بازمانده یک کنفرانس تماس جنسی بدبختی

نفرین قرنطینه

یوجین آقا: لعنتی آن است. کار از خانه که در آن من “پناه در محل” بمکد. این انت و احمق و از آنجا که من نمی باید برای پیگیری من تلفن در محل کار من نمی آن را در خانه و در حال حاضر من نیاز به پاسخ به سوالات در مورد متون از یک دوست. Spending my time استدلال در مورد اینکه آیا یا نه مردان و زنان واقعا می تواند دوستان نیست من ایده از یک زمان خوب است. اما بحث کاهش یافت و به یک نقطه. آیا شما و یا شما باید کاملا افشای هر تماس شما با جنس مخالف از راه “عادی” ارتباط بهداشت? من نه در من و من فکر می کنم آن را عجیب و غریب به عمل مانند من را همیشه. من فکر می کنم ما همه تاکید کرد اما دیدگاه مورد نیاز است. بنابراین کمک کند. —20 متون بیش از حد ؟

عزیز اگر یکی کافی نیست 1,000 نمی تواند بیش از حد بسیاری از شما آیا می دانید که تظاهرات شدید و محرومیت با وجود مورد نظر خود اثر را تا پایان انجام دقیقا مخالف آنچه شما میل نمی کنید ؟ آیا باور من نیست ؟ سعی کنید به شکستن با “من دیوانه نیستم” فقط در مورد هر نقطه و اجازه دهید ما می دانیم که چگونه است که با این نسخهها کار برای شما.

آیا از من بپرسید که چگونه من می دانم, اما من می دانم که: آن کار نمی کند در تمام.

به همین ترتیب اگر شما از من پرسید چقدر سم موش من خورده ام امروز من پاسخ خواهد در احتمال شود معمولی بی اعتنا به دلیل? چون من نمی خورده هر موش سم و هر گونه مشاجره که من تا به حال نه شایسته تر و یا فولر در نظر گرفتن.

به طوری … نه گناه از خوردن سم موش. شما به هر حال ؟ صدا بسیار گناه.

در حال حاضر من هیچ قاضی و این دادگاه پس هیچ علاقه واقعی خود را به احساس گناه یا بی گناهی اما واقعیت این است که اگر Ann Coulter شما فرستاده 20 متون وجود دارد می خواهم نمی شود بحث های زیادی در مورد ان کولتر نیت و یا منافع خود را در ان کولتر مگر اینکه … به خوبی شما می دانید چه ؟ حتی این نظر در حکم خواهد بود.

من حدس می زنم مردان در نمایش colossally سازگار قضاوت بد در سراسر سنین نوعی توجیه اضافی موشکافی. شما بپرسید اگر او نگرانی و تمایل برای حفاظت از اقدامات بخشی از “عادی” ارتباط بهداشت? من نمی دانم. اما شما می دانید که ممکن است? بیایید سعی کنید وودی آلن. یا بیل کلینتون. یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. شما نقطه دریافت کنید.

شما می خواهید به آن را از طریق قرنطینه? افشای تا زمانی که شما می توانید فاش و نه بیشتر. ما به دست آورده ام!

من کاملا مطمئنم که screwing در دیدار زمینه را برای چیزی غیر از ارگاسم است.

کنفرانس بزرگ کردن

یوجین آقا: من جلسه بود که در اواخر روز و در واقع حتی بعد از آنجایی که من در نیویورک بود و از آن West Coast تماس بگیرید. رفتم تصویری گذاشت اما من میکروفن باز توسط حادثه. من بسیار بلند نیست و ما تا به حال بدست نمی بسیار دور قبل از اینکه کسی تا به حال به نام به نام من و من متوجه شدم اما … در حال حاضر من عذر خواهی برای داشتن رابطه جنسی در طول یک جلسه و یا فقط امیدوارم که این چند ناله من ساخته شده ممکن است chalked به چیز دیگری است ؟ —اوه

عزیز خانم اوه: آن زمان های عجیب و غریب زندگی می کنیم. تماس با آن coronavirus دیوانگی یا COVID cabin fever اما در حال حاضر همه ما نیاز به ایجاد امکانات رفاهی برای همه چیز و موقعیت هایی هستند که تا کنون در خارج از استاندارد ما تا حد زیادی در حساب از تهدیدات ناشناخته توسط مهاجمان شناخته شده. به طوری که برخی از راه گریز باید امیدوار بود و در برخی موارد اعطا شده است.

