ستاره ها که صحبت کردم در مورد بهداشت روانی در میان قرنطینه

به دنبال به سمت داخل. Coronavirus همه گیر شده است تحت تاثیر قرار مردم از تمام جنبه های زندگی و عوارض خود را گرفته است در تمام جنبه های زندگی روزمره.

در علاوه بر این به توقف تولیدات هالیوود و تغییر خانه مد به ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی, کارخانه, مشاهیر و شهروندان به طور یکسان شده اند مبارزه با مشکلات روحی و روانی و فراز و فرود آورده استرس از بحران و قرنطینه.

لیلی Reinhart, Shawn Mendes و جولین هاف باز کرده اند تا پیروان خود را در مورد مبارزات شخصی خود را در حالی که های, نکاتی برای کاهش ترس از COVID-19 و “طبیعی است.”

“این فوق العاده سخت ماه برای همه ما” در ریوردیل استار نوشت: از طریق Instagram در آوریل 17. “و اگر چه این قرنطینه است منزوی و بسیار چالش برانگیز برای کسانی از ما که مبارزه با بهداشت روانی, من آموخته زیادی در مورد خودم در طول این زمان. من آموخته اند به گرامی داشتن مردم در زندگی من که ایستاده بود به من از طریق من بهترین و بدترین.”

این زرنگ بازیگر را باز کرد تا سفر خود را با سگ جدید میلو بود که مورد حمله یک سگ بزرگتر و چگونه او را بر روی دوستان و خانواده او از دور.

“در پایان روز همه ما این است که هر یک از دیگر,” او توضیح داد. “و همه ما می توانیم ارائه یک دیگر در طول این زمان است که عشق و محبت. عشق به عنوان سخت به عنوان شما می توانید به این دلیل که مردم در اطراف شما ممکن است نیاز به آن را بیش از شما فکر می کنم.”

مندس نشان داد یک راهنمای مراقبت از بهداشت روانی فرد در طول افزایش-استرس بار اعتراف به این که “10 نفس عمیق در یک لحظه از استرس سحر و جادو است.” او گفت: زمانی که مردم نباید “نا امید” اگر آنها “احساس به دام افتاده و یا تاکید کرد.”

“این یک زمان سخت برای همه و شما سزاوار صبر و شکیبایی از خود” خواننده کانادایی گفت: خروجی در آوریل 16. “احساسات من شده اند در همه جا … برخی از روزها من خوب و دیگران آن ترسناک است. تصدیق احساسات را با صدای بلند به من کمک می کند روند آنها و حرکت رو به جلو است. من در تلاش برای مهربان و دلسوز به خودم.”

ستاره دیگر از جمله Jana Kramer, کریستوفر چوب و Josh Gad ارائه داده اند طرفداران عشق و پشتیبانی از طریق رسانه های اجتماعی. آنها تصمیم گرفتند برای به اشتراک گذاشتن چک لیست در مورد سلامت روان و گریه در کنار پیروان خود را به عنوان آنها نشان می دهد همبستگی در آشفتگی پر بار.

پایین ببینید چگونه ستاره در حال کار بر روی سلامت روان خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>