نژادپرستی نظاممند به شمار بسیار بیشتری خطرات بهداشت عمومی از اعتراضات علیه خشونت پلیس

خطرات مطرح شده توسط صدها نفر از مردم ایستاده شانه به شانه راهپیمایی, شعار, و گاهی اوقات دیوانه وار در حال فرار از خشونت پلیس با هم در طول یک بیماری همه گیر واقعی هستند. و این ممکن است درست است که برخی از کارشناسان بهداشت عمومی پیش بینی کرده اند که این هفته از اعتراض به خشونت پلیس که جاروب کشور — و جهان — در پی جورج فلوید را به قتل خواهد بود و به دنبال آن موج جدیدی از کروناویروس عفونت. آن را کمک کنید که پلیس شده اند ايميل نیاز به پوشیدن ماسک به ذکر تیراندازی چماقی فلفل-پاشش کشتار با گاز اشک آور ضرب و شتم و کشتار معترضان.

در عین حال هر آنچه که ممکن است اثرات این اعتراضات در Covid-19 میزان عفونت است که باید روشن شود در ظرف چند هفته آنها احتمالا نمی خواهد بازی عظیم و قابل اندازه گیری تلفات که این ویروس در حال حاضر ساخته در جوامع از رنگ. مردم سیاه و سفید در ایالات متحده در حال حاضر در حال مرگ از Covid-19 2.4 برابر رای از مردم سفید. اگر ویروس تحت تاثیر قرار بود آنها را در نرخ پایین تر که در آن کشته سفید مردم در طول چند ماه گذشته 13,000 آمریکایی های سیاه و سفید هنوز هم زنده است. در شهر نیویورک, سخت ترین ضربه بخش از کشور, Latinos در حال مرگ هستند حتی نرخ بالاتر از آمریکایی های آفریقایی تبار. و نه هر پرش در مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید عفونت با توجه به این تظاهرات آمده در هر نقطه در نزدیکی 75,000: برآورد محافظه کار از تعدادی از افرادی که دچار مرگ و میر قابل پیشگیری و یا “بیش از حد مرگ و میر زودرس,” هر سال با توجه به یک مطالعه 2014.

چندین معقول نظریه ها در مورد چرا این ویروس در خدمت آن بدترین بدبختی خطوط نژادی. مردم سفید در آمریکا با احتمال بیشتری قادر به کار از خانه کمتر احتمال دارد که ضروری مشاغل قرار داده است که آنها را در تماس با افراد دیگر و کمتر احتمال دارد به زندگی در خانواده شلوغ. در نیویورک, آنها همچنین بیشتر احتمال دارد که صرفنظر از شهر و فرار از مناطقی که خطر سرایت بود ،

اما coronavirus ضربه سیاه و سفید و قهوه ای مردم سخت ترین بخشی به این دلیل که آنها در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به در سلامت فقیر به دلیل نژادپرستی نظاممند به عنوان ژاکلین پاترسون مدیر ارشد محیط زیست و آب و هوا برنامه عدالت از NAACP گفت: اعضای کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه در روز سه شنبه. نژادپرستی است “throughline که imperils ما در هر نوبت فقط در شرایطی مانند بلایای اما تنها زمانی که ما در حال قدم زدن در یک پارک خرید در فروشگاه پیاده روی پایین خیابان خواب در یک خوابگاه,,,, راهرو, خواب در اتاق خواب خود در خانه خود ما و یا فقط به تنفس هوا” پترسون گفت: در مجازی جلسه این کمیته که با تمرکز بر نامتناسب تاثیر Covid-19 در, عدالت زیست محیطی جوامع است.

در طول بیش از سه ساعت از شهادت و سوالات پترسون و مصطفی سانتیاگو علی معاون رئیس جمهور در فدراسیون ملی حیات وحش توضیح داد که چرا بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور در تلاش بودند به تنفس و قبل از coronavirus رسید. سیاه مردم هستند احتمال بیشتری برای زندگی در نزدیکی آلاینده امکانات بیشتر به طور مستقیم تحت تاثیر سوزاندن سوخت های فسیلی بیشتر احتمال دارد به کمبود آب تمیز بیشتر احتمال دارد به مرگ از آسم و بالاترین نرخ مرگ برای بسیاری از سرطان ها.

