دیوان عالی اطلاعرسانی را در محل کار حمایت — اما ترانس زندگی باقی می ماند به طور مداوم تحت تهدید

WASHINGTON, DC - JUNE 15: Joseph Fons holding a Pride Flag, walks back and forth in front of the U.S. Supreme Court building after the court ruled that LGBTQ people can not be disciplined or fired based on their sexual orientation June 15, 2020 in Washington, DC. With Chief Justice John Roberts and Justice Neil Gorsuch joining the Democratic appointees, the court ruled 6-3 that the Civil Rights Act of 1964 bans bias based on sexual orientation or gender identity. (Photo by Chip Somodevilla/Getty Images)

یوسف Fons برگزاری یک غرور پرچم پیاده روی به عقب و جلو در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده ساختمان پس از دادگاه حکم داد که LGBTQ مردم نمی توانند نظم و یا از کار اخراج بر اساس جهت گیری جنسی خود را در 15 ژوئن سال 2020 در واشنگتن ،

عکس: تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

“یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد صرفا برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی مخالف قانون” نوشت: دادگاه عالی عدالت نیل Gorsuch در نظر اکثریت در روز دوشنبه. “از آن پس دستور داد.” و با آن در طول غرور ماه, ملت, بالاترین دادگاه تحویل تعجب آور اما لازم به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای پاک کردن اساسی در محل کار حمایت فراهم شده به, لزبین, دوجنسي, گی, سکس عجیب و غریب, transgender, nonbinary و جنسیتی-nonconforming افراد تحت قانون است.

در یک شش به سه رای محافظه کار حکم دادگاه تأکید می کند که در بند هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 که میله تبعیض بر اساس نژاد و مذهب و ملیت و جنسیت — امر به LGBTQ کارگران است. دولت تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و از طرف راست مذهبی است برپا سازگار جنگ علیه در حال حاضر افتتاح ترانس زندگی اغلب با کمک دادگاه عالی قضات محافظه کار. روز دوشنبه حق نقطه عطفی تصمیم گیری شد و در نتیجه دور از انتظار است. اهمیت آن نمی تواند اغراق آمیز باشد.

دولت تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و از طرف راست مذهبی است برپا سازگار جنگ علیه در حال حاضر افتتاح ترانس زندگی می کند.

“ما به دست آورد چرا که بسیاری از مردم جهان را تغییر توسط موجود” نوشت: اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا وکیل تعقیب Strangio در توییتر به زودی پس از یادگیری از تصمیم دادگاه است. Strangio مشغول به کار در یکی از موارد تحت پوشش در این حکم نمایندگی Aimee Stephens بود که اخراج از کار خود را در حومه شهر دیترویت کفن پس از بیرون آمدن به عنوان یک ترانس زن به کارفرما. استفن درگذشت و فقط در ماه گذشته در سن 59 از عوارض ناشی از نارسایی کلیه.

تصمیم دادگاه امر به دو تاریخی موارد مربوط به حمایت از LBGTQ کارگران است. در هر صورت دولت با هدف, با بدبینانه ترین و پیچیده استفاده از منطق قانونی به تلفات زیاد وارد کردن استانداردهای تبعیض جنسی در قانون. این واقعیت است که حتی جناح راست Gorsuch حکومت در برابر تهمت و دولت صحبت می کند به ضعف دولت استدلال است.

مورد اول مربوط استفنز شلیک; دوم مربوط به دو مناسب ظ توسط مردان همجنسگرا که از کار اخراج شدند و پس از گرایش جنسی شناخته شده به کارفرمایان خود را. در هر دو مورد این موضوع را قبل از دادگاه قانونی به جای قانون اساسی: یک سوال از تفسیر 1964 حقوق مدنی عمل می کنند. یا دقیق تر موارد مورد تا چه حد دولت مایل به رفتن به misconstrue و پیچ و تاب معنی عنوان VII حمایت با این استدلال که تبعیض “از آنجا که از جنس” را شامل نمی شود تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی.

دولت خط در اینجا پرواز در صورت از دهه مورد قانون که به رسمیت شناخته شده ضد تجاوز و تبعیض به عنوان یک شکل از تبعیض جنسی. به عنوان Strangio گفت: سال گذشته در زمان مورد’ شفاهی رفت و قبل از دادگاه است “بصری” به واقع trans حمایت در چارچوب قانونی تبعیض جنسی به دلیل “شما در واقع نمی تواند توصیف یک ترانس بودن بدون فکر کردن در مورد رابطه جنسی به عنوان یک دسته.” غیر قابل انکار است که شلیک کسی که به خاطر آنها تجاوز یک تصمیم ساخته شده در مفروضات در مورد راه افراد متعلق به یک فرض سکس انتظار می رود که زندگی و رفتار کنند.

دولت در پاسخ به استدلال می کنند برای بیشتر تبعیض است. است که آنها فرض شده است که یک کارفرما را نقض نمی کند عنوان VII حمایت تا زمانی که آنها تبعیض در سراسر هیئت مدیره برای مثال شلیک جنسیتی nonconforming زن به عنوان به آسانی به عنوان آنها را آتش جنسیتی nonconforming ، با توجه به ضد همجنس تبعیض وزارت دادگستری اظهار داشت: “یک کارفرما که تبعیض علیه کارکنان در روابط هم جنس در نتیجه نقض نمی کند عنوان هفتم به عنوان طولانی به عنوان آن رفتار مردان در روابط هم جنس همان زنان در روابط هم جنس است.”

