استفان اسمیت مترقی و مردمی به کمپین غرب ویرجینیا فرماندار تبدیل به یک Covid-19 پاسخ برنامه

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس upends بسیاری از جنبه های زندگی روزمره در سراسر کشور مبارزات سیاسی را رها فرد در حوادث و انتقال به شهر مجازی سالن در تلاش برای نگه داشتن پیشنهادات خود را شناور. در غرب ویرجینیا استفن اسمیت 40-year-old جامعه سازمان در حال اجرا یک جنبش مبتنی بر کمپین فرماندار در تلاش است تا چیزی حتی بیشتر بلند پروازانه.

مترقی-پوپولیستی نامزد تعمیرشده مبارزات انتخاباتی خود را در زمینه عملیات به رهبری یک ایالت پاسخ به همه گیر پر کردن جای خالی سمت چپ توسط کالیفرنیا ، جیم عدالت را دولت. اسمیت ضد استقرار, کمپین شناخته شده به عنوان West Virginia نمی توانید صبر کنید تا به حال coronavirus پاسخ سایت تا قبل از این دولت بود و به تازگی منتشر 11-نقطه سیاست طرح فراخوانی برای درایو-از طریق coronavirus تست در هر شهرستان رای-توسط-mail قانون و moratoria اخراج و ابزار shutoffs. “در طی 72 ساعت ما به طور کامل reimagined کمپین” به فرمانداری امیدوار است که در حال اجرا به عنوان یک دموکرات گفت.

اسمیت تمرکز بر Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس می آید که مقامات منتخب در سراسر کشور در تلاش برای پاسخ به طور موثر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ثابت انکار; به دولت از جمله غرب ویرجینیا که به کندی پاسخ; دموکراتیک به ریاست جمهوری سناتور جو بایدن رفتن میا به عنوان آن را تبدیل به یک بحران است. تنها سناتور. برنی ساندرز با وجود اینکه آهسته به آدرس, افزایش بحران های گرفته شده در یک روش مشابه به اسمیت انحراف مبارزات انتخاباتی خود جمع آوری کمک های مالی زیرساخت برای بالا بردن میلیون ها نفر برای coronavirus پاسخ گروه.

اسمیت کمپین ایجاد کرده است “adopt-a-رای دهندگان” برنامه که بر اساس آن داوطلبان کمپین با هدف بررسی با 100 رای دهندگان که در نزدیکی آنها زندگی می کنند یک بار در هفته با اطلاعات در مورد محلی coronavirus منابع و فرصت های داوطلب پیشنهادات برای نحوه رای گیری الکترونیکی و ارائه می دهد به شنیدن بیشتر در مورد مبارزات انتخاباتی. کمپین همچنین نسبت به جذب و آموزش 1,000 داوطلبان در چگونه برای بررسی در با همسایگان خود را بدون ترک خانه های خود اسمیت گفت: پوشش موضوعاتی مانند “‘Where do I get مواد غذایی ؟ از کجا می توانم دریافت تست ؟ چگونه می توانم درخواست برای مزایای بیکاری? چگونه می توانم برای SBA فاجعه وام و یا چک protection’ و در و در و در.”

گام بعدی در این کمپین coronavirus پاسخ این است که برای ایجاد یک کتابخانه از منابع و چگونه به فیلم ها و اطلاعات برای کل غرب ویرجینیا نمی توانید صبر کنید, شبکه یک تخته سنگ از ده ها تن از نامزدها در حال اجرا به صورت های مختلف در سطح ایالت موقعیت. مجهز به این ابزار “محله ما کاپیتان می تواند پاسخ فقط در مورد هر گونه سوال است که کسی” اسمیت گفت. یکی دیگر از چنگک صاف کردن این کمپین سازماندهی استراتژی خواستار “حوزه کاپیتان” پشتیبانی ساخت داخل جوامع خود را به عنوان به خوبی به عنوان حوزه سازماندهی گروههایی مانند سالمندان نمی توانید صبر کنید, LGBTQ+ نمی توانید صبر و مربیان نمی توانید صبر کنید که به عمد حذف اسمیت نام. در این هفته هر یک از محله کاپیتان نوشت و ارسال 100 نامه به مردم در جوامع خود که شامل coronavirus اطلاعات مختصری در پس زمینه در غرب ویرجینیا نمی توانید صبر کنید جنبش و یک پیام شخصی. جنی کریگ یک معلم مدرسه در اوهایو, شهرستان و یک عضو از مربیان نمی توانید صبر کنید گفت: این نامه نشان دهنده چیزی است که خود را جنبش شده است در مورد آغاز: “فقط چک کردن در هر یک از دیگر و نه سیاسی به دست آورید.”

