Sutton Foster: من واقعا افتخار’ به حضور هیلاری داف عروسی

لیزا همیشه وجود دارد برای Kelsey! Sutton Foster gushed مورد شاهد او جوانتر costar هیلاری داف‘s عروسی Matthew Koma.

“این یک راز” بازیگر 44, طعنه به طور انحصاری به ما هفتگی در روز زن لباس قرمز جوایز در روز سه شنبه, فوریه 4, قبل از ریختن برخی از جزئیات آبدار. “این در واقع بسیار زیبا. آن را در خانه اش. آن را فوق العاده صمیمی است.”

Sutton-Foster-Honored-to-Attend-Hilary-Duff’s-Wedding
هیلاری داف و, Sutton Foster حضور جوان برتر در جشنواره فیلم ترایبکا در آوریل 25, 2019. گریگوری پک/شاتر

داف و کما هر دو 32, ساخته, جشن منحصر به فرد با تشویق مهمانان خود را به لذت بردن از لحظه ای. “یکی از چیزهایی که من دوست داشتم این است که آنها واقعا نمی خواهید هر کسی که به گرفتن عکس” فاستر به اشتراک گذاشته. “آنها واقعا می خواستم همه را به حال و آن را بسیار ویژه … من واقعا افتخار می شود وجود دارد. شوهرش فقط بهترین مرد و من خیلی خیلی خوشحال برای آنها است.”

این Bunheads آلوم اعتراف کرد که نگه داشتن عروسی آرام دشوار بود. اما این کار ساده تر ساخته شده توسط عروس ، “من فکر می کنم هیلاری نشانی از یک کار شگفت انگیز از متعادل کردن زندگی شخصی اش, زندگی خصوصی و حرفه ای” او اشاره کرد. “اما من واقعا افتخار از آنها برای نگه داشتن آن ، آن را فقط برای آنها و خانواده خود و دوستان خود را. و من خیلی خوشحال هستم که مردم آن را پیدا کردن در مورد آن تا پس از این واقعیت است. من فکر می کنم این چیزی است که آنها واقعا می خواستم.”

Sutton-Foster-at-Woman’s-Day-Red-Dress-Awards
ساتون فاستر در مراسم 17th Annual روز زن لباس قرمز جوایز در فوریه 4 سال 2020 است. Andrew H. واکر/شاتر

به عنوان برای عروسی کامل هدیه ای برای زن و شوهر فاستر نشان داد که او “هنوز کار بر روی آن” و اشاره کرد که در حال حاضر خواهد بود دستباف.

داف گره خورده گره با کما در دسامبر 2019 هفت ماه پس از اعلام نامزدی خود را. تازه ازدواج کرده هستند و پدر و مادر از 15 ماه دختر از بانک در حالی که لیز مک گیر والت ستاره نیز سهام پسرش لوکا, 7, با شوهر سابق Mike Comrie.

فاستر بود که نه تنها جوان ستاره در حضور در nuptials. مولی برنارد officiated این مراسم در کنار کما پال کریس مینتز-Plasse. بازیگر, 31, raved در مورد نقش ویژه از طریق Instagram در دسامبر 2019 نوشتن: “@mintzplasse و من رفتم در را مستقیما از غرب بال و عروسی مورد علاقه ما زن و شوهر @hilaryduff و @matthewkoma و من نمی توانم بیش از چگونه کامل آن بود.”

داف (Kelsey), فاستر (Liza) و برنارد (لورن) با پیتر هرمان (چارلز), Nico Tortorella (جاش), Debi Mazar (مگی) و Miriam Shor (دیانا) در جوان. تلویزیون زمین سری برای اولین بار در مارس 2015.

با گزارش Nikaline McCarley

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>