یکشنبه مجله : جهانی در نیاز

در دو حال درد زیادی در دنیا وجود دارد، از بحران سلامت COVID-19 گرفته تا سقوط اقتصادی که بیشتر افراد را به یک روش یا روش دیگر لمس کرده است. بنابراین ما می رویم به توصیه های sage از کودکان افسانه تلویزیونی فرد راجرز. وقتی که در مورد پاسخ خود را به تراژدی پرسید، راجرز گفت: “به دنبال کمک کنندگان.”

امروز ما به شما قدرت می دیم خانواده اوزی ما، تا کمک کننده شوید. مجله یکشنبه ما یک ملت را کاوش می کند – و جهان — نیازمند است، در حالی که شما را نیز با راه هایی برای کمک مسلح می کند. و در حالی که پول اغلب یک راه حل خوب است، راه های زیادی برای گام در به زمین به عنوان ما سعی می کنیم برای ساخت یک جهان بهتر در زمان ناامیدی وجود دارد. خواندن و الهام گرفته شود به اقدام.

-استاک ها

widespread_wreckage

اعداد گريم بیش از 15 میلیون آمریکایی در حال جمع آوری بیمه بیکاری هستند، و نرخ بیکاری رسمی 10.2 درصد است. هر دو رقم از اوج قفل همه گیر در ماه مه کاهش یافته اند، اما آنها بالاتر از اوج رکود بزرگ در سال 2009 باقی می ماند. با متوقف شدن اخراج به پایان رسید و گسترش مزایای بیکاری فدرال کاهش می یابد، ترس بعدی موجی از مردم است که در خیابان پرت می شوند: تخمین زده می شود 30 تا 40 میلیون آمریکایی در معرض خطر اخراج هستند. اعداد کوروناویروس در برخی از ایالت های کلیدی کمی کاهش یافته است، اما بخش زیادی از اقتصاد در حالت انیمیشن معلق باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن کوروناویروس تأیید و به طور گسترده توزیع شود.

وايدر امداد؟ دموکرات ها در مجلس ایالات متحده تصویب لایحه $3 تریلیون برای ارائه دور تازه ای از امداد اقتصادی – پرداخت مستقیم به خانواده ها، کمک به ایالات و محل، نجات خدمات پستی ایالات متحده و خیلی بیشتر – اما مذاکرات با جمهوری خواهان در سنا و کاخ سفید به زمین زد. بنابراین آخر هفته گذشته رئیس جمهور دونالد ترامپ اقدام اجرایی به بازگشت 300 دلار در هفته از بیمه بیکاری فدرال گسترش یافته برای بسیاری از کارگران (پایین از 600 دلار)، تمدید تعلیق پرداخت وام دانشجویی و اقدامات دیگر. اما کنگره باید برای نجات گسترده تر عمل کند، و جمهوری خواهان همچنان بر روی اندازه و دامنه امداد بیشتر تقسیم شده اند – بدون هیچ اقدامی به احتمال زیاد تا حداقل سپتامبر.

تيم روياي بيکاري فلوريدا سیستم کمک به بیکاری بسیار وحشتناک فلوریدا – یکی از جمهوری خواهان آن را “ساندویچ گه” نامیده می شود – صدها هزار تن را به حال تلاش برای دریافت مزایای آنها به علت. پس تعداد انگشت شماری از زنان با هم برای کمک به مردم در حرکت به سیستم. به عنوان “تیم رویای بیکاری” لقب گرفته اند، آنها منابع را به صورت آنلاین در کنار هم قرار داده اند و به ۵۰۰۰۰ نفر کمک کرده اند تا مزایای خود را دریافت کنند. و این فقط نوک کوه یخ است. برای اطلاعات بیشتر در مورد OZY.

ضربه نابرابر. بحران اقتصادی نابرابری نژادی موجود آمریکا را در حال افزایش می دهد. نرخ بیکاری سیاه در حال حاضر 15 درصد (در مقایسه با 6.3 درصد در سال پیش) در حالی که بیکاری سفید می ایستد 9.4 درصد (از 3.6 درصد). سیاه پوستان آمریکایی نیز به مراتب بیشتر احتمال دارد به خط مقدم و یا “ضروری” کارگران، که در حال رنج می برند تاثیر شدید تر از coronavirus. تماشای OZY و سالن شهر ویژه خود را در COVID-19 و زنان سیاه و سفید.

Haves and Have-Nots. شماره اي که الان خيلي خوبه؟ بازار سهام. S&P 500 است معاشقه با تمام وقت بالا، و تیتان های فناوری مانند اپل، فیس بوک، الفبای و نت فلیکس در حال افزایش است، نشانه ای از چقدر بازار سهام از اقتصاد منظم حذف شده است. در واقع، ۶۴۳ میلیاردر آمریکا در مجموع ۶۸۵ میلیارد دلار ثروت کسب کرده اند – درست از اواسط ماه مارس. مادر جونز همه را در متن قرار می دهد، با اشاره به این که استخدام 50،000 معلم در سراسر کشور تنها 30 میلیارد دلار هزینه خواهد شد. آقاي “بيزوس”، ميشه لطفا ً چک بنويسيد؟

ناآرامشي در شيکاگو در میان نگرانی ها از خشونت پلیس و اضطراب اقتصادی که همه گیر شده است، شهرها شیوع پراکنده خشونت و غارت را در ماه های اخیر دیده اند. بیشتر از این در شیکاگو به دنبال تیراندازی پلیس هفته گذشته به لترل آلن 20 ساله، که متهم به اقدام به قتل به جرم تیراندازی به افسران و انتظار می رود که پس از ضربه در شانه بهبود می یابند. پس از این حادثه، شیکاگویی ها به منطقه خرید یورش می برن که به مایل باشکوه معروف است. رهبران سیاسی به طور دور هم غارت را محکوم می کنند، اما به عنوان یک سازمان دهنده ماده زندگی سیاه آن را می داند، “این است که reparations.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>