سه شنبه: چرا تگزاس مسابقه برای تماشای

یک پرچم آمریکا آویزان به عنوان پس زمینه چوبی مخابره رستوران و سالن آمفی تئاتر در مرکز شهر هوستون, سایت barnburner از یک تظاهرات سیاسی مملو از خوردن صبحانه رایگان tacos و بیشتر “بلومبرگ 2020” T-پیراهن از می تواند شات از یک توپ. “شما می توانید یک بازی خوب است. اما در پایان روز مردم چه می خواهند نتایج!” رونق هوستون شهردار سیلوستر ترنر از تریبون قبل از توزیع مرحله به Mike Bloomberg, نیویورک شهرستان میلیاردر که شعار “مایک خواهد آن را انجام داده” است رو به با این امید که خود را از دیگران بزرگ می خرید او یک پیروزی بزرگ در اینجا در سه شنبه.

عصر ایران متعهد شده است بیش از 160 کارکنان در سراسر 19 دفاتر سفر کرده تگزاس هفت بار شخصا و صرف میلیون ها نفر در تبلیغات تلویزیون. و در عین حال برای همه است که تلاش OZY منحصر به فرد پیش بینی پروژه های او تنها پایان سوم اینجا.

screen-shot-2020-03-02-at-90943-pm

ریسک به سادگی در تگزاس بزرگتر و بلومبرگ نیست فقط یکی hanging امید خود را در حالت ستاره تنها. نه تنها تگزاس جایزه 228 نمایندگان دوم بیشتر از 14 متحده (به علاوه قلمرو ساموآی آمریکا و دموکرات ها در خارج از کشور) رای گیری روز شنبه, اما از آن است که بزرگترین واقعا رقابتی دولت است. ما منحصر به فرد پیش بینی مدل در همکاری با داده ها و فن آوری شرکت 0ptimus و انتخابات گزارش شرکت تصمیم میز HQ نشان می دهد یک مسابقه است که خواهد شد یک راه طولانی به سوی تعریف چگونه فوق العاده این روز برای بهداشت ، برنی ساندرز. “تگزاس مسیر به نامزدی می گوید:” Abhi رحمان مدیر ارتباطات برای تگزاس دموکرات.

تگزاس دموکرات انتظار ایالت شمارش به رول مدتی پس از نیمه شب سه شنبه با مناطق منحصر به فرد به احتمال زیاد در آینده با ظهر چهارشنبه در آخرین. نمایندگان تعلق می گیرد در اینجا به همان نسبت در سطح ایالت و توسط سنا دولت های منطقه ای (به عنوان مخالف به کنگره مناطق در جای دیگر).

سوال بزرگ خواهد بود در مورد ساندرز’ در اوایل رهبری و سازماندهی دلاوری در مقابل بایدن در اواخر شتاب. ساندرز در شش زمینه دفاتر عظیم داوطلب پایه و حمایت قوی از لاتین جمعیت ساخته شده است که تا یک سوم از مقدماتی حزب دموکرات رای دهندگان در سال 2016. بایدن جدید زندگی را از کارولینای جنوبی, پیروزی, اما در میان ضعیف ترین سازمان: تا فوریه بایدن کمپین بود, دولت, مدیر, اما در اینجا که در مورد آن تنها حجیم کردن با جابجایی یک زن و شوهر از ده کارکنان از آیووا پس از جلسه به پایان رسید. یکی از عوامل بزرگ: بیش از 1 میلیون تگزاس دموکرات ها رای دادند زود قبل از بایدن را پیروزی بزرگ و قبل از پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq کاهش یافته و خارج از مسابقه است. هر دو پس از آن به طور چشمگیری تایید بایدن در دالاس در شب دوشنبه — همراه با سابق و نامزد سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke. بایدن اصلی حوزه از رای دهندگان (19 درصد از 2016 دموکراتیک اولیه) است که کمتر از یک عامل از اینجا در برخی از جنوبی سه شنبه متحده است. و بلومبرگ هنوز هم می تواند سیفون دور یک دسته از نمایندگان.