آمریکایی های آفریقایی تبار’ بار بیشتر از آلودگی هوا ارائه می دهد شاید منطقی ترین توضیح خود را بالاتر Covid-19 نرخ مرگ و میر. در مقایسه با جمعیت کلی سیاه آمریکایی ها در معرض 1.5 برابر بیشتر ذرات کوچک بیت میکروسکوپی آلودگی هوا است که می تواند Covid-19 کشنده تر با توجه به مارس مطالعه از محققان در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد.

در حالی که آلودگی ذرات به وضوح آسیب ریه ها که همچنین یک هدف اصلی جدید coronavirus علت ریشه نامتناسب قرار گرفتن در معرض این آلودگی است همان سیستماتیک بی عدالتی است که منجر به Floyd مرگ است. “سیاه جوامع در حال برخورد با نژادپرستی نظاممند است که آلوده پلیس در جوامع ما است که به معنای واقعی کلمه خفگی ما را به مرگ” گفت: علی که مشغول به کار در, عدالت زیست محیطی در سازمان حفاظت محیط زیست برای 24 سال و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، علی با اشاره به این که با معکوس 100 محیط زیست, قوانین, دولت فعلی نشان از همین بی توجهی به سلامت به عنوان برخی از خشونت پلیس و داشتن برخی از اثرات مشابه. “نورد از محیط زیست قوانین و مقررات است و ما نفس نفس زدن برای هوا” گفت: علی. “هنگامی که ما می گویند” من نمی توانم نفس بکشم ” ما به معنای واقعی کلمه نمی تواند نفس بکشد.”

Rockaway Parkway in Canarsie, Brooklyn, on Tuesday, May 19, 2020. With New York City's official number of new virus cases waning and a push on to expand testing capacity with a goal of lifting some restrictions on daily life next month, a new study suggests the city may be undercounting how many New Yorkers have contracted the virus. (John Taggart/The New York Times)

مردم در یک Rockaway پارکوی در Canarsie بروکلین در سهشنبه, مارس 19 سال 2020 است.

عکس: جان Taggart/نیویورک تایمز/Redux

در حالی که سخت ضربه جوامع به طور کلی نرخ بالاتری از شرایط است که آنها را ترک به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس مانند فشار خون بالا و دیابت آنها نیز اغلب بالاتر از نرخ های به ظاهر نامربوط مشکلات سلامتی. در شهر نیویورک محله با بالاترین Covid-19 نرخ مرگ رنج می برند بالاتر بار در سراسر هیئت مدیره از حداقل مناطق آسیب دیده. در Canarsie محله با بیشترین میزان مرگ ناشی از ویروس — 628 در هر 100000 نفر — مرگ و میر نوزادان است که بیش از شش بار که از این منطقه با شهر کمترین نرخ روستای گرینویچ/سوهو با توجه به شهر نیویورک اخیر آمار حیاتی. میزان آدمکشی در Canarsie است که 15 بار در شهرستان, پایین ترین نرخ, است که در شرق فوقانی جانبی. در جزیره ادم ساده لوح است که این شهر در جایگاه سوم ویروس مرگ و میر, نرخ مواد مخدر-مرگ و میر ناشی از این است که چهار برابر بالاتر از در بالای سمت شرق. در دور Rockaway که دوم بیشترین میزان مرگ ناشی از این ویروس امید به زندگی است 76.9 سال: تقریبا 10 سال کوتاه تر از 86.7 سال به طور متوسط در روستای گرینویچ/سوهو.

