جلوگیری از تصرف حقوق سناتور نوشتن به یکی از سرمایه و سایر بدهی ها جمع


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این کشور بزرگترین جمع بدهی باید تعلیق تصرف دستمزد “بلافاصله” دو سناتور برجسته خواستار در نامه ارسالی چهارشنبه.

این نامه در پاسخ به Marketplace داستان این ماه است که با تمرکز بر چگونه پرکار ترین filers جمع آوری بدهی دعاوی یکی از سرمایه و بدهی های بزرگ خرید شرکت همچنان به چاشنی حقوق میان COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که اکثر دادگاه ها تعطیل به جدید جلسات در ماه مارس دستمزد تشنج سفارشات به دست آمده قبل از آن اجازه داده شد تا همچنان در بسیاری از مکان. که در سمت چپ برخی از کارگران ضروری و دیگران به شدت جستجو برای امداد رسانی در میان رکود اقتصادی است.

“پر کردن مجموعه پرونده های حقوقی و آراستن دستمزد از مصرف کنندگان در حال حاضر در تلاش برای پرداخت برای نیازهای اساسی تنها به تشدید اقتصادی و بهداشت عمومی بحران” سنسور. الیزابت وارن D-Mass., و Sherrod قهوه ای, D-اوهایو نوشت.

قهوه ای و وارن نشستن در کمیته امور بانکی سنا که نظارت بر شرکت های خدمات مالی. قهوه ای است که در رتبه بندی عضو.

یکی از پایتخت تا حد زیادی متوقف شد, پرونده جدید مناسب پس از اواسط ماه مارس اما بزرگ دیگر جمع نمی جلوگیری از تشکیل پرونده های جدید لباس. وارن و قهوه ای نیز نوشت: Encore سرمایه گروه و نمونه کارها بهبود همکاران دو تا از بزرگترین بدهی خریداران در کشور است. هر دو از آنها را در ادامه به فایل مناسب به آوریل و مه با توجه به Marketplace را بررسی آنلاین دادگاه پایگاه داده.

در نامه این سناتورها همچنین درخواست حسابداری از شرکت های چگونه بسیاری از لباس و دستمزد garnishments آنها به ثبت این سال است. به دلیل مجموعه ای مناسب در حال ثبت در دولت و دادگاه های محلی آن را غیر ممکن است برای رسیدن به در یک حسابداری کامل از جمله مناسب (اگر چه ProPublica تلاش برای ریختن به نور در عمل گرد کردن داده ها از کشورهای مختلف). این باعث می شود یک فرم تهاجمی از مجموعه ای که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم هر سال تا حد زیادی نامرئی ، پاسخ از شرکت ها ممکن است کمک به فاش کردن دامنه از بزرگترین شاکیان فعالیت است.

در بیانیه ای در پاسخ به نامه یک سرمایه یک سخنگو گفت: “پس از همه گیر اول شروع شد و ما متعهد به همکاری با تمام مشتریان ما که در حال تجربه مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19. در علاوه بر این به تعویق انداختن پرداخت ارائه متناسب با برنامه های پرداخت و waiving هزینه های ما را متوقف کرده اند و پر کردن تمام بانک های جدید garnishments و پرونده های حقوقی گرفته اند و اقدام به جلوگیری از تامین خواسته از هر گونه محرک بودجه. ما می دانیم که اینها استثنایی بار و سیاست ما این است که برای کار با هر مشتری که نیاز به کمک و نهفته COVID-19.”

یک سخنگوی نمونه کارها بهبود کاهش یافته است به نظر و گفت: این شرکت به بررسی نامه ها و آماده سازی پاسخ آن. ProPublica همچنین تماس Encore برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این داستان اگر آن را پاسخ می دهد.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>