را در فضا ایجاد فضای با Roxane گی

چرا شما باید مراقبت از

زیرا زمانی که هیچ کس دیگری آن را انجام دهید گاهی اوقات شما را مجبور به انجام آن خودتان.

بهترین-فروش مقاله, مجموعه, بد فمینیستیارائه می دهد دیدگاه او به عنوان عجیب و غریب یک زن در میان سفید جنس مخالف روایت از فمینیسم. اما Roxane Gays کار را متوقف نمی وجود دارد. 45 ساله نوشته است marvel’s پلنگ سیاه جهان به وجود در جهان mentality magاو به کاوش در جزر و مدی از تصویر بدن در گرسنگی: خاطرات از (من) بدناو را ترک کرده است خوانندگان آرزوی خود را کوتاه و مجموعه داستان تا به حال هرگز به پایان است. ما با گی — یکی از OZY را 86 “فرشته مشکل” به بحث در مورد کار او و میراث. این مصاحبه شده است شیر تغلیظ شده.

چگونه تربیت خود را در اوماها, فرم نمایش خود را و هویت?

Roxane گی: در حال رشد در غرب به عنوان یکی از دو خانواده در محله ما به من اطلاع زیادی در مورد مسابقه برای من. آن را به سمت چپ علامت آن برای اطمینان حاصل کنید. همچنین کودک از مهاجران هائیتی و دانستن است که آنها تا به حال برای غلبه بر بسیاری برای من به رشد تاثیر زیادی به من. از آنجا که من فکر کردم زیادی در مورد این واقعیت است که همه متولد نشده است و با همان مزایا. نژادپرستی در همه جا و همه چیز کاملا.

هنگامی که شما شروع به نوشتن?

من شروع به نوشتن وقتی که من 4 سال است. من بسیار خوش شانس به پدر و مادر و کسانی که به حمایت من منافع خلاق. که نوع پشتیبانی می رود راه طولانی هنگامی که شما یک نویسنده جوان. قدیمی تر من رو بیشتر به طور جدی من در زمان خودم به عنوان یک نویسنده. آن را واقعا شروع به گرفتن شاید 10 یا 15 سال پیش.

شما صحبت های زیادی در مورد تقاطع در کار خود را. چگونه می توانم به شما فکر می کنم این از دست رفته در جامعه امروز?

ما باید به یاد داشته باشید که هیچ کس فقط یک چیز است. ما اصلا خودمان جدا از زمانی که ما به مکان های. ما باید به درک آنچه در آن به معنی مجموعه ای از هویت و مسائلی که مردم از کسانی که دیدگاه های مختلف.

مردم تمایل به بسیار کوته بینانه و به نظر می رسد تنها می خواهم به بحث در مورد مسابقه. مردم فکر می کنم “که بیش از حد” و یا “بیش از حد پیچیده است.” اما پیچیده نیست چرا که مردم زندگی خود را intersectional زندگی هر روز. آنها نیاز به توقف در حال مرعوب آنچه آنها فکر می کنم به عنوان ایده های پیچیده.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم در مورد نمایندگی خود را در محل کار ؟

نمایندگی همیشه مهم است چرا که مردم شایستگی خود را در رسانه ها مصرف می کنند. آن را بهتر اما وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. این واقعا مهم است به یاد داشته باشید که. من همیشه می خواهید مطمئن شوید که من به نمایندگی از یک نسخه از زنانگی و نه کلیت آن. که متاسفانه آنچه مردم سفید و سازندگان تمایل به انجام, به عنوان اگر نوشتن از یک موضوع و موقعیت است که به منظور نشان دادن هر کس دیگری که سهام که هویت و به اشتراک گذاری این دقیقا همان تجربه است. که چگونه آن را با این نسخهها کار; ما شامل انبوه.

هنگامی که اولین بار شما را دیدم خود را نشان داده و در هر کار است ؟

من دیده ام بخش هایی از خودم در محل کار, اما من هرگز دیده می شود من تمام خود وجود دارد. که خوب هر چند چون شاید من ایجاد آن خودم. من فکر می کنم من شروع به دیدن چیزی از خودم در آثار تونی موریسون و آلیس واکر برای اطمینان حاصل کنید.

چگونه می توانم شما را درک نقش خود را به عنوان یک نویسنده از نظر حقوق بشر کار می کند ؟

مردم عشق به می گویند که آنها در حال دادن به “بی صدا یک صدا.” بدون شما نمی. که چنین چیزی وجود ندارد. هیچ کس بی صدا. مردم ممکن است نه محل به استفاده از صدای خود را اما همه یک صدا. بنابراین من همیشه سعی کنید به کار از آن موقعیت است. گاهی اوقات آن را بهترین برای من به من قرض بدهید من پلت فرم برای آنها را به استفاده از صدای خود را به جای گیریم به آنها صحبت می کنند. واقعیت این است که برخی از مسائل وجود دارد که من می توانم صحبت می کنند و برخی که نمی توانم. بنابراین مهم است که برای مردم به دریافت اطلاعات صحیح من باید کمک به تقویت صدای که می دانید بهترین کار.

من همیشه می خواهید مطمئن شوید که من می دانم زمانی که به صحبت می کنند و من می دانم که زمانی که برای گوش دادن.

شما به چه چیزی افتخار در زندگی حرفه ای خود را?

من فکر می کنم من بیشتر افتخار از این واقعیت است که من ممکن است برای اولین بار به رسیدن به چیزی در عرصه های مختلف اما من نه آخرین. من واقعا اختصاص داده شده به مربیگری نویسندگان و من همیشه سعی کنید برای به اشتراک گذاشتن فرصت با آنها را به عنوان آنجا که ممکن است.

گام بعدی برای شما ؟

من کار بر روی یک کتاب به نام چگونه بود شنیده امکه می آید در سال آینده. به عنوان من همچنان به نوشتن من فکر کردن در مورد زندان و پلیس لغو و تلاش برای آموزش خودم در مورد آن. من هم واقعا علاقه مند به پرداختن به جمعیت بی خانمان در لس آنجلس. این مسخره است که این شهرستان با ثروت بسیار است unhomed جمعیت به عنوان قابل توجهی به عنوان کار می کنیم. من واقعا امیدوارم که مردم توجه به unhomed جمعیت در شهرهای خود و خود را نگه دارید مدنی رهبران مسئول آن است. به این افراد خانه است. آن است که سخت نیست. هنگامی که شما ببینید کسی که شفاعت در خیابان شما باید چیزی در مورد آن انجام. مردم نیاز به پول و یک سقف بالای سر خود را و آن. آنها نمی نیاز به دین آنها نمی نیاز به مشاوره آنها نمی نیاز به آموزش های شغلی. آنها نیاز به پول. بنابراین من در تلاش برای کمک به آن است.

چه مردم غلط در مورد فعالیت و حقوق بشر کار می کند ؟

بسیاری از مردم مانند آن را به غیر ممکن است” و این که نمی انجام هر چیزی. دادن تا چیزی قبل از آن حتی فرصت داده شده است که به طور افراطی بی فایده.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم در مورد میراث خود را?

من فکر نمی کنم از نظر میراث, اگر چه من آگاه هستم که من را در برخی از نقطه. من همیشه می خواهید مطمئن شوید که من می دانم زمانی که به صحبت می کنند و من می دانم که زمانی که برای گوش دادن. و من مطمئن شوید که برای برجسته کردن صدای دیگر تا آنجا که اگر نه بیشتر از من چون من به سادگی یک صدا در کنسرت با بسیاری از صداهای دیگر که سزاوار فقط به عنوان به رسمیت شناختن برای کاری که آنها انجام می دهند در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>