بازمانده: برندگان در جنگ’ اکران می فرستد 2 دامپزشکان به لبه انقراض

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از والاتر از بازمانده: برندگان در جنگ.

تاریخچه رسما ساخته شده است. بازمانده لگد کردن آن 40 فصل در چهار شنبه, فوریه 12, و برای اولین بار همه 20 شرکت کنندگان برندگان قبلی. پس از ورود در فیجی جف پروست نشان داد کمی تغییرات. این زمان وجود دارد “آتش نشانه” در دسترس است. گفت: با نشانه های مسابقه می توانید به خرید دانه های قهوه, برنج و یا مهمتر از مزایای این بازی است. هنگامی که فرستاده “صفحه اصلی” آنها باید تخصیص خود را نشانه به هر بازیکن دیگر در بازی.

او همچنین نشان داد که لبه انقراض است فصل 38 را پیچ و تاب; وقتی کسی رای دادند و آنها سر به جزیره دیگر و در نهایت یک شانس برای مبارزه با راه خود را در بازگشت به بازی.

Survivor Winners at War Premiere Boston Rob, Ethan, Parvati
بوستون راب پارواتی و اتان در ” بازمانده برندگان در جنگ است.’ حسن نیت ارائه میدهد از فردا

سپس او تقسیم قبایل:

Dakal (قرمز قبیله)
تایسون Apostol (فصل 27 خون در مقابل آب)
سوفی کلارک (فصل 23 جنوب اقیانوس آرام)
ساندرا دیاز-ریسمان (فصل 7, مروارید سلیمان و فصل 20 قهرمانان در مقابل خائنانی)
وندل هلند (فصل 36, شبح جزیره)
Yul Kwon (فصل 13, جزایر کوک)
سارا Lacina (فصل 34 بازی تعویض)
کهربا مرینو (Season 8 All-Stars)
کیم Spradlin-ولف (فصل 24 یک جهان)
تونی Vlachos (فصل 28, Cagayan)
نیک ویلسون (فصل 37 دیوید در مقابل جالوت)

آن را انتخاب ک (آبی قبیله)
ناتالی اندرسون (فصل 29, San Juan del Sur)
این Danni Boatwright (فصل 11 گواتمالا)
جرمی کالینز (فصل 31 کامبوج)
بن Driebergen (فصل 35 قهرمانان مقابل درمانگران در مقابل زرنگ)
میشل فیتزجرالد (فصل 32, Kaôh Rōng)
آدم کلاین (فصل 33, وای مقابل Gen X)
راب مرینو (فصل 22 رستگاری جزیره)
Parvati Shallow (فصل 16, میکرونزی)
دنیس Stapley (فصل 25 فیلیپین)
اتان Zohn (فصل 3 و آفریقا)

لحظات پس از اسباط نازل شد رقابت آغاز شد. بلافاصله همه به یکدیگر چنگ می زنند در آب در شدید فیزیکی یدک کش-از-جنگ-نوع چالش است. در حالی که هیچ یک از این بازیگران ضعیف است Dakal در زمان پیروزی. سپس جف نشان داد که اولین قبیله ای نمی تواند شب 1 اما شب 2. پس از آن زمان به بازی بازی های اجتماعی.

پس از از دست دادن آن را انتخاب ک پاره شد. پارواتی و غارت به سرعت تبدیل شد به داد هیچ کس را دیدم آینده, اما او در حال حاضر یک هدف در پشت او به خاطر همسر خود را در بازی — و یا پس او فکر می کردم. عجیب بود هیچ کس واقعا هدف قرار دادن او و یا پارواتی دو تا از بزرگترین رقبای در تاریخ این بازی و هر دو آنها پذیرفته بودند اشتباه است. به جای آدم و دنیس که از دست داد (با نقشه) در حالی که به دنبال آب نگاه بسیار مشکوک به هر کس دیگری. زمانی که بن کردم کلمه ای که آدم نام بود و انداخته بودن خارج وجود دارد, او به او گفت. پس آدم آورده چیز دیگری تا به همه: ناتالی به گذشته با جرمی — آنها هر دو با هم بازی در فصل 29 و تا به حال تبدیل شدن به بهترین دوستان است. در حالی که غارت شده او را در مقابل قبیله. جرمی و ناتالی بودند و هر دو در آن را انتخاب ک با هم, آنها را هدف بزرگی بیش از حد.

Survivor Winners at War Premiere Natalie
ناتالی در ” بازمانده: برندگان در جنگ است.’ حسن نیت ارائه میدهد از فردا

آدم به ارمغان آورد تا نقطه دوباره در قبیله ای — و آن را کار کرده است. ناتالی برای اولین بار بود به ارسال به لبه انقراض. او در سمت چپ او نشانه به جرمی. در حالی که در سمت دیگر جزیره ناتالی یافت “لیست قیمت” که نشان داد که نشانه می تواند دریافت غذا و نوشیدنی و یا مزایای. اما او تا به حال هیچ نشانه. او در بر داشت یک سرنخ که به او گفت که برای رفتن به محل گذشته به تماشای غروب آفتاب. پس کاملا صعود او در بر داشت یک بت. آن را به حال هیچ استفاده انقراض; او تا به حال به را انتخاب کنید کسی که در از دست دادن قبیله را امتحان کنید و فروش بت به. او تصمیم به ارسال آن به ساندرا — که با کمال میل پذیرفته شده است.

در ضمن در Dakal ساندرا شد همه گفتن که برای آخرین 36 روز هنگامی که او در جزیره بت با راب او دروغ گفته و به او گفت او نبود ، آن مالیده و او راه را اشتباه هر بار که او را دیدم کهربا پس از آماده به ارسال به انقراض است.

قبایل بازگشت به ساحل برای دومین ایمنی چالش آب دوره مانع است. Dakal نگه داشته و منجر قوی از طریق تقریبا تمام چالش است که شامل یک log که بوستون راب موفق به پرتاب هر یک از اعضای قبیله خود را بیش از. آن را انتخاب ک به نحوی آمد برای مرحله نهایی چالش: یک حلقه بازی شیر یا خط که جرمی انجام داده اند می تواند در خواب خود را.

Survivor Winners at War Premiere Amber
کهربا در ” بازمانده: برندگان در جنگ است.’ حسن نیت ارائه میدهد از فردا

پس از Dakal دست دادن هر کس در اردوگاه شد در حال اجرا در اطراف به کشف کردن که به رای و نبود یک نام نه پرتاب کردن. ساندرا “گسترش حقیقت و دروغ ها و شایعات” در اطراف اردوگاه به خصوص پس از او یک بت. زمانی که Yul گفت تایسون که خود را “پوکر داد” — او با بازی یک بازی پوکر با راب کهربا و کیم یک سال پیش بود که یک تهدید بزرگ را تایسون شوکه شده بود. به منظور اثبات وفاداری خود را به Yul تایسون گفت: او می خواهم رای کهربا یا کیم برای شکستن دوستی خود را.

در طول قبیله ای کیم در زمان یک صفحه از آدم کتاب توضیح داد که “پوکر داد” وجود نداشت و با وجود دور و نزدیک اتصالات. کهربا همچنین گفت که دوستی را واقعا مهم نیست که $2 خط. اما هنوز هم کسی تا به حال برای دریافت رای دادند. این هفته این بود که کهربا که فرستاده شد به انقراض است. او رمز به غارت.

هفته آینده راب واکنش آشکار خواهد شد.

بازمانده پخش در CBS چهارشنبه ساعت 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>