محرک هک برای کسب و کارهای کوچک برای آب و هوا Coronavirus

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه. در اینجا چند خطوط در دسترس است.

حتی اگر coronavirus بحران کاهش یافته است فروش خود را با 80 درصد یکی سیاتل صاحب نانوایی خود را پر می کند نمای هر روز با همان مقدار از محصولات پخته او همیشه کرده است. مهم نیست که او در حال حاضر به حال نزدیک به دو از نانوایی و این است که آخرین محل و سمت چپ. “او آمده است نه برای مقابله با تغییر و او فکر می کند او باید به تمام قفسه مجهز می گوید:” کلینت Coons بنیانگذار لاس وگاس بر اساس اندرسون کسب و کار مشاوران.

Coons در تلاش بود برای کمک به صاحب نانوایی بهره مندی از مراقبت در عمل به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب. اما پیام نیست غرق شدن در: “آن را ثبت نکرده است که این می تواند به حل مشکلات او در حال حاضر مواجه است که این می تواند کمک به او باز بماند. برخی از صاحبان کسب و کار فقط خیره به عنوان اگر شما در حال صحبت کردن در یونانی به آنها.”

گسترده بسته از آمریکا زندگی ترسناک است, به خصوص برای مادر و میآید در تلاش برای شناور ماندن در بار تلاش. بر اساس یک نظرسنجی با کسب و کار آنلاین بانکی ارائه دهنده Azlo, 77 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک در حال حاضر منفی نهفته COVID-19 و دیگری 16 درصد پیش بینی آنها نهفته باشد. بیش از نیمی می گویند که آنها تنها قادر خواهد بود به کار یکی دیگر از سه ماه تحت شرایط فعلی با توجه به گلدمن ساکس نظرسنجی از بیش از 1500 کسب و کارهای کوچک. و آنها می تواند بیشتر در معرض خطر استفاده از گرفته شده است اگر دقت کنید می افزاید: Jamey Boone, معاون رئیس جمهور از تقلب مدیریت ریسک در پرداخت دیجیتال خدمات Zelle: “آنها تحت مقدار زیادی از استرس های مالی در حال حاضر و که باعث یک واکنش احساسی است که باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد برای یک صاحب کسب و کار کوچک به سقوط طعمه به چند تا از این کلاهبرداری ها که حدود برای سال بوده است.”

New York remains on edge as concerns that the coronavirus is spreading through the city continue

هنوز صاحبان کسب و کار کوچک می تواند اجازه نمی فلج مجموعه در به دلیل ترس. وجود دارد که کمک در دسترس است و برای کمک به کسانی که دست کشیدن بر روی درب. در اینجا فقط چند راه های هوشمند کسب و کار می تواند محوری برای آب و هوا طوفان است.

درخواست برای رایگان 10 ، 000 دلار کمک مالی در حال حاضر

به عنوان بخشی از مراقبت های, قانون مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) ارائه شده است یک اورژانس پیشرفت تا $10,000 برای کسب و کارهای کوچک و خصوصی غیر انتفاعی آسیب COVID-19. این فرایند ساده است: درخواست برای نظر اقتصادی آسیب فاجعه وام (EIDL) در اینجا و در صفحه آخر کادر درخواست برای “یک پیشرفت تا $10,000” (نگاه کنید به تصویر زیر). پیشرفت واقعا کمک مالی به دلیل آن را “نیازی به بازپرداخت تحت هر شرایطی” با توجه به وب سایت از به گزارش ایسنا ، برایان Schatz هاوایی است. و SBA می گوید آن را پرداخت وجوه به طور مستقیم به کسب و کار حساب های بانکی ظرف 72 ساعت بدون در نظر گرفتن اینکه آیا EIDL نیز تایید شده است. “وجود دارد که تنها تعداد محدودی از وجوه” Coons می گوید و کسب و کار “نیاز به پریدن از روی آن است.”

فکر می کنم شما واجد شرایط نیست? اعطای نه تنها برای کسب و کارهای کوچک است که استخدام کارکنان: افرادی که فایل به عنوان یک sole proprietorship نیز ممکن است واجد شرایط. فروش اقلام در آمازون ؟ خود را اجاره ؟ کار در اجرای اقتصاد ؟ اگر کسب و کار شما بود منفی تحت تاثیر قرار و یا شما باید نگرانی های آن می تواند تحت تاثیر قرار در آینده نزدیک شما ممکن است کمک.

این نجات دهنده زندگانی واقعی برای صاحبان تلاش برای نگه داشتن چراغ و نگه داشتن خود کارگران شاغل.

شما ممکن است قادر به جلوگیری از اخراج پس از تمام

صاحبان کسب و کار که درخواست برای EIDL ممکن است قادر به قرض گرفتن تا 2 میلیون دلار در نرخ بهره از 3.75 درصد (این 2.75 درصد برای سازمان های غیر انتفاعی). و اگر وام کمتر از $200,000 که از آن خواهد شد برای بسیاری از کوچکتر مغازه ها با توجه به نیازهای خود و سپس صاحبان نیازی به ارائه تضمین شخصی و یا وثیقه. این بدان معناست که خانه خود را در خط اگر همه چیز به نوبه خود ترش.