به طور کلی منحصر به فرد ما پیش بینی مدل — که بحران, نظر سنجی, جمعیت, جمع آوری اعانه, پوشش رسانه ای و بیشتر به آمده تا با باهوش ترین پیش بینی در کسب و کار نشان می دهد ساندرز آینده دور با یک جامد سرب از سه شنبه اما نه فوران چاه نفت ما انتظار داشتند چند روز پیش. همانطور که از دوشنبه شب در اینجا چگونه ما انتظار داریم نمایندگان به لرزش در 14 متحده رای گیری روز سه شنبه:

  • ساندرز — 558
  • بایدن — 436
  • ایسنا — 199
  • سناتور. الیزابت وارن — 145
  • تشکر. Tulsi Gabbard — 1

در حالی که مستقل تجزیه و تحلیل نشان می دهد ما بهترین در پیش بینی که چگونه هر یک از دولت خواهد شد وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در پیش است. در اینجا چیزی است که به سازمان دیده بان برای در تمام 14 سه شنبه متحده است. (ما اصلا اطلاعات کافی برای قضاوت در مورد ساموآ آمریکا یا دموکرات در خارج از کشور, بنابراین اجازه دهید آن می تواند سرگرم کننده شگفتی است.)

کالیفرنیا (416 نمایندگان شمارش آرا در 11 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-91152-pm

در گوهر تاج نامزدی مبارزه اولیه سرمایه گذاری در سازماندهی چپ متمایل رای دهندگان و یک جمعیت بزرگ لاتین اضافه کنید تا تقریبا خاص ساندرز برنده شوید. سوال این است: چگونه?

کالیفرنیا یک رای-توسط-mail دولت و رای گیری فقط باید شهریور روز انتخابات به معنی آن می تواند هفته قبل از تمام آرا در حال شمارش.

هنوز اسکات Tranter مدیر عامل شرکت 0ptimus و بومی کالیفرنیا می گوید: ما باید یک ایده خشن از نتایج توسط a. m. 2 یا 3 p. m. EST در شب انتخابات. کلید او می گوید: دره مرکزی که در آن بایدن و بلومبرگ می تواند با گرفتن یک دسته از نمایندگان. “به طور کلی آن را محافظه کارانه تر بیشتر یقه آبی بیشتر اسپانیایی می گوید:” Tranter که یک جمهوری خواه است. “اگر برنی است به عنوان خوب به عنوان او می گوید: او در اسپانیایی سازماندهی خواهیم دید او مسلط دره مرکزی در همان راه ما را ببینید در L. A.” که تفاوت بین یک جامد شب برای ساندرز و لغزش است که می تواند به او نزدیک غیر قابل عبور نماینده منجر شود.

کارولینای شمالی (110 نمایندگان سرنشین در 7:30 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-91532-pm

هرگز اهالی کارولینای شمالی را تشویق می کردند بسیار سخت برای, South Carolina. اما در بعد از ظهر شنبه در رالی ساعت قبل از لغزش درب بعدی تیم بایدن صدا پیروز باشید. “جو باز گشت است در جریان” کنگره ایالات متحده G. K. باترفیلد گفت: رالی جمعیت portending کارولینای جنوبی برنده و سیل پیشنهادات آمده است.

در حالی که ساندرز به حال اولیه شروع به سر در اینجا شما نشده اند قادر به تماشای اخبار محلی و یا در معرض خطر! برای ماه بدون دیدن یک همشهری, آگهی وجود دارد یک حس قابل لمس که در کارولینای شمالی است روند بایدن. اما انتظار نداریم که یک کارولینای جنوبی-سبک blowout: ساندرز هنوز هم می تواند برنده شدن در اینجا اگر بلومبرگ می توانید ترجمه خود را صرف به آرا — به خصوص در منطقه شارلوت که در آن او را تایید توسط شهردار ششم Lyles و صنعت بانکداری حاکم عالی.

ویرجینیا (99 نمایندگان, نظر سنجی در 7 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-91718-pm

این است که دولت دیگر که مجموعه خوبی برای بایدن — به خصوص پس از Buttigieg خروج. سوال این است که چه بخشی از Buttigieg پایه بسیار تحصیل سفید رای دهندگان در شمال ویرجینیا — شهردار سابق برگزار زیادی تجمع وجود دارد در هفته گذشته — مهاجرت در راه خود را. همچنین با توجه به دولت به طور کلی عدم با کیفیت بالا, رای گیری, Tranter می گوید: “که یکی رسیده است تعجب.”