“نامه بسیار کمی در مورد استفان کمپین و آن را نمی کند و حتی می گویند: “من نشستی و من در حال اجرا برای فرماندار'” کریگ گفت. “این فقط واقعا در مورد مراقبت از هر یک از دیگر.”

هفته آینده داوطلبان در حال رفتن به شروع به برقراری تماس تلفنی به همسایه ها بپرسید اگر آنها سالم و یا اگر آنها نیاز به هر چیزی در علاوه بر این به ارائه اطلاعات در مورد نحوه رای گیری تغییر کرده است (بدون در نظر گرفتن حزب سیاسی) و نحوه ثبت نام کنید. با توجه به نگرانی های بهداشتی در سراسر رای گیری در میان همه گیر دولت به تعویق افتاد اولیه آن انتخابات از مارس 12 به 9 ژوئن.

اسمیت یکی از پنج دموکرات ها در حال اجرا در اولیه با امید سرنگونی عدالت یک میلیاردر زغال سنگ سرمایه دار خیلی مهم بود که انتخاب شده به دفتر در سال 2016 و همچنین اتفاق می افتد به ثروتمندترین فرد در دولت است. غرب ویرجینیا به خصوص در معرض خطر دولتبود و دولت در آخرین کشور به گزارش اول خود را تایید Covid-19 مورد تاخیر تا حد زیادی ناشی از عدم تست. عدالت صادر اقامت در خانه سفارش در مارس 23, اما در مواجهه انتقاد برای اقدام قاطع هر چه زودتر در حالی که برقراری ارتباط گیج کننده و متناقض پیام های در مورد چه باید بکنید.

“این خیلی بدتر چگونه … خشم و تعجب آور … چگونه این ولایت واکنش نشان داد” اسمیت گفت. “فرماندار رفتن به خون در دست خود را هنگامی که این است که همه گفته و انجام می شود. و آن را قدیمی ترین داستان در غرب ویرجینیا, تاریخچه. مردم همه کار انجام دهد در حالی که خوب ol’ پسران در چارلستون غنی از ما کار از نگاه مردم بعد از همسایگان ما و خوب ol’ پسران از خود نگاه کنید. آن را نفرت انگیز — من حتی نمی دانم چه چیز دیگری می گویند.”

پس به طور رسمی راه اندازی در پایان ماه نوامبر 2018, West Virginia نمی توانید صبر کنید تا به استخدام بیش از 90 نامزدها از جمله اسمیت به اجرا برای موقعیت های مانند شورای شهر عضویت دادرس قاضی صندلی و شهرستان کمیسیون. بیش از نیمی از نامزدهای سن 40 سالگی یا جوان و نامتناسب زنان طبقه کارگر و مردم رنگ و تجاوز. “وجود دارد برخی از پوش بک از استقرار از جمله خود ما اتحادیه های کارگری است که خسته کننده” کریگ گفت. “اما این فقط باعث می شود شما تشخیص دهد که شما حق انجام کاری و به کار حتی سخت تر برای آن است.”

در اوایل این ماه این کمپین که سوگند یاد کردن شرکت PAC, پول, شکست رکورد تعیین شده توسط سناتور. Joe Manchin برای اکثر کمک های مالی تا کنون دریافت کرده در غرب ویرجینیا فرمانداری مسابقه.

این “مردم پلت فرم” — سیاست پلت فرم است که توسعه داده شد از طریق 11,000 مکالمات بین مبارزات انتخاباتی داوطلبان و رای دهندگان بیش از 190 شهر سالن و سپس تصویب در کنوانسیون — شامل ایجاد یک بانک دولتی و یک مالیات بر ثروت کامل قانونی کردن ماری جوانا و “برگشت کامل از کد مالیاتی” که به نفع خانواده های شاغل بیش از زمین های دولتی و شرکت های هلدینگ و شرکت های چند ملیتی. “هنگامی که ما برنده این سیاست پلت فرم آن معنا است که ما ایجاد یک اقتصاد در امریکا وجود ندارد که در هر دولت دیگر” اسمیت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im