ایستگاه 19 آلبرتو will atkinson که رایان پیچ و تاب و اندی آینده

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از روز شنبه, مه 6 قسمت از ایستگاه 19.

در حال حرکت. که چه ایستگاه 19 خدمه اقدام به انجام در قسمت این هفته پس از رایان (Alberto will atkinson) از دست داده و زندگی خود را به دلیل یک تصادف وحشتناک.

در پایان ژانویه 31, قسمت, Ryan بود به ضرب گلوله توسط یک کودک نو پا است که در زندگی اندی (Jaina لی Ortiz) ساختمان. در حالی که سرنوشت خود را در سمت چپ بود تا در قسمت این هفته تایید کرد او از بین رفته است, آن را به عنوان شروع با یک تشییع جنازه.

Station 19 Alberto Frezza
ایستگاه 19 – پخش پنج شنبه, فوریه. 6 (8:00-9:00 p. m. EST) در ABC. ABC

بیش از ساعت, بینندگان آموخته و حتی بیشتر در مورد گذشته خود را با اندی و Pruitt (Miguel Sandoval). رایان تنها کسی بود که می تواند اندی به گریه و اجازه دهید احساسات خود را پس از از دست دادن مادرش. هنگامی که آنها 20 آنها گذاشته شده در زیر ستاره ها با هم و صحبت در مورد آینده است. اما آن را نیز نشان داد که رایان بود پشت در سیاتل به یک دلیل: Pruitt خواسته او را به بازگشت به مراقبت از اندی چرا که او می دانست که او می تواند در چند ماه به دلیل سرطان است.

در حالی که Pruitt با تلاش تراژدی اندی مخالف — او انداخت و خودش را به کار و عینک بیرونی سخت او هنگامی که او مادر خود را از دست.

زیر قسمت will atkinson, 30, نشان داد به Us Weekly او چگونه احساس خود را در مورد پایان و آنچه که او فکر می کند که در آینده برای اندی. جزئیات کامل Q&A زیر:

ما هفته: شروع در بالا! چگونه این مورد آمده — و چگونه شما در پیدا کردن ؟
AF: من فکر می کنم آن را چند ماه پس از فصل 2 به پایان رسید و من یک تماس. عامل من به پایان رسید تا با تماس با من و سپس من یک تماس از Krista [Vernoff]این showrunner. او به من گفت که ایده خود را و آنچه او می خواست فصل 3 به ایجاد برخی از درگیری و ایجاد درام با محوریت اندی. من حدس می زنم شروع با یک انفجار خلاص شدن از این عشق از زندگی او و بهترین دوست او! او تا به حال این چشم انداز برای فصل جدید از ایستگاه 19 و راه او می خواست به انجام این نشان می دهد رو به جلو است.

ما: چگونه شما واکنش نشان می دهند ؟
AF: من کمی غمگین بود در آغاز اما پس از آن نیز راه او راه اندازی این ایده و راه او می خواست رایان به ترک نشان می دهد نیز بسیار جالب است. این یک پیام قوی. من فکر می کنم که این نوع از داستان قطعا باید گفته شود. آن عشق و نفرت [واکنش] از آنجا که من غمگین بود به ترک نشان می دهد اما در همان زمان آن را یک راه بسیار خوبی برای رفتن است.

Station-19-Jaina-Lee-Ortiz-Alberto-Frezza
Jaina لی اورتیز و آلبرتو will atkinson در ایستگاه 19. ABC

ما: چه احساسی بود که آن را به فیلم ؟
AF: این احساسی بود. من اول تماس با پاریس بارکلیکه کارگردانی تولید و او را کارگردانی بسیاری از قسمت های. او اولین کسی است که کارگردانی قسمت اول از فصل اول, پس چه شد واقعا احساسی و همچنین زیبا در مورد رفتن به دور بود که من آخرین صحنه او کارگردانی است که قسمت خاص. پس از آن بود بسیار خوب برای شروع با او و پس از آن با پایان او. صحنه صورت می گیرد با اندی و جانا و من بسیار نزدیک در طول سال. این غم انگیز بود ، من نمی دانم چرا آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب اما بسیار زیبا بود برای من.

ما: از آن صدا های عجیب و غریب. مثل شما گفت, این مهم داستان برای گفتن.
AF: کاملا. و آن را واقعا خوب است که ما تا به حال شخصیت میلو است. بچه بود, در مجموعه, پس از آن بود بسیار خوب حواس پرتی به او تعامل را با ما در میان می گیرد و با او شوخی و بازی است. بسیاری از مردم مانند ” آه خدای من. من نمی توانم باور کنم که ما در حال تیراندازی خود را [final] صحنه! آخرین صحنه! چگونه آن را احساس می کنید ؟ ‘ و پس از آن او خواهد آمد و شروع به شوخی میکرد. آن هم از نوع در زمان وزن کردن از تمام جنبه دراماتیک از فیلمبرداری آن روز.

Alberto Frezza Miguel Sandoval Station 19
آلبرتو will atkinson و Miguel Sandoval در ایستگاه 19. ABC

ما: در فلش بک می بینیم چقدر مهم Ryan شده در اندی زندگی است. آیا او همیشه قادر به پیدا کردن این نوع از اتصال دوباره ؟
AF: راستش من فکر نمی کنم. اگر ما نگاهی به چقدر تاریخچه این دو شخصیت … شما می توانید پیدا کردن برخی افراد که شاید شما می توانید در تکیه می کنند و یا انواع خاصی از گفتگو با اما خاطرات و تاریخ است که بسیار عمیق بین این دو شخصیت [نیست تعویض]. شما نمی توانید از نو خلق کردن کسی که برای شما وجود دارد زمانی که مادر خود را دور می گذرد و یا همه مشکل که او کردم و به او در طول دوران کودکی خود را. من فکر نمی کنم او همیشه قادر به پیدا کردن آن است. من فیلم های مورد علاقه در تمام دوران است Stand by Me وجود دارد و یک نقل قول گفت: “من هرگز از دوستان بعد مثل آنهایی که من تا به حال وقتی که من 12 بود. آیا کسی؟” من صادقانه فکر نمی کنم که اندی همیشه پیدا کردن کسی که می خواهم. … رابطه خود بسیار بسیار پیچیده است. آنها بوده ام در عشق برای مدت طولانی, اما در همان زمان این نوع مانند آنها با تکیه بر هر یک از دیگر. من نمی خواهد می گویند که آنها خواهر و برادر, اما آنها بودند که به من نزدیک است.

ایستگاه 19 پخش در ABC پنج شنبه ها در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im