دولت Coronavirus داده ها را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن گمراه کننده تست ادعای


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس بارها و بارها نسبت به افزایش coronavirus مورد تعداد در ایالات متحده به افزایش در تست.

“ما در حال انجام این کار بسیار, تست بسیار بیشتر از هر کشور دیگری” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با گفت: CBN اخبار در روز دوشنبه. “و به صداقت با شما هنگامی که شما انجام تست های بیشتر شما در پیدا کردن بیشتر موارد. و سپس آنها گزارش ما موارد را از طریق سقف.”

“من فقط می خواهم شما را تشویق به عنوان ما صحبت در مورد این چیزها به مطمئن شوید و در ادامه به توضیح به شما شهروندان این میزان افزایش در تست” پنس گفت: در تماس با این کشور فرمانداران در هفته گذشته با توجه به صوتی به دست آمده توسط نیویورک تایمز. “و که در بسیاری از موارد که در آن ما شاهد برخی از حاشیه افزایش در تعداد که بیشتر به یک نتیجه فوق العاده کار شما انجام می دهند.”

این اظهارات در حال حمایت نمی داده یک ProPublica تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

در حالی که درست است که شده است وجود دارد افزایش چشمگیر در تست از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش موارد مثبت در هفته های اخیر را نمی توان به افزایش تست به تنهایی.

پس از هفته ها است که در آن coronavirus موارد و مرگ و میر به آرامی رو به کاهش جزر و مد تبدیل شده است. روز چهارشنبه ایالات متحده پیشی گرفتن از رکورد قبلی خود تعداد موارد رسیده در ماه آوریل زمانی که این ویروس از ضرب و جرح از شمال شرق با توجه به داده های جمع آوری شده از متحده توسط COVID پیگیری پروژه. بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش هر چند آنها به مراتب از اوج خود در سراسر کشور در ماه آوریل است.

“نوک کوه یخ نمی تواند رشد با کوه یخ شدن,” دکتر گفت: Sten Vermund رئیس دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی. “آن را نقض قوانین فیزیک و اقیانوس شناسی.”

یک سخنگوی کاخ سفید بازگشت نیست یک ایمیل به دنبال نظر.

مرگ و میر افزایش یافته است اما آنها به عنوان یک شاخص عقب مانده. در آن طول می کشد چند روز پس از قرار گرفتن در معرض برای کسی که با COVID-19 به نشان دادن علائم و اضافی پنج تا هفت روز به طور متوسط برای این بیماری می شود به اندازه کافی شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان. پس از آن می توانید یک زن و شوهر روز به روز به پیشرفت به مراقبت های ویژه و بیمار معطل می تواند وجود دارد برای برخی از زمان قبل از دوره نقاهت و یا در حال مرگ است.

“فقط صحبت کردن به عنوان یک اپیدمیولوژی اگر من تو را دیدم افزایش تست مورد افزایش تعداد و کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر من می گویند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور پنس درست” Vermund گفت. برعکس اگر این اقدامات در حال افزایش “من می گویند که آنها در حال دمیدن دود.”

ProPublica نگاه تغییرات در هفت روز به طور متوسط از COVID-19 آزمایشات انجام شده و تغییر در تعداد کلی مثبت آزمون در هر ایالت از روز یادبود, مارس 25 به سه شنبه. توسط یادبود روز ترین متحده در حال بازگشایی شد و گزارش های خبری اشاره کرد که گروه بودند تجمع دوباره.

در برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک و ایلینوی و ایندیانا آزمایش باقی ماند تا مورد مشابه و یا افزایش یافته در حالی که سهم مثبت آزمایش کاهش یافته است.

منبع: COVID پیگیری پروژه

در روزهای اخیر به عنوان مثال نیویورک انجام شده است به طور متوسط بیش از 64,000 آزمون حدود 50 درصد بیش از آن انجام شد در هفت روز منتهی به روز یادبود. اما تنها در حدود 1% موارد مثبت بوده است برای coronavirus نشان می دهد که جامعه گسترش ویروس در کشور تا حد زیادی کاهش یافته است.

تا مطمئن شوید که ویروس تحمیل فوق العاده ای تلفات در ایالت نیویورک و شهر نیویورک است. هر چند COVID-19 در حال حاضر به نظر می رسد تحت کنترل بیش از 389,000 ساکنان ایالت نیویورک آلوده شدند و بیش از 24,700 درگذشت.

در کشورهای دیگر از جمله آریزونا و تگزاس و فلوریدا که ندیدم یک موج اولیه مرگ و میر, افزایش نتایج مثبت به مراتب پیشی گرفتن تست رشد. در فلوریدا تست کرده است و حتی کاهش کمی در مقایسه با هفت ماه از طریق پنج شنبه به مدت مشابه قبل از روز یادبود. (فلوریدا ثبت شده غیر طبیعی بالا تعداد آزمون جدید در مارس 20, که ممکن است متورم نورد متوسط در مه 25.)

