ستاره ایم که با استفاده از رایا Dating App: Channing Tatum بیشتر

عشق به عصر مدرن. مشاهیر هستند درست مثل ما ازآنها به نوبه خود به نرم افزار دوستیابی برای پیدا کردن عاشقانه و شروع روابط است.

ستاره ها از جمله Eric Stonestreet و چلسی هندلر شده اند باز در مورد استفاده از برنامه های آشنایی مانند آتش زنه و سرهم بندی کردن اما حتی معروف تر مردمی که تصمیم گرفتند به استفاده از رایا.

رایا راه اندازی در سال 2015 و به خود می بالد در حال “منحصر به فرد دوستیابی و شبکه های پلت فرم برای افرادی که در صنایع خلاق.”

Demi Lovato شده است دیرین کاربر از ارتباط آنلاین سایت. او نشان داد در او مستندبه سادگی پیچیده استکه او را انتخاب رایا پس از او تقسیم از Wilmer Valderrama در سال 2016.

پس از آن او با استفاده از این برنامه هنگامی که او تنها اما در سال 2020 او سعی کردم به دوباره پس از حذف مشخصات خود را و او خاموش شد.

“من فقط حذف آن از احترام به شخص من بود و سپس ما را شکست و من به عقب بر گردیم در [من نمی توانستم],” سابق دیزنی کانال استار گفته هارپر بازار در مارس سال 2020 موضوع است. “و من گفتم:” شما می دانید چه ؟ آن را خوب است. من لازم نیست به این دلیل من فکر می کنم من قرار بود به تنهایی در حال حاضر.'”

Channing Tatum پیوست دوستیابی برنامه زیر تقسیم خود از Jessie J در نوامبر سال 2019 یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری است.

با توجه به خودی های سحر و جادو مایک بازیگر مشخصات از دسامبر 2019 خواندن “و من استفاده می شود به یک دوست.” این منبع افزود که مشخصات خود آهنگ بود “شکر قهوه ای” توسط d’angelo.

این خنک کننده ماجراهای سابرینا star, Kiernan Shipka, توضیح داد که حتی اگر او به ندرت زمان تا به امروز او یکی از طرفداران بزرگ از رایا.

“ملاقات با مردم همواره نوع یک وضعیت خنده دار برای من در حال رشد کردن نه رفتن به مدرسه اما دانستن هر کس که رفت به مدارس در LA. خوب من در بر داشت راه” Shipka گفت: سبک در مارس 2019 از او سر دوستیابی.

ایلینوی بومی اضافه کرد که “البته” او با استفاده از آنلاین دوستیابی قبل از دادن افراد مشهور عاشقانه برنامه یک فریاد. “رایا برای زندگی است. آن را دوست دارم. خدا برکت دهد, Raya,” Shipka گفت.

حرکت زیر را ببینید که ستاره استفاده کرده اند رایا در گذشته یا در حال حاضر در سایت دوستیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>