خودکشی هرگز سکسی

آیا من نیاز به X شوهر مرحوم سابق است ؟

یوجین آقا: سابق از معدن تسلیم به سرطان در اواخر سال گذشته. ما با هم به مدت سه سال در حدود 11 سال پیش اما ما همچنان در تماس است. نه بسیاری از تماس اما چند بار در سال ما ایمیل هر یک از دیگر. من زمان شریک شکایت در مورد من که غم انگیز است که من در سابق مرده است: “اگر شما او را دوست داشتم خیلی چرا آن کار می کنند؟” این نوع از چیزی. وجود دارد مدبرانه راه برای جلوگیری از این ؟ — میرا

عزیز میرا میرا بر روی دیوار: از زمانی که خود را دوست پسر کون-hurtness تبدیل شدن به کسب و کار خود و برای تسکین? به وضوح فراخی از حافظه یک حافظه است که هرگز به نظر می رسد هر چیزی غیر از شریف rankles فعلی خود را شریک و باعث می شود او احساس کوچک است. اکثر روابط مبتنی بر این فرض استوار است که آن را حمایت متقابل سیستم: زمانی که یکی از شما ضعیف و دیگری قوی خواهد بود. اما اگر می گویند شریک زندگی خود را به طور معمول خاکی شلوار خود را در حساب تنبلی یا بی توجهی شما خواهد بود در توجیه بودن irked.

من اندک اطلاعات در مورد زمان راه اندازی, اما مانند افسانه جانی رعد یک بار خواند “شما نمی توانید اسلحه خود را در اطراف یک حافظه” و اگر این کافی نیست برای آقای Butthurt من مطمئن هستم که چه خواهد شد.

در حال حاضر برخی ممکن است نشان می دهد که شما می توانید به پایین همین دلیل خود را عزادار سابق خود را اذیت فعلی خود را دوست پسر و دوست بسیار است. اما نه من. در حالی که سوال این است که مناسب یک درخواست آن را مانند یک اتهام درست پس از شخص مرگ نکات در تیره تر و ضعیف تر undercurrents. اما از شما خواسته برای “نزاکت” راه هایی برای جلوگیری از این پس من به شما به عنوان مدبرانه به عنوان من به احتمال زیاد برای به دست آوردن: “او و من بهتر دوستان از عاشقان و من گم شده و مرده ، که خوب با شما؟”

مطمئن شوید که شما می تواند به توقف قبل از آخرین پرس و جو اما این آخرین پرس و جو خود را اصلاح. و آن را بسیار مدبرانه در آن: دریافت در هیئت مدیره و یا خارج. واضح است که زندگی خیلی کوتاه است آن را صرف با کسانی که نمی دانند که.

خودکشی: مخالف دقیق از پورنو

یوجین آقا: بیش از سه ماه گذشته این زن من با هر دو متوقف شد داشتن رابطه جنسی با من و تهدید به خودکشی اگر من او را ترک. از سه خودکشی, تهدید او ساخته شده بود وجود دارد تنها یک تلاش (با قرص). من می دانم که من باید برای پایان دادن به این رابطه اما من نیز می دانم که اگر او به کشتن خودش آن را سخت خواهد بود برای من به دریافت بیش از آن. او را به خانواده اش و به طور کلی خود عمل بیشتری هم از دوستان او طوری است که وجود دارد برخی از دیگر خدمات و/یا شخص من باید تماس بگیرید ؟ — نام نکردن با درخواست

عزیز کار: بنابراین با عرض پوزش به شنیدن این. شریک زندگی تان ممکن است جدی و چالش های بهداشت روانی. من یک روانی, بهداشت حرفه ای, اما من احساس امن و گفت که آیا او واقعا خودکشی یا فقط بازیگری مانند او است, آن را یک آسانسور راه بیش از حد سنگین بود انجام شده توسط کسی که در این رابطه تنها برای سه ماه. (من فرض کنید که این سه ماه شما شده است با هم و نه فقط خود را داشتن آمار بد از سه ماه patch.)

اما برای پاسخ به سوال شما بله 911 تماس بگیرید و یا دیگر شماره های اضطراری اگر شما فکر می کنم تهدید بیشتر و به دنبال-throughs قریب الوقوع هستند. قبل از این شما را تشویق به تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات (800-273-8255) اگر شما زندگی می کنند در ایالات متحده امید است که کمک می کند تا با handoff. و هنگامی که شما از این قدرت برای ترک, انجام, sans گناه. شما نمی توانید ثابت جهان است. هر چند تلاش خوب است.

1, 2 + شما

یوجین آقا: من آشنایی دو نفر است. من اصلا دروغ به هر کدام از آنها. یکی گفت: او سرد بود و با آن, اما پس از آن او حرف و سپس پست-تلنگر-او آمد همه خوب با آن است. دیگر گفت که او خوب با آن اما او whines در مورد آن. زیادی است. پیشنهادات ؟ — ساناز

عزیز خانم واو: شما می دانید کسانی که در صحنه مبارزه در فیلم که در آن مردم در حال حرکت در balletic حرکت آهسته با نور درست و به آنها ضربه خود را فرود بدون پاره شدن لباس های خود را و یا mussing تا موهای خود را ؟ که فانتزی. این واقعیت ؟ خارج از شکل مرد میانسال سقوط یک پرواز از پله ها. برای همیشه لطفا برای.

یک مرد فانتزی در صورت صداقت مثل مال شما است “سرد … در حال حاضر من باید زمان بیشتری به فاحشه در اطراف.” این واقعیت ؟ “جایی که او در حال حاضر است که او و مهمتر از همه این است که آلت تناسلی خود را بزرگتر و کاربردی تر از من؟” وضعیت نخست برای کوه در می رم و ناله.

اما چه باید بکنید ؟ شما در حال حاضر آن را انجام داده. صداقت در همه چیز. اگر مردان خود را نشان می دهد قادر به رسیدگی چگونه آن را در حال بازی شما می شود یک احمق به نگه داشتن آنها را در اطراف. به خصوص از آنجا که وجود دارد مقدار زیادی از وقت playmates که خوشحال به نیمه وقت داشته باشید.

می دانم که چگونه به بگویید که به تصویب صورتی ورقه? دوم شما توضیح داده ام این وضعیت برای بار دوم. ما باید مدت زمان محدود بر روی این سیاره و باید با استفاده از آن عاقلانه. در تلاش برای متقاعد کردن دیگران که خود را حقیقت درست است ؟ عظیم اتلاف وقت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>