نگاهی که! Kylie Jenner, Claps, پشت در, ترول انتقاد او پست-Baby بدن

چسبیده برای خودش! کایلی Jenner ناودان رسانه های اجتماعی, ترول که تا به حال چیزی در مورد او می گویند نوزاد بعد بدن.

هنگامی که یک فن حساب ارسال شده رجعت عکس در چهارشنبه 15 آوریل از Keeping Up With the Kardashians ستاره 22 ساله در سال 2017 کارخانه قند باز کردن در لاس وگاس برخی Instagram کاربران اظهار نظر در مورد چگونه “لاغر” واقعیت ستاره نگاه کرد. یکی نوشت: “او بهتر است.”

آرایش مغول کف بازگشت, پاسخ, “من birthed یک کودک.”

لس آنجلس بومی و او پس از آن-پسر Travis Scottاستقبال خود نوزاد دختر, Stormi در فوریه 2018 پس از نگه داشتن Jenner بارداری تحت کاری ادامه داده اند. “بارداری شده است, زیبا ترین توانمندسازی و زندگی در حال تغییر تجربه من در تمام زندگی من و من در واقع رفتن به آن را از دست” کایلی لوازم آرایشی خالق نوشت طریق Instagram در آن زمان است. “من هرگز احساس عشق و شادی مثل این من می تواند پشت سر هم!”

Kylie Jenner Claps Back at Troll Criticizing Her Post-Baby Body
کایلی Jenner مت بارون/شاتر

دو ماه بعد زندگی از کایلی آلوم نشان داد او در یک رژیم غذایی. “من نیاز به از دست دادن 20 پوند, اما این فقط به نظر می رسد بیش از حد خوب!” کایلی خالق پوست گفت: در فروردین سال 2018 اسنپ چت تصویری از خود, دوست, پخت رول.

خواهر Khloé Kardashian نیز بدن-شرمنده پس از استقبال از او و تریستان تامپسون‘ثانیه پدر درست است در حال حاضر 2 که همان ماه است.

“به طور کامل بیش از مامان/بدن shamers! زنان را انتخاب کنید که 2 وقت خود را پس از عزیزم من خیلی افتخار می کنم!” این انتقام بدن میزبان 35 توییتی در ماه اوت سال 2018 است. “زنانی که انتخاب می کنید به کار کردن پس از عزیزم من خیلی افتخار می کنم! همه ما باید انجام دهید چه چیزی بهترین را برای ما! لطفا b نوع 2urself! مبارک مامان باعث می شود برای یک کودک مبارک! عشق خود را در روند.”

این قوی به نظر می رسد بهتر است برهنه نویسنده در ادامه به نوشتن “ما آنقدر خودمان. لطفا با سفر خود را. اصلا مقایسه شما را به هر کس دیگری. حق با شما باشد که در آن شما نیاز به به! شما شگفت انگیز!! شما شایسته!!!”

همانطور که برای Kourtney Kardashian, the پوش, خالق, 40, “پذیرای” منحنی او پس از استقبال کودکان و نوجوانان ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت 5 — به همین دلیل است که او را به جرم هنگامی که طرفداران این باورند او باردار بود با بچه شماره 4 در اوایل این ماه.

“من می دانستم که من نمی نگاه باردار در نظر من” Kourtney توضیح داده شده در یک شنبه Instagram ویدئو زندگی می کنند. “من باردار شده و سه بار. من می دانم آنچه من بدن به نظر می رسد مانند وقتی که من باردار هستم. به من آن را بسیار زنانه به منحنی و من در آغوش من بدن.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>