ماساچوست (91 نمایندگان, نظر سنجی در 8 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-91914-pm

وارن واترلو: می توانید سناتور پیروزی در چمن خانه? مدل ما نشان می دهد نه بعد از ساندرز به صحنه اصلی بوستون تجمع شده است و ریختن منابع را به ضربه. اما وارن ادامه داد: حضور در این مسابقه را نگه می دارد از این که یک ساندرز فراری.

مینه سوتا (75 نمایندگان سرنشین در 9 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-92020-pm

Klobuchar کاهش یافته است در روز دوشنبه, حتی به عنوان او به بیرون درز داخلی نظرسنجی نشان میدهد او هنوز هم به آینده در دولت است. می تواند او را انکار ساندرز برنده — با تشکر از زود بزرگ رای — حتی با داشتن چپ مسابقه ؟ که خواهد بود هدیه نهایی به جدید خود را انتخاب کنید بایدن. اما ساندرز دارای لبه و صحنه بزرگ رالی در خیابان در روز دوشنبه.

کلرادو (67 نمایندگان سرنشین در 9 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-92309-pm

در این رای توسط پست الکترونیکی دولت, رای باید وارد انتخابات بعد — بنابراین آن را نمی خواهد به حساب بایدن را افزایش و ممکن است وزن اضافی به وارن لاس وگاس بحث tour de force. ساندرز به نظر می رسد آماده برای تسلط به این سوال که آیا دیگر می تواند همه بالای 15 درصد زنده ماندن آستانه.

تنسی (64 نمایندگان, نظر سنجی در 8 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-112011-pm

سیاه و سفید رای است نه کاملا به عنوان سنگین در اینجا آن را به عنوان در ایالات جنوبی بلومبرگ تنها نامزد نشان دادن مقدار عشق وجود دارد و عدم کیفیت در مراکز ترک تنسی به عنوان چیزی از یک معما — اما ساندرز باید لبه.

آلاباما (52 نمایندگان, نظر سنجی در 8 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-92659-pm

بایدن بلومبرگ و وارن سفر به شهر سلما در ایالت آلاباما در روز یکشنبه به مناسبت 55 در سالگرد “یکشنبه خونین” آوریل کمک کرد که منجر به تصویب قانون حق رای. ساندرز — که همچنان به مبارزه با رای دهندگان — شد آشکارا وجود ندارد. انتظار می رود بایدن به جیغ وداد بازی کردن در اینجا.

اکلاهما (37 نمایندگان, نظر سنجی در 8 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-92832-pm

این است که دولت دیگر که در آن بلومبرگ دارای پمپ یک تن از پول چند نامزد صرف وقت و کمی وجود دارد و رای گیری برای رفتن بر روی. وارن یک اوکلاهما بومی به طور بالقوه می تواند کار راه خود را به مکالمه.

آرکانزاس (31 نمایندگان سرنشین در 8:30 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-92955-pm

در حالی که بلومبرگ نیست انتظار پیروزی آشکار در هر نقطه این می تواند خود را بهترین دولت در سه شنبه زیرا او شده است قادر به اشباع امواج رادیو و تلویزیون آن بوده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط دیگر نامزدها هستند و بسیاری از قدیمی مدرسه محافظه کار دموکرات ها هنوز هم حلق آویز در اطراف. اما این مدل نشان داده است به خصوص چشمگیر بایدن افزایش در اینجا.

یوتا (29 نمایندگان, نظر سنجی در 10 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-93107-pm

قابل ملاحظه لاتین جمعیت نقش خوبی برای ساندرز در حالی که بسیاری از متقاطع ‘میت رامنی جمهوریخواه’ می تواند افزایش بلومبرگ که وقت خود را صرف مبارزه در اینجا.

مین (24 نمایندگان, نظر سنجی در 8 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-93242-pm

جدید انگلستان است ساندرز کشور, و سوال این است که آیا صرفا بایدن و بلومبرگ می توانید هر دو بیش از 15 درصد و sap چند نمایندگان.

ورمونت (16 نمایندگان, نظر سنجی در 7 p. m. EST)

screen-shot-2020-03-02-at-93333-pm

ساندرز خواهد تسلط خود را دولت خانه که در آن او هزینه های فوق العاده سه شنبه شب با سرگرمی توسط دو نفر از اعضای گروه جم Phish. باید آن را یک نمایش واقعی از زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>