استیون تایلر که یک پدر بزرگ دوباره! چلسی تایلر می دهد تولد به نوزاد پسر


Steven Tyler, Chelsea Tyler and Jon Foster Steven Tyler Becomes a Grandpa for the 5th Time
استیون تایلر, چلسی تایلر و جان فاستر حضور والاتر از ‘Ad Astra’ در Cinerama گنبد در سپتامبر 18, 2019 در لس آنجلس ، AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

این تایلر خانواده در حال رشد است! استیون تایلردختر چلسی تایلر استقبال او اولین فرزند پسر بچه, با, شوهر, Jon Foster, ساخت Aerosmith خواننده پدربزرگ برای پنجمین بار.

“وینسنت فرانک فاستر” بازیگر, 35, زیر نویس یک عکس از نوزاد در Instagram در پنج شنبه, فوریه 27. “2/21/20.”

چلسی, 30, مشترک دیگر عکاسی از کودک خود را از طریق او در حساب خود. “خوش آمدید به جهان Frank Vincent فاستر,” او نوشت: اضافه کردن یک قلب emoji. “2•21•20.”

این زن و شوهر که گره خورده گره در ماه ژوئن 2015 اعلام کرد از بارداری در ماه سپتامبر 2019. آنها نوشته شده یک سری از عکس ها در این زمان است که در آن پرورش برگزار شد ثبت نام بیش از خواننده حلقه که خواندن “آینده Feb 2020!”

استیون, 71, سهام چلسی به عنوان به خوبی به عنوان پسر تاج, 29, با همسر سابق ترزا Barrick. او همچنین پدر دختر Liv, 42, با سابق Bebe Buell و میا, 41, با همسر سابق Cyrinda Foxe.

چلسی مستند بارداری در Instagram اشاره کرد که او او پیشی گرفته مقرر در اوایل این ماه. “فوریه 8, 2020,” او توضیح داد. “امروز ما به دلیل تاریخ (و کامل سوپر ماه!) من باید بگویم من واقعا عاشق هر مرحله از این سفر شگفت انگیز اما پسر من آماده برای دیدار با شما در حال حاضر. بیا lil one. بیایید این کار را انجام!”

نوازنده منعکس شده در قدر از ورود قریب الوقوع در سپتامبر 2019. “نمی توانم باور کنم که من می تواند انجام این کار است. نمی توانم باور کنم که چگونه افتخار من به عنوان یک زن. نمی توانم باور کنم که من تا کنون صرف یک لحظه شک تنها یک اینچ از خودم” او raved در آن زمان است. “زندگی یک هدیه است. بدن ما معجزات و باید جشن گرفته شود. همه اشکال, اندازه و رنگ. بسیار سپاسگزار برای چشم انداز این تجربه به من.”

کودک وینسنت به معروف اتصالات در طرف دیگر از خانواده خود را بیش از حد. فاستر برادر بن فاسترو همسرش, Laura Prepon, اعلام تولد فرزند دوم خود را روز شنبه, مارس 26. “استقبال از خانه جدید ما, بسته نرم افزاری, عشق”, بازیگر زن, 39, زیر نویس یک Instagram عکس از نوزاد است. “ضعف با قدردانی است.”

به جهنم یا آب بالا ستاره 39 و نارنجی سیاه جدید آلوم استقبال پدر و الا در ماه اوت سال 2017 و بحباله نکاح در اوردن, در ژوئن 2018.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>