امامگر در این جلسه چند ساعته پر زرق و برق از اتلاف وقت فکر نمی کنم آن را بیش از حد بپرسید و سعی کنید به آن را نگه دارید با هم. بدون در نظر گرفتن چگونه داغ خود را finagler شد. چرا که اگر شما فکر می کنم همکاران خود را نمی همچنین می خواهم به macking به جای ملاقات شما ممکن است اشتباه باشد.

اما شما نمی آمد به من برای یک سخنرانی و یا یک استرن زبان-شلاق. شما به من برای مشاوره به طور خاص در مورد اینکه آیا یا نه به خود به خود اشتباه یا فقط امیدوارم این ضربات ،

این روی حیله و تزویر است.

اگر شما چیزی می گویند در نتیجه قرار دادن تعهد از پاسخ در مدیریت آنها ممکن است خوشحال به پاسخ اول است. و است که اولین پاسخ ؟ ممکن است یکی از آخرین, به شما به عنوان نشان داده شده است ، شما باید به وکیل استخدام, اما من کاملا مطمئنم که screwing در دیدار زمینه را برای چیزی غیر از ارگاسم است.

اما اگر به شما می گویند چیزی نیست که شما را در کمتر از یک screwup و بیشتر مسئول دلیل این که شما تصمیم به خود را بی مسئولیتی? و آنچه را که به شما می گویند و چگونه شما آن را می گویند?

معروف آلن گینزبرگ شاعر آمریکایی یک بار به من گفت: “یوجین … اگر شما باید انتخاب بین دو چیز ؟ نگاهی به هر دو.” پس از آن است که من می گویم عذر خواهی به مردم است که می تواند آتش شما اما عذرخواهی می کنیم با تعداد زیادی از حد-کمتر-خاص و در نتیجه شرم آور nonspecifics.

تکنولوژی مدرن باعث می شود این آسان تر از آن ممکن است به نظر می رسد. “با عرض پوزش برای من عجیب و غریب ارتباط امروز” ممکن است کار می کنند. آن را امتحان کنید. و اگر آن را نمی کند? درس آموخته است. چیزی است که من می خواهم امیدوارم مورد خواهد بود به هر حال. موفق باشید.

COVID-19 سوخت جنسیت, جق زدن

یوجین آقا: در خانه گیر کرده اما هنوز هم نیاز به پول آیا شما یک حس جنسی چگونه من می خواهم را به یک پوست قهوه ای سرمایه گذاری ؟ آیا ممکن است مردم خواهد پرداخت فقط به تماشای من صحبت کنید ؟ من نیاز به غذا خوردن و نمی توانید صبر کنید برای سیاستمداران به آن را کشف کردن. —نام نکردن با درخواست

عزیز Ma بل: اگر شما تا به حال به تماشای OZY محرمانهشما می شنوید یک پادکست است که تحت پوشش آن همه اما به طور خاص در این مثال یک مصاحبه با سوزان Burley 50-plus-year-old sex cammer (و مضحک ملکه). یک چیزی که او گفت که با من گیر کرده بود که رابطه جنسی کم کار بود و تقریبا همیشه کمتر در مورد رابطه جنسی از آن مردم (که ما شوخی می کنید ؟ هیچ رابطه جنسی cammer من تا کنون شناخته شده تا به حال به حال دیگر زنان به عنوان مشتریان بنابراین ما باید واقعا فقط می گویند “مردان”) و جدید مردم همیشه کشیده تر.

اضافه کردن که به هنگامی که یک ستاره پورنو, ستاره گفت: من در مصاحبه ای که او هرگز به پول برای بی خانمان ها به دلیل “وجود ندارد یک نفر در امریکا که کسی نمی خواهد پرداخت هزینه برای دیدن چیزی است که چوب در آنها” و من آمده ام به این نتیجه رسیدند که احمق و پول خود را به زودی جدا هستند.

فقط به تماشای شما پرداخت صورتحساب و بحث و انجام چیزهای که nonsexual? حتما چرا که نه ؟

Podcaster جو روگان ساخته شده $30 میلیون پادکست در سال گذشته و بعد از زمان او چیزی جنسی را, احتمالا خواهد بود.

آن را راه اندازی یک نام بدهید که نقش دقیقا آنچه در آن است — “سکسی, غیر-طب مکمل و جایگزین نشان می دهد” — و ببینید چه اتفاقی می افتد. ممکن است کمک نمی تواند صدمه دیده است. اما من بدون وکیل. یا بالقوه کارفرمای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im