وام دانشجویی تعلیق نمی خواهد کمک به بدترین کردن وام گیرندگان

چرا شما باید مراقبت از

قبل از این اقتصادی توقف بسیاری از آمریکایی های کم درآمد نیست پرداخت وام خود را.

در سال گذشته ماریانا Anchante آغاز شد که او چه می دانست که خواهد بود بسیار دشوار تلاش: پرداخت کردن وام های دانشجویی. 26 ساله دانشگاه نوادا لاس وگاس آلوم فرود یک کار در روابط عمومی پس از فارغ التحصیلی. اما Anchante به تازگی آموخته است که او می تواند furloughed تا ماه ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان یک احتمال رکود اقتصادی بافندگی یک تابع عظیم مراقبت عمل می کنند — که به قانون امضا شده بود به مقابله با تاثیر coronavirus — است که به منظور ارائه وام دانشجویی کمک به مردم مانند Anchante از طریق سپتامبر. اما یک گزارش جدید از موسسه شهری نشان می دهد که وام مقررات در تسکین بسته نخواهد شد تا برای پول, بسیاری از آمریکایی ها آن را با هدف کمک به — به ویژه کسانی که نیاز به پول بیشتر است.

جدید پرداخت وام تعلیق را از هیچ تفاوت جریان نقدی برای حدود 70 درصد از کمترین درآمد وام گیرندگان — چرا که آنها در حال حاضر نیست پرداخت وام به ساخت.

اول, اجازه دهید backtrack: چه قانون انجام دهد ؟ آن مکث فدرال وام دانشجویی برای پرداخت شش ماه مگر مردم انتخاب کردن در به حفظ پرداخت و بدون بهره حاصل. آن را نیز به طور موقت توقف غیر ارادی مجموعه ای از کسانی که در به طور پیش فرض مانند از طریق تامین خواسته از حقوق و دستمزد یا مالیات بر بازپرداخت. این تعلیق نیست همان وام بخشش, که بدان معنی است که دولت را لغو بدهی بدهکار در آن شش ماه است. اما این به آن معنا است که وام گیرندگان که توقف پرداخت خواهد شد به سادگی مدیون هر آنچه که آنها در حال حاضر مدیون آمده سپتامبر بدون مجازات توضیح می دهد متی Chingos محقق در موسسه شهری که نویسنده این گزارش است. امید است که به وام گیرندگان یک استراحت به طوری که آنها خواهد شد در یک مکان بهتر در ماه سپتامبر از هم اکنون — که با توجه به نامشخص اقتصادی پیش بینی باقی می ماند بلندی علامت سوال.

در کمربند سفت بار این می تواند آزاد کردن پول نقد برای کسانی که پرداخت وام — اما تعجب آور درصد از آمریکایی ها نمی تواند به استطاعت. این گزارش نشان می دهد تنها حدود 30 درصد از کمترین درآمد خانوار با بدهی آن ساخت تا $22,000 شد ساخت پرداخت در وام های دانشجویی در سال 2016 آخرین سال با داده های موجود است. پرداخت افزایش نرخ به 50 درصد در درآمد دوم براکت ($23,000 به 40 ، 000$) و بیش از 60 درصد برای لایه میانی ($41,000 به $65,000).

این طرح می تواند, اما, آزاد کردن پول برای 90 درصد از بالاترین درآمد خانوار (درآمد حداقل $110,000) که ساخت پرداخت و در حال حاضر نخواهد بود. بزرگ غذای آماده? این ماده مفید است تنها در صورتی پرداخت وام بخشی از جریان نقدی خود می گوید Chingos. و این مسائل به این دلیل که خانواده ها است که نمی تواند استطاعت به پرداخت قبل از اینکه به احتمال زیاد کسانی که بلافاصله صدمه دیده از رکود در حال حاضر.

