سیستم به روز رسانی: Coronavirus تقویت حاکم گرفتن کلاس در ایالات متحده

ویران شدن همه گیر ویروس های کوروناویروس، جامعه آمریکا را از هم گسستوده است و باعث مرگ بی سابقه و تباهی مالی برای بسیاری شده است. بخش زیادی از تخریب را می توان به شکست دولت ترامپ، که قطع برنامه های نظارت بر بیماری، خودداری از عمل در علائم هشدار دهنده اولیه، کمی برای تامین امنیت لوازم پزشکی مورد نیاز، و حرکت به آرامی به خاموش کردن مرزها را رد کرد.

اما دولت سریعاو قاطعانه عمل کرد تا رفاه اقتصادی ثروتمندترین صاحبان کسب و کار و املاک را تضمین کند، پاسخ سیاستی که نابرابری رو به رشد را تسریع کرده است. در طول دوره همه گیر، کنگره و فدرال رزرو را حفظ کرده است تمرکز لیزر بر روی بالا بر قیمت دارایی در وال استریت، مداخله موفق است که تا حد زیادی حفظ قدرت نخبگان حاکم کوچک است.

خط عمر اولیه به آمریکایی های طبقه متوسط و کارگر، یک مکمل فدرال برای بیمه بیکاری، منقضی شده است. در جای خود، قانونگذاران در حال حاضر با توجه به موج دیگری از کاهش مالیات شرکت ها، هزینه های پیمانکار دفاعی، و دیگر giveaways منافع ویژه است. کمک کافی به خانواده های در حال مبارزه در زمان برای جلوگیری از موج سلب حق اقامه دعوی و سرکوب فقر خواهد رسید؟

امروز به روز رسانی سیستم، مهمان میزبانی شده توسط رهگیری لی فانگ، بررسی همه این مسائل است. ما در مورد اینکه چگونه دولت های دیگر در سراسر جهان به بحران پاسخ داده اند، چه شورش مردمی شکل گرفته از بحران می تواند به اصلاح در حزب دموکرات منجر شود، و چه می تواند انجام شود به پنجه در حال رشد انحصارات شرکت ها و ثروت متمرکز. مهمان ما عبارتند از دیوید دایِن، سردبیر اجرایی چشم انداز آمریکا؛ سارا میلر، مدیر اجرایی پروژه ٔ آمریکایی رهایش اقتصادی؛ و ديمن سيلووِر، مدير سياست هاي AFL-CIO.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im