیک نیست متن آنها را از آبی به آنها را بپرسید اگر آنها در حال انجام خوب با همه که رفتن. آن را آزار دهنده به بسیاری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>