چای شیرین! کوکی ها! دیدن شایان ستایش می خورد از ملکه حق را از دوش کودک

خرس-y زیبا! Malika حق خود را جشن دوش کودک با خرس عروسکی با مضمون پارتی با حضور بگیرید و یاد دهید Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kylie Jenner و Kris Jenner در شنبه فوریه 8 و شیرین soirée پر شده بود با مقدار زیادی از شایان ستایش می خورد.

بسیاری از مواد غذایی مناسب خرس های مربوط در همراهی با موضوع صمیمی جمع آوری است. برای مثال شش لایه کیک آراسته بود با چند قهوه ای و بژ خرس و همچنین مقدار زیادی از اهل تفریح و بازی, دور, دکوراسیون. قابل توجه شیرینی ایجاد شده توسط Joanie & لی کیک بل ایر کالیفرنیا و حتی شامل یک خوراکی خرس برگزاری بخشی از دسر.

در کنار کیک وجود دارد کل جدول شیرینی برای مهمانان به جشن. عاطفی ارائه شده شامل کیک پاپ طراحی شده برای شبیه مخروط بستنی در حال استراحت بر روی یک قطعه از ورود به سیستم کوکی ها آراسته با مینی خرس قهوه ای با بلوک های اسباب بازی و فردی موس شکلات فنجان صدر با آب نبات دکوراسیون.

حتی نوشیدنی بودند-theme — پیشخدمت گذشت حدود خرس-به شکل عینک پر از چای. نوشیدنی مناسب بود به نام “Beary چای شیرین.”

اگر وجود دارد برخی می خورد که نمی شد دقیقا خرس متمرکز شده بودم حق, 36, زن و پسر بچه در ذهن است. مورد در نقطه: وجود دارد یک بخش خاص از دوش لقب “ملکه است حبوبات هوس” که در خدمت به عنوان اشاره به مواد غذایی از مادر به بود شده است وعده شگفت انگیزی بر روی اکثر. منطقه ویژه چندین قالب های شیشه ای پر شده با انواع حبوبات از جمله Lucky Charms و دارچین نان تست خرد.

حق به یک چشم پر از اشک سخنرانی در حمام که در آن او تشکر زنان در زندگی خود را برای حمایت از خود را از طریق بارداری با تماس پیام کوتاه و آوردن او ناهار.

کالیفرنیا بومی نیز داد و فریاد به او پدر کودک o. t. Genasis (نام واقعی Odis فلرس). “من فوق العاده خدا را شکر به Odis فلورس برای پسر کوچک من,” او گفت: از او 32 ساله سابق.

حق اعلام بارداری در ماه سپتامبر سال 2019 از طریق Instagram ارسال یک عکس از خودش نگه داشتن او مثبت Clearblue تست حاملگی.

“من گوش دادن به قلب من و من تصمیم گرفتم که بقیه زندگی من خواهد بود که بهترین زندگی من” از Keeping Up With the Kardashians استار نوشت: در آن زمان. “من باردار هستم! من نمی دانم وقتی که من فقط می دانستم که یک روز. خدا گفت: نوبت من است و من نمی تواند بیشتر سپاسگزار برای روح رشد می کند که در درون من. من مال تو و تو مال من.”

ما هفتگی اخبار شکست بعد از آن ماه که Genasis بود پدر فرزند خود است.

پایین ببینید بیشتر شایان ستایش می خورد از حق کودک دوش!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im