روز دوشنبه حکم روشن می سازد: این زمخت دارای هیچ منطق حقوقی وزن است. اگر آن را به حال رفته راه دیگر طرفداران بودند و آماده برای مبارزه با به دریافت خاص جامعه حمایت از تصویب در کاپیتول هیل. اما کنگره نیاز ندارد به دیگری منتقل می کند قانون فدرال به تأیید و حمایت از جامعه کارگران: آنها تحت پوشش عنوان هفتم به عنوان آن می ایستد.

دادگاه تصمیم به این معنا نیست که جامعه و بیشتر به طور خاص, ترانس حقوق مطمئن هستند. ما را دیده اند این فقط در هفته گذشته در میان دیگر تلاش های دولت را به عقب ترانس حقوق.

دیوان عالی کشور حکم آمد از مقررات جدید را مطرح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با هدف به عقب اوباما-دوران مراقبت های بهداشتی حمایت از ترانس مردم است. با استفاده از همان منطق است که دادگاه عالی فقط برطرف وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت که این امر تنها با به رسمیت شناختن “تبعیض جنسی با توجه به ساده معنی کلمه” sex ” را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی.” اعلام کرد در سالگرد 2016 پالس, کلوپ شبانه, قتل عام قوانین جدید خدمت به عنوان یکی دیگر از سرد تهدید به ترانس زندگی می کند.

در عین حال از نظر قانونی Strangio گفت که روز دوشنبه تصمیم دیوان عالی کشور اساسا حفره تلاشهای دولت را به تبعیض با استفاده از این نوع از قوانین و مقررات. او اشاره کرد در توییتر است که قوانین جدید “بر اساس یک تفسیر از جنس تحت قانون فدرال” و این که “دادگاه تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن. امروز بالاترین دادگاه فقط تصمیم گرفت.”

باید وجود داشته باشد شکی نیست که ضد ترانس تبعیض و خشونت باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم تعبیه شده در آمریکا زندگی است. تغییر جنسیت افراد تجربه بیکاری در نرخ سه برابر بيشتر از cisgender جمعیت; برای اطلاعرسانی از رنگ میزان چهار برابر بالاتر است. ترانس زنان از رنگ چهره کمتر از یک بیماری همه گیر مرگبار خشونت. تصمیم دادگاه به رعایت حقوق مدنی قانون دوشنبه — به عنوان مهم آن است نه پایان آن.

در هفته گذشته تنها دو سیاه, ترانس زنان به قتل رسیدند: اولاد رياح میلتون در شهرستان لیبرتی اوهایو و دومینیک “Rem’mie” Fells در فیلادلفیا. آنها معتقد بود که در 13 و 14 فراجنسیتی یا جنسیت-nonconforming قربانیان قتل در آمریکا در این سال هر چند که قطعا یک undercount. فدرال اجرای قانون ثبت سنبله در جرایم ناشی از نفرت مربوط به هویت جنسیتی در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

“سیاه ترانس زندگی مهم است. خواهر من زندگی اهمیت. همه از عزیزان ما از دست داده اند و همه این دختران زیبا که ما از دست داده اند. زندگی خود مهم است.”

به عنوان معترضان همچنان به پر کردن خیابان ها از شهرستانها و شهرهای کوچک با عادل ضد نژادپرستانه و ضد پلیس راه پیمایی ها و تظاهرات آن را نمی توان فراموش کرد که اطلاعرسانی هفت برابر بیشتر احتمال دارد به تجربه خشونت فیزیکی است که در تعامل با پلیس از غیر ترانس مردم است. با توجه به سال 2011 گزارش از مرکز ملی نما برابری نزدیک به نیمی از تمام سیاه نما مردم محبوس شدهاند.

دولت متعهد و تحریم های زشت و ناپسند درجه ای از خشونت علیه ترانس و جنسیتی-nonconforming جوامع از رنگ. ویدیو جدید منتشر شده در هفته گذشته در سالگرد Layleen Polanco مرگ بر Rikers Island, نشان داد که چربی های ترانس که برگزار شد در سلول انفرادی در جزئی اتهامات چرا که او نمی تواند استطاعت $500 به قید وثیقه آزاد شد و از چپ به مرگ توسط کارکنان زندان است. Polanco درگذشت صرع; Rikers کارکنان که منتظر بیش از یک ساعت و نیم قبل از تماس برای کمک پزشکی بودند را با عنوان جرم جنایی به عهده دارد.

روز یکشنبه بیش از 15000 نفر را پر گسترده پلازا و جاده در مقابل موزه بروکلین نیویورک سیاه و سفید ترانس زندگی ماده رالی. شرکت کنندگان عینک سفید; جمعیت خیره شدن در آفتاب بعد از ظهر. Polanco چهره خندان برگزار شد در متعدد, در خانه, پوستر. خواهر ملانی براون خطاب به تجمع. “سیاه ترانس زندگی مهم نیست,” او گفت:. “خواهر من زندگی اهمیت. همه از عزیزان ما از دست داده اند و همه این دختران زیبا که ما از دست داده اند. زندگی خود مهم است. ما باید برای حفاظت از آنها.”

به عنوان Strangio گفت: از روز دوشنبه دیوان عالی کشور پیروزی “ما به دلیل سیاه و سفید و قهوه ای ترانس مردم جنگیدند و جان خود برای ما به زندگی و مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>