همراه با مسابقه و درآمد نیز به وضوح نقش به عنوان رهگیری قبلا گزارش شده است. در شش شهر نیویورک کد پستی با بالاترین نرخ مرگ و میر از coronavirus متوسط درآمد خانوار به طور متوسط $41,854 کمتر از یک چهارم متوسط درآمد خانوار در باتری پارک و منطقه مالی که هیچ گزارش مرگ و میر ناشی از ویروس است. و در کد پستی با این شهر بالاترین coronavirus نرخ مرگ و 11239 در Canarsie, متوسط درآمد خانوار است $26,275 کمتر از یک پنجم از آنچه در آن است در کد پستی با هیچ coronavirus مرگ و میر و کمتر از یک دهم از درآمد متوسط در باتری پارک کد پستی با کمترین متوسط درآمد خانوار.

اما در طول همه گیر, تلاش برای قرار دادن خطرات ناشی از این تظاهرات در چارچوب این بیشتر نیروهای است که مردم ترک از رنگ بیشتر در معرض انواع تهدیدات سلامت — از خشونت پلیس به کروناویروس جدید و مشکلات اساسی است که آنها را بیشتر در معرض آن — ملاقات با واکنش شدید. پس از بیش از 1000 کارشناسان بیماری های عفونی امضا نامه ای سرگشاده تخمگذار از دستورالعمل های امن برای اعتراض و خواستار به رسمیت شناختن سفید برتری به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی در مه 31 محافظه کار حقوقی وبلاگ Volokh متهم کارشناسان بهداشت و بسیاری از آنها به حمایت از اعتراضات پس از تماس با توجه به تهدید سلامت مطرح شده توسط pro-مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشایی تظاهرات در مارس بودن منافقان.

اپیدمیولوژی گرگ Gonsalves که امضا نامه و ابراز همدردی با معترضان علیه خشونت پلیس بود به نام خیلی بدتر است. “در طول هفته گذشته من و بعد فورا رفت واز بسیاری از ‘مرگ جان کندن’ ایمیل” Gonsalves توییتی روز دوشنبه پس از گفت و غیاب که هر گونه عفونت های جدید که تظاهرات ممکن است تولید paled در مقایسه با بزرگتر رانندگان از این بیماری همه گیر. در توییتر Gonsalves روشن ساخته است که چرا مقامات منتخب نتوانسته اند به اندازه کافی پاسخ به Covid-19 شیوع بیماری در زندان ها و زندان و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و پرستاری امکانات “ما تمام شده است قرار داده و به مراتب بیشتر در معرض خطر این بیماری همه گیر ما رهبران سیاسی از سوی مردم در خیابان ها بیش از گذشته در هفته یا بیشتر.”

Gonsalves می گوید که در حالی که او را نمی توانید کنترل کنید که آیا وجود دارد تظاهرات توده او می تواند کمک به افرادی که حضور در آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. او توصیه می کند با پوشیدن ماسک صورت با استفاده از ضد عفونی کننده دست ماندن در یک دایره از دوستان به جای فرز مورد استفاده از طبل و نه از فریاد و همچنین به عنوان تست گرفتن برای coronavirus و خود-جدا اگر ممکن است پس از اعتراض.

که رویکرد — به رسمیت شناختن است که برخی از مردم به ناچار نگاهی به خطرات و سعی کنید برای به حداقل رساندن آنها — یکی بود او آموخته است که از دهه ایدز فعالیت. پس از کشف که HIV منتقل شد, جنسی, “انتخاب شد هرگز رابطه جنسی دوباره برای بقیه عمر خود را و یا کشف کردن برخی از راه را از طریق آن” Gonsalves به من گفت. این بار به عنوان خشم در مورد نژادپرستی نظاممند منفجر شده به جرم خیابانی, فعالیت, خطر نیز اجتناب ناپذیر و کاهش خطر لازم است.

“آن را در مورد حباب بسته بندی خودمان را تا زمانی که ما یک واکسن. ما قصد داریم برای پیدا کردن یک راه برای کاهش خطر و یا کاهش آسیب شبیه به رابطه جنسی امن تر. اجازه دهید آن را امن تر زندگی” گفت: جلسه شرکت کردند. با هیچ پایانی در چشم برای هر بیماری همه گیر و یا نژاد پرستی که سوخت آن است که توصیه های اعمال خواهد شد فراتر از تظاهرات. “ما همه فقط تلاش برای کشف کردن چگونه برای زنده ماندن یک طاعون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>