در حالی که این بسته با هدف ارائه فوری کمک های مالی دیگر هدف این است که محرک اقتصادی: قرار دادن پول در آمریکا در جیب به طوری که آنها نگه داشتن هزینه های آن است. اما حتی اگر کنگره تا به حال ببخشند وام و نه تعلیق آنها را به خصوص روش کارآمد. ارسال a $10,000 بررسی به کسی نیست که حضور در دانشگاه و ندارد بدهی به افزایش درآمد قابل تصرف بلافاصله — احتمال تقویت اقتصاد بیش از تدریج تسکین کسی که مدیون $10,000 بیش از چند ماه Chingos می گوید. “وام های دانشجویی از جمله پیچیده ای خاک که اغلب آنچه به نظر می رسد مانند راه حل آشکار به مردم نمی تواند در این هدف در ذهن آنها می گوید:” Chingos.

یکی دیگر از جنبه جدید از قانون است که از طریق پایان سال جاری آن را می سازد سهم کارفرما تا $5,250 نسبت به کارکنان وام های دانشجویی مالیات برای اولین بار مانند یک 401(k). این اقدام بی سابقه افزایش انگیزه ای برای شرکت ها برای ارائه این برنامه به عنوان یک جوشیدن می گوید: گرگوری Poulin, مدیر عامل شرکت نیکو, یک پلت فرم است که تسهیل بازپرداخت وام دانشجویی به عنوان یک کارمند بهره مند شوند. “در حال حاضر کسانی که منافع دلار خیلی بیشتر,” او می گوید.

این نوع از وام تطبیق یک به جذب و حفظ استراتژی است که در زمان عادی می تواند یک بازی را تغییر که با توجه به که در آن به کار می کنند. اما با بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری در, رکورد, سرعت, مزایای که تنها کمک به کسانی که نگه داشتن شغل خود را ممکن است به بسیار دور به ویژه هنگامی که کسب و کارهای کوچک در تلاش برای شناور ماندن بعید به jonesing به پوسته از پول اضافی است. آن را ضعیف هدفمند برای کمک به کسانی که بیشتر در معرض استدلال Chingos. “این بدان معنی است که شما باید یک کار; این بدان معنی است که شما احتمالا باید یک کار خیلی خوب,” او می گوید. “مردم کار کم درآمد تمایل به کسانی که علاقه داشتن به منافع و اندازه از سود خود را بر اساس نرخ مالیات بر درآمد.”

در سمت تلنگر, Poulin برجسته است که کارفرمایان از تمام اندازه ها و صنایع به شنود گذاشته باشند قبل از این که بهداشت و درمان اضطراری. و از جمله مزایای می تواند کمک به مردم با مدارک پزشکی و حقوقی زمینه ها — دانشجویان تحصیلات تکمیلی تشکیل 15 درصد از دانش آموزان اما قرض گرفته شده 42 درصد از بدهی های دانشجویی در 2018-19 سال تحصیلی با توجه به کالج مدیره. هر چند آن را نمی خواهد کمک به بدترین کردن این فرصت می تواند تحول آفرین برای میانه درآمد به اندازه کافی خوش شانس به باقی می ماند به کار گرفته اما که هرگز تا به حال بسیار تکان دادن اتاق به پرداخت بدهی پایین تر ،

خط پایین ؟ مردم در حال حاضر باید قادر به تسکین موقت از خود وام کنندگان. برای مطمئن شود, مرور بیزانس سیستم یک چالش است و حتی در زمان عادی — اما نقطه از این تنظیمات است به ترک وام گیرندگان در یک قوی تر نقطه شروع زمانی که مستندات آسانسور.

Anchante که منبع اطلاعات اولیه است که می توانید به گواهی عدم جهات در او فدرال servicer وب سایت. چرا که او در زمان فدرال و وام های خصوصی او را هنوز مدیون وام های خصوصی حتی اگر او مکث فدرال پرداخت. او اعمال شده به مکث دوم — هر چند مکث معنی است که او نیازی به اعمال در همه, با توجه به Chingos. او بیش از حد سازمان یافته نوع که همیشه برنامه و بدون هیچ گونه جهت روشن از او servicer او چپ بی قراری.

“بیشتر … سیاستگذاران می توانند انجام دهند این سیستم ساده تر به حرکت می گوید:” Chingos “این موقعیت بهتر آنها خواهید بود به پرداخت وام های خود را به ویژه هنگامی که بقیه جهان در حال سقوط از هم جدا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>