ستاره که درو واکنش خود را از دیدگاه های بحث برانگیز در Coronavirus

بیش از حد بسیاری از داغ طول می کشد ؟ در حالی که جهان hunkers را به خود قرنطینه طول گسترده coronavirus شیوع برخی از مشاهیر خود استفاده کرده اند زمان اضافی رایگان برای به اشتراک گذاشتن نظرات بحث برانگیز در مورد جهانی همه گیر.

ونسا Hudgens زیر آتش آمدند و پس از او ساخته شده از نظر رد این ایده است که خود را قرنطینه می تواند در اثر باقی می ماند از طریق تابستان است.

“Yeah, ’til جولای برای تلفن های موبایل مانند یک دسته از bulls–t. من متاسفم” the Spring Breakers ستاره گفت: در طول یک زندگی Q&A از طریق Instagram در مارس 16. “این یک ویروس و من آن را دریافت کنید. من به آن احترام بگذارند. اما در همان زمان حتی اگر همه آن را می شود … آره مردم رو می میرند. که وحشتناک است اما مانند اجتناب ناپذیر است؟”

Hudgens بعد از عذرخواهی برای اظهارات او اشاره کرد که از آن شده است “یک دیوانه زمان” برای همه است.

“دیروز من یک Instagram زندگی می کنند و من می دانم که امروز برخی از نظرات من هستند که از متن گرفته شده,” او گفت: از طریق او Instagram داستان در 17 مارس است. “این دیوانه را دیوانه دیوانه زمان و من در خانه و در مستند و این چیزی است که من امیدوارم که شما بچه ها انجام می دهند بیش از حد. آره من همین حالا این وضعیت به آرامی به هر وسیله. من در خانه ام. … در داخل باقی بماند.”

اوانجلین لیلی برانگیخت که او با اشاره به COVOID-19 به عنوان یک نوع از “تنفسی آنفولانزا” و نشان داد که او هیچ برنامه ای برای عمل اجتماعی فاصله با فرزندان او با وجود از دست costar Daniel Dae Kim تست ارسال برای ویروس.

“#morningtea فقط کاهش یافته است بچه های من در ژیمناستیک اردوگاه” بازیگر نوشت: از طریق Instagram در مارس 16. “همه آنها را شسته دست خود را قبل از رفتن. آنها در حال بازی و خنده. #businessasusual.”

در حالی که برخی Instagram کاربران خواست لیلی را به ماندن در خانه این بازیگر توضیح داد که او این است که اولویت او و خانواده اش آزادی است.

“که در آن ما در حال حاضر احساس خیلی بیش از حد نزدیک به مارشال [sic] قانون برای راحتی من در حال حاضر همه به نام تنفسی آنفولانزا,” او نوشت. “این دلسردکننده…بیایید هوشیار در حال حاضر. و نوع. ناظر و بخشنده — نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی رهبران ما مطمئن شوید که آنها نمی سوء استفاده از این لحظه به سرقت دور آزادی بیشتر و گرفتن قدرت بیشتر است.”

در پایین حرکت برای دیدن یک لیست از افراد مشهور که خود را به اشتراک گذاشته برانگیز نظرات coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im