ستاره و به اشتراک گذاری #GirlDad عکس به افتخار کوبه برایانت

افتخار میآید! کوبه برایانت شد بسیاری از چیزهایی که بسیاری از مردم اما به دختران خود او نهایی “دختر بابا.”

پس لیکرز ستاره مرگ افراد مشهور و طرفداران به طور یکسان به اشتراک گذاشته شده مراسم تجلیل از اواخر ورزشکار بود اما ESPN لنگر Elle دانکن‘s لمس کردن داستان در مورد 41 ساله بازیکن بسکتبال و عشق خود را از دختران خود را که ویروسی رفت.

روز دوشنبه 27 ژانویه به SportsCenter میزبان مشترک یک داستان دلگرم کننده از زمانی که او باردار بود در مارس 2018 و ملاقات ستاره افسانه ای. زمانی که برایانت در بر داشت که دانکن بود در انتظار یک دختر او بالا fived او و گفت: “دختران بهترین هستند!” لنگر به یاد می آورد.

“او گفت:” فقط ممنون که به شما داده شده است که هدیه ای به دلیل بزرگ,'” دانکن بازگو کرد. در آن زمان برایانت و همسرش ونسا برایانتتنها تا به حال سه دختر. دانکن به شوخی در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها گسترش خانواده خود را و نمی توانید یک پسر که به NBA ستاره گفت: “من می خواهم که پنج بیشتر دختران اگر من می توانم. من یک دختر.”

داستان برانگیخته پدران در همه جا از جمله افراد مشهور پدران که با برکت دختران برای به اشتراک گذاشتن عشق خود را برای خود دختران به افتخار دو بار در المپیک مدال طلا که در روز شنبه, مارس 26. سابق NBA ستاره شد کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا که جان هشت نفر دیگر از جمله 13-year-old daughter Gianna.

کوبه و ونسا نیز به اشتراک گذاشته دختران ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه.

Duck Dynasty ستاره Willie Robertson مشترک یک عکس از خود و دو تن از دختران خود را از طریق توییتر در چهار شنبه, ژانویه 29, گفت: “manliest چیز شما همیشه می توانید انجام دهید” توسط دختر بابا.

Seattle Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون نوشته شده یک سری از عکس ها با دختر خود را با هشتگ “girldad,” از طریق توییتر در همان روز. ورزشکاران و خواننده های رپ و افراد به طور یکسان در زمان به رسانه های اجتماعی برای دریافت برچسب روند.

کوبه که هویت تایید شد با استفاده از اثر انگشت توسط لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی در چهار شنبه, ژانویه 28, همیشه بوده در مورد چهار دختر.

هنگامی که صحبت کردن اضافی در مارس 2019 او اذعان کرد که حتی اگر همسر او می خواست به سعی کنید برای او خوشحال بود که پدر با همه دختران است.

“من فکر می کنم او می خواهد یک پسر بیشتر از من به او گفت:” در ماه مارس 2019. “من عاشق داشتن دختران — من فوق العاده هیجان زده در مورد آن است. او به عنوان به خوبی. او می خواست یک پسر بنابراین او می تواند پسر مامان برای همیشه لطفا برای — این نوع از چیزی. ما را ببینید اگر من می تواند ارائه است.”

حرکت را از طریق گالری زیر ببینید که چگونه ستاره افتخار کوبه را “دختر بابا” طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>