در حالی که EIDL شده است در حالی که برای کنگره اختصاص داده است $350 میلیارد برای یک وام جدید را چک Protection Program (PPP). این نجات دهنده زندگانی واقعی برای صاحبان تلاش برای نگه داشتن چراغ و نگه داشتن خود کارگران شاغل. کسب و کار واجد شرایط تا دو و نیم برابر ناخالص خود را به طور متوسط حقوق و دستمزد در حدود فوریه تا ژوئن سال گذشته (از سال استفاده می شود ممکن است انعطاف پذیر باشید اگر شما یک جدیدتر کسب و کار, اما آنها قرار است به تقلید همان حقوق شما را پرداخت برای کارکنان در طول این فصل بهار). بنابراین یک شرکت با متوسط حقوق و دستمزد ماهانه 1 میلیون دلار خواهد بود واجد شرایط برای 2.5 میلیون دلار (برنامه کلاه در $10 میلیون).

قصد این است که به نگه داشتن افراد شاغل. و هویج بودن دست تکان داد تا مطمئن شوید که اتفاق می افتد ؟ کل وام بخشوده خواهد شد اگر شما می توانید اثبات بودجه استفاده شد به پرداخت حقوق و دستمزد پوشش اجاره و یا پرداخت هزینه های انتقادی به نگه داشتن کسب و کار شناور. که باید ممکن باشد برای بسیاری از کارفرمایان اگر چه برخی ممکن است پیدا کردن آن به چالش کشیدن برای دیدار با شرایط توافق — صنایع خاص ممکن است در تلاش برای پر کردن همان تعداد از مشاغل آنها تا به حال قبل از اینکه این ویروس با توجه به این که بسیاری از ترس به کار برای ترس از بیمار شدن. برای مقادیر استفاده می شود نه به طور مستقیم برای کسانی که فوق نیازهای مبلغ وام باقی می ماند مناسب در 4 درصد بهره بیش از 10 سال نرخ بهتر از بسیاری از وام کسب و کار.

شیر که 401(k) … اما عاقلانه

کسی با ایرا یا 401(k) را می توانید تا 100.000 دلار و پرداخت جریمه به عنوان طولانی به عنوان آنها پرداخت آن را در عرض سه سال. ما به طور کلی توصیه نمی انجام این کار: مگر شما تا به حال به شدت پیوند متمرکز, نمونه کارها, گرفتن پول از حساب بازنشستگی در حال حاضر تامین ضرر و زیان خود را از اخیر سقوط بازار سهام — ضرر و زیان است که می تواند دستاوردهای فقط در چند سال اگر شما نگه داشتن ثابت است.

که می شود گفت, اگر برداشت خود را از 401(k) در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را به پرش بر روی یک فرصت کسب و کار دراز مدت درآمد بالقوه ممکن است کلی ادراک حرکت می کند. سرمایه گذاران املاک و مستغلات به عنوان مثال ممکن است بخواهید به استفاده از coronavirus-addled بازار و خروج پول نقد برای پرداخت. تامین امنیت با تخفیف ملک در پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن می تواند به خوبی به ارزش ده ها هزار دلار … به طور بالقوه به مراتب بیشتر از ترک که 401(k) پول stashed. تجهیزات جدید, محصولات, نرم افزار یا فن آوری نیز می تواند به ارزش خطر است.

منعکس کننده و Reimagine

آن را احتمالا پرداخت به بیمار. پس از شیوع سارس در سال 2003 در تورنتو صنعت هتل شدت رنج می برد از قیمت تنزیل … و در حال حاضر مهمان نوازی ارائه دهندگان در حال حاضر به ارائه عمیق کاهش دوباره. در آن زمان بسیاری از کسب و کار شروع جدید بازاریابی مبارزات قبل از بحران تا به حال به طور کامل به تصویب رسید. “همین حالا شروع خیلی زود” هشدار مایک ویلیامز مدیر کل توسعه اقتصادی, فرهنگ و گردشگری برای شهر تورنتو است. “بسیاری از این بیماری های همه گیر را موج دوم هنگامی که مردم شروع به گرفتن خارج وجود دارد وجود دارد و یکی دیگر از خروش.”

یک گام به عقب. بسیاری از شهرها و شهرداری های محلی در حال کار به تغییر مدل کسب و کار را به مطمئن شوید که چیزی شبیه به این هرگز کرکره اقتصاد به این سطح دوباره. “ما در حال قرار دادن مقدار زیادی از تاکید بر ایجاد یک دیجیتال خیابان اصلی گرفتن همه از کسب و کار در وب را به دلیل این که تغییر عادات مصرف خوب” ویلیامز می گوید. آیا آن را از طریق سرمایه گذاری در آموزش دوره های آموزشی و یا جریان درآمد, بهترین شرط بندی برای اقتصادی خود را تسکین کمک های مالی ممکن است به نگاه به آینده … به عنوان فشار دادن به عنوان در حال حاضر ممکن است به نظر می رسد در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>