منبع: COVID پیگیری پروژه

تگزاس و فلوریدا هر سیستم وارد شده بیش از 5000 مورد جدید چهارشنبه. بستری شدن در بیمارستان نیز در حال افزایش در این کشورها.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به خبرنگاران گفت: از روز شنبه تست به تنهایی به حساب نمی برای افزایش COVID-19 موارد در دولت خود را. “حتی با تست افزایش یا, تخت, تعداد افراد آزمایش مثبت است شتاب سریع تر از آن” DeSantis گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره. “شما می دانید که شواهدی وجود دارد که انتقال در آن جوامع است.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اذعان شنبه که دولت در حال تجربه یک “شیوع گسترده” و محدودیت های اضافی ممکن است مورد نیاز برای اطمینان از بیمارستان ها نمی شوند غیرمنتظره. در روز پنج شنبه او متوقف شد دولت بازگشایی و دستور توقف اعمال جراحی الکتیو در چهار شهرستان.

از صبح روز پنجشنبه به وزارت امور خارجه گزارش داد که 4,739 بیماران بستری شده بودند با تایید COVID-19 عفونت. که در مقایسه با 1,511 در روز یادبود. مرکز پزشکی تگزاس که شامل چند عمده بيمارستانهای آموزشی در هوستون گزارش داد که 97 درصد از آن 1,330 تخت ICU کامل بودند در روز چهارشنبه. این انتظار به بیش از آن ICU با ظرفیت پنج شنبه و پس از اجرا از طریق آن “پایدار افزایش ظرفیت” در مورد 12 روز است. وضعیت وخیم است که در بیمارستان کودکان تگزاس در حال حاضر پذیرش بیماران به دلیل افزایش موارد در منطقه هوستون.

یک تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله کالیفرنیا و ایالت کارولینای شمالی شاهد افزایش در هر دو آزمایش و نتایج مثبت است که تقریبا دنبال هر یک از دیگر هر چند این افزایش در موارد مثبت رشد افزایش تست. در مورد کالیفرنیا از نتایج مثبت به تازگی کشیده به دور از هر گونه افزایش در تست. کالیفرنیا گزارش شده بیش از 7000 عفونت های جدید در روز چهارشنبه.

منبع: COVID پیگیری پروژه

Caitlin رودخانه استادیار در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت گفت: او معتقد سه عامل زمانی که ارزیابی همه گیر جهت در حالت: تعداد موارد جدید, درصد از آزمون است که مثبت هستند و بستری شدن در بیمارستان.

اگر موارد بالا رفتن و هر چیز دیگری در حال کاهش است و یا باقی مانده تخت رودخانه ها گفت: ممکن است وجود داشته باشد دلیلی برای نگران.

“برای ایالات متحده است که ما می دانیم دچار مشکل هستند و به نظر می رسد رشد نمایی از سر گرفته است و به نظر می رسد مانند آن از دیگر شاخص های رهبری در جهت اشتباه” او گفت:.

آن را دشوار است به مقایسه آنچه اتفاق می افتد در کشورهای در حال تجربه زمان امواج با آنچه رخ داده است در نیویورک و نیوجرسی و میشیگان در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است. به دلیل کمبود شدید در تست ها و مشکلات با دقت آزمایش بسیاری از مردم که بیمار بودند و یا در معرض کسی که بیمار نیست قادر به گرفتن تست شده است.

حتی هنوز هم این تصویر توییتی جمعه توسط فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی را نشان می دهد شکل منحنی از تست مثبت. در یک نقطه در هر دو آزمون برگشتم مثبت برای coronavirus.

(رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی از طریق توییتر)

در مقایسه بیش از 20 درصد از آزمون آینده مثبت در آریزونا; این رقم را در صدر 10% در تگزاس است. (مشاهده اطلاعات از دولت خود را در اینجا.)

اگر هر چیزی کارشناسان می گویند که افزایش در تست بیش از دو ماه گذشته را باید با این نرخ پایین تر از نتایج مثبت است. حالا که آزمون ها به آسانی در دسترس مردم می توانید تست اینکه آیا آنها باید علائم COVID-19 یا نه. این شامل “نگرانی خوب” به معنی مردم با هیچ شناخته شده قرار گرفتن در معرض و بدون علائم است که عصبی که آنها ممکن است virus.

اگر ویروس تحت کنترل است “احتمال افزایش رای مثبت با افزایش قابل توجهی در تست کم است” Vermund گفت.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>