T-Pain بازده به نقاب خواننده’ — Plus که تاکو?

OG نقاب خواننده است! فصل 1 برنده T-Pain پیوست قضات جنی مک کارتی, Robin Thicke و نیکول شرزینگر برای روز شنبه, آوریل 4 قسمت و او ثابت کرد که می داند که یک چیز یا دو مورد قضاوت!

برای این هفته سرنخ تاکو, زن سبک و جلف قورباغه و موز بود “دوستان” به نکات در طول فیلم خود را — چیزی که بسیار مفید بود و از طریق آن تمام. در حالی که قورباغه را انتخاب دیرین دوست زن به رها کردن برخی از نکات (در لباس مبدل) در مورد دوران کودکی خود را به هر کسی نمی رفت و با مردم از خود گذشته است.

موز به عنوان مثال انتخاب دو نفر از دوستان — که به نظر می رسید به بچه خود. نه آشکار شد در طول پنج شنبه را نشان می دهد.

به جای تاکو آشکار — و قضات به طور کامل شوکه کرد. جلوتر از او دریدن آنها نشان داد نهایی را حدس بزند. در حالی که شرزینگر, 41, حدس زده Barry Manilow, Jeong, 52 و Thicke, 42, حدس زده مارتین کوتاهو McCarthy, 47, حدس زده جری اسپرینگر. در ضمن رپ مهمان, قاضی, 34, حدس زده , Kelsey Grammer.

هفته آینده گروه C معرفی خواهد شد به عنوان زن سبک و جلف قورباغه و موز حرکت به نهایی 9 و پیوستن به گروه یک ببر سفید, کانگورو, و لاک پشت.

حرکت را از طریق گالری زیر به صورت تمام سرنخ ها از این قسمت و برای پیدا کردن هویت